Şimdi Ara

Bir bayan geçtiğinde kornaya basmak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne abaza ne karaktersizlikdir bu yahu bir bayan yolda yürürken bakıp bakıp korna basmak nedir küfür edicem ağzımı bozmak istemiyorum kız arkadasima çiçek aldım güzel bir gün geçirdik kendisini de eve bıraktım eve gidene kadar ben hep beklerim yolda birşey diyen sarkintilik eden olur diye ne zaman eve girerse o zaman döner eve gelirim benim kız gidiyorken bir Dr ne göreyim dakika başı yanında geçerek korna ulan hiç mi haysiyet yok bu insanlar da şeytan diyor ki çek vur çare olmaz karaktersizin camını patlattım da kaçtı nereye gidiyoruz biz anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ' camını patlattım da kaçtı '

gerekeni yapmışsın

nereye gidiyoruz demişsin, insanlar hep böyleydi sadece yöntemler değişti. Zayıflara yönelik saldırılar daima olacaktır. ülkede zaten hukuk yok tacizciler serbest kalıyor, kız arkadaşına sahip çıkmaya devam et, senden başka koruyucusu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonglife -- 18 Şubat 2017; 21:53:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru olanı yapmışsın zaten çekinmeyin gerekeni yapın. Cesaretlenmesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben her dakika koruyup kollamaya devam edeceğim. Ne kadar ailesi olsa da ailesi her anına şahit olamıyor ama ben her anına şahit olmak için elimden geleni yapacağım bu insanların hiç mi anası bacısı yok ? Öyle bir çelişkidir ki bu durum kendi analarına bacılarına yapsalar dünyayı ayağa kaldırırlar ama hiç tanımadığı bir bayana hangi cürretle yapıyorlar ? Annelerinin ile benim kız arkadaşlarımın cinsiyetleri acaba farklı mı ? Nerde kaldı toplumsal değerlerimiz . Senin annen senin için değerliyse benim de annem benim için aynı değerdedir senin anneni benim annemden ayıran nedir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.