Şimdi Ara

Bir bulut hesabındaki verileri başka bulut hesabına aktarma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Onedrive bulut alanımda yaklaşık 10gb fotoğraf ve videom vardı. Sahip olduğum alan süreliymiş 5gb a düşmüş. Onedrive dan mail geldi şu kadar sürede hesabınızı yükseltmezseniz verilerinize ulaşamayacaksınız diye. Ben bu onedrive daki verilerimi direkt olarak yandex disk e en basit şekilde nasıl aktarırım? Yandex te süresiz 40gb alanım var o yüzden oraya atmak istiyorum. Ayrıca bu işlemi bilgisayar gerektirmeden android telefon üzerinden yapmam gerekiyor çünkü bilgisayar yok şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 13 Haziran 2017; 4:53:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce one drive ı telefona yükle. Ardından yandex diski yükle ve oturum aç. Anasayfada + ya dokun. Açılan listede uygulamadan dosyaları seç. Listeden vandırayvı seç. İstediğin klasörü veya dosyayı seç. Boyuta bağlı olarak süre uzun veya kısa olabilir. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam binlerce fotoğraf var. Hepsini teker teker seçip yüklemem gerekiyor birden fazla ya da hepsini birden de seçtirmiyor. Dosya olarak da seçemiyorum. Dediğiniz gibi dosya seçme nasıl yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Hocam binlerce fotoğraf var. Hepsini teker teker seçip yüklemem gerekiyor birden fazla ya da hepsini birden de seçtirmiyor. Dosya olarak da seçemiyorum. Dediğiniz gibi dosya seçme nasıl yapılıyor?

Resimleri tek tek yüklersen tabi dosya olarak seçemezsin. Bu şekilde nasıl olur bi bakayım. Bi yol bulursam haber veririm.

• Dunden beri bakiyorum hic bir uygulama bulamadim bunu yapan. Bilgisayar bulmam gerekiyor gibi gorunuyor mecburen

• quote:

Dunden beri bakiyorum hic bir uygulama bulamadim bunu yapan. Bilgisayar bulmam gerekiyor gibi gorunuyor mecburen

Hocam masaüstüne gerek yok. Mobil one drive ı telefona yüklediysen, yandex diski aç. Yine vandırayvı seç. Resimleri seç. En üsttekinin üzerine basılı tut, mavi olunca sağ üstte 3 nokta var ona bas ve tümünü seç. Bu şekilde resimlerin tümünü birden yandex e atabilirsin. Sırf senin için, hiç işim olmasa bile one drive ı telefona yükleyip kayıt oldum, resim yükledim ve yandex e atmayı denedim.

Toplu halde Atılıyormuş

• Ben anlayamadım hocam bende yok öyle seçenekler. google playden son sürümleri yükledim halbuki. Yandex diskten onedrive a yönlendiriyor ve yandex disk için dosya seçin diyor. Oradada bir dosyam var ve onun içinde tüm fotoğraf ve videolarım var. Sizin dediğiniz gibi tüm yedekleri ya da yedeklerin olduğu dosyayı seçemiyorum. Basılı tutma da olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 13 Haziran 2017; 22:0:18 >
  • Bekle..

• Bak şimdi :

İlk önce yandex i açıyorum ve + diyorum :

Uygulamadan dosyaları seçiyorum :

One drive ı seçiyorum :

Açılan listede fotoğrafları seçiyorum :

Şimdi en üstteki resme basılı tutuyorum :

Sağ üstte Tümünü seçiyorum :

Yüklemeye hazırlanıyor :

Sırayla yükleniyor :

Ve seçilen resimlerin tamamı yandexte :

Sende nasıl çıkmıyor anlamadım

• Hocam tamamdır çol teşekkür ederim başka bir galeri uygulaması yükledim bulut dosyalarını gören uygulama olarak onu seçtim onda gözüken onedrive yedeklerimi seçebildim. Atacak heralde hepsini yüklemeye hazırlanıyor diyor. Sağol yardımcı olduğun için.

• Onedrive ı seçiyorum kısımında bende direkt olarak onedrive açılıyordu hocam sendeki gibi ayrı bir uygulama üzerinden gibi onedrive seçilmiyordu. Bu yüzden yapamıyordum. Şimdi hem başka bir galeri uygulaması indirip denedim hem de eşimin note 5 telefonundan denedim. Onun telefonunda sizdeki gibi çıkıyordu dediğim kısım. Telefonumun dosya sistemi ile alakalıymış yani. Hallettim ama sayende sağol tekrar.

• quote:

Onedrive ı seçiyorum kısımında bende direkt olarak onedrive açılıyordu hocam sendeki gibi ayrı bir uygulama üzerinden gibi onedrive seçilmiyordu. Bu yüzden yapamıyordum. Şimdi hem başka bir galeri uygulaması indirip denedim hem de eşimin note 5 telefonundan denedim. Onun telefonunda sizdeki gibi çıkıyordu dediğim kısım. Telefonumun dosya sistemi ile alakalıymış yani. Hallettim ama sayende sağol tekrar.

Önemli değil. Hallettiysen mesele yok

• quote:

Hocam tamamdır çol teşekkür ederim başka bir galeri uygulaması yükledim bulut dosyalarını gören uygulama olarak onu seçtim onda gözüken onedrive yedeklerimi seçebildim. Atacak heralde hepsini yüklemeye hazırlanıyor diyor. Sağol yardımcı olduğun için.
    Ben de google fotoğraflardaki fotoları yandex diske atmak istiyorum ama tümünü seç seçeneği çıkmıyor. Siz hangi bulut galeri programını kullandınız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.