Şimdi Ara

Bir Büyük sERVERDAN gORUNTU dAĞITMK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben büyük bir serverdan 12 -13 monitore ayrı ayrı goruntu dağıtmak istiyorum. Monitorler Dokunmatik...BUnu Nasıl sağlayabilirim.daha dogrusu olurmu bole bısı...

• monitorleri tv amaçlımı kullanacaksınız (video gösterimi), yoksa alışveriş merkezlerindek,i gibi herbiri bağımsız bilgisayar gibimi çalışacak..

gerçi dokunmatik monitorleri tv niyetine kim kullanır orası ayrı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: clarion

monitorleri tv amaçlımı kullanacaksınız (video gösterimi), yoksa alışveriş merkezlerindek,i gibi herbiri bağımsız bilgisayar gibimi çalışacak..

gerçi dokunmatik monitorleri tv niyetine kim kullanır orası ayrı :)

bilgisayar gibi kullanmak istiyorum..

• Çok komplike bir konu bu arkadaşım
    mesuthaksoy@hotmail.com ekle konuşalım
    ama akşama anca msn de olurum ok
  • aslında aklıma gelmiyor adı, bi kutu vardı bekonun mini bilgisayarı kadar birşey..işlemci hdd filan yok..sadece klavye mouse takıyorsun monitoru bağlıyorsun etherneti takıp ana server üzerinden kullanıcıyı tanımlayıp kullanmaya başlıyorsun..ama aklıma gelmiyor neydi.....
  • aman hocam ya cok gerek li bana
  • quote:

aslında aklıma gelmiyor adı, bi kutu vardı bekonun mini bilgisayarı kadar birşey..işlemci hdd filan yok..sadece klavye mouse takıyorsun monitoru bağlıyorsun etherneti takıp ana server üzerinden kullanıcıyı tanımlayıp kullanmaya başlıyorsun..ama aklıma gelmiyor neydi.....

Embedded kasaları mı diyorsun?
    Ben size şöyle birşey anlatayım.
    Bursa metrosuna 100 üzeri lcd ekran yerleştirilecek ve bu ekranlar vagonların içlerinde olacak.
    her vagonda 4 ekran ve 2 tane embedded kasa olacak ve bütün ekranlar TEK TEK uzaktaki bir bilgisayardan kontrol edilecek

Yani arkadaşın istediği sistemin çok daha karmaşık ve gelişmiş halini yapmaya çalışıyoruz.
    Şu bahsettiğin dokunmatik monitörlerin marka modelini yazar mıısn lütfen?

• quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

aslında aklıma gelmiyor adı, bi kutu vardı bekonun mini bilgisayarı kadar birşey..işlemci hdd filan yok..sadece klavye mouse takıyorsun monitoru bağlıyorsun etherneti takıp ana server üzerinden kullanıcıyı tanımlayıp kullanmaya başlıyorsun..ama aklıma gelmiyor neydi.....

Bursa metrosuna 100 üzeri lcd ekran yerleştirilecek ve bu ekranlar vagonların içlerinde olacak.
    her vagonda 4 ekran ve 2 tane embedded kasa olacak ve bütün ekranlar TEK TEK uzaktaki bir bilgisayardan kontrol edilecek

Yani arkadaşın istediği sistemin çok daha karmaşık ve gelişmiş halini yapmaya çalışıyoruz.

@muslimsubasi senin ilacın buradaymış ben aradan çıkayım en iyisi...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

@muslimsubasi senin ilacın buradaymış ben aradan çıkayım en iyisi...

arkadsım yardımların için cok saol ...

• hocam birde monitorleri hangi marka alacağım belli değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.