Şimdi Ara

bir banka müdürünün aylık maaşı kesin olarak kaç tl dir ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
94.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Tabi ki bankadan bankaya değişiyor kesin konuşamam ama 4 ila 6 bin lira arasında değişiyor diye biliyorum.

önceden 10-15 milyar alıyodu müdürler 15 yıl falan önce

Yok yav o kadar almıyordur.

önceden çoğu sehirde o bankanın bi tane subesi vardı yanı x bankasının bir sehirde bi tane müdürü oluyodu
    şimdi her sokakta bitane banka var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi ki bankadan bankaya değişiyor kesin konuşamam ama 4 ila 6 bin lira arasında değişiyor diye biliyorum.

önceden çoğu sehirde o bankanın bi tane subesi vardı yanı x bankasının bir sehirde bi tane müdürü oluyodu

Haklısın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adam çok haklı banka müdürü olmak o kadar da cool değil artık nerede çokluk ...
  • 5 alan müdür de gördüm 8 alan müdürü de. bu şube durumuna ve çalışma yılına göre değişir.

ayrıca müdürlerin yararlandıkları diğer imkanları saymama gerek yok sanırım

not:bankada çalışıyordum + banka müdürü 3-4 tane akrabam var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkır

5 alan müdür de gördüm 8 alan müdürü de. bu şube durumuna ve çalışma yılına göre değişir.

hocam diger imkanlar nelerdr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam banka müdürü 2500-3500 arası birşey alıyor + araba veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkır

5 alan müdür de gördüm 8 alan müdürü de. bu şube durumuna ve çalışma yılına göre değişir.

hocam diger imkanlar nelerdr

kurum arabası + iphone ve şirket hattı + bazı harcamaları yapması için kredi kartı da veriliyor yada bu harcamaları direk form ile muhasebeye gönderip parasını alıyor. normal bir çalışan için öncelikle müdürün onaylaması gerekir bu formu.

sonra esnek çalışma saatleri

her çalışan gibi performans ikramiyesi (3-4 maaşı bulabilir çalışma performansına göre)
  • eski bir bankacı olarak söylüyorum 50 bin tl verseler yapılıcak iş değil.45 yaşında ölmek istiyorsanız başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

eski bir bankacı olarak söylüyorum 50 bin tl verseler yapılıcak iş değil.45 yaşında ölmek istiyorsanız başka.

bir insaaat şirketinde finansman bölümünde işe yeni baslayan biri ne iş yapar yükselme şansı daha mı fazladır bankacılıktan sizce
  • /mp_startmoney 999999999999999
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

/mp_startmoney 999999999999999

what is this
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

eski bir bankacı olarak söylüyorum 50 bin tl verseler yapılıcak iş değil.45 yaşında ölmek istiyorsanız başka.

bir insaaat şirketinde finansman bölümünde işe yeni baslayan biri ne iş yapar yükselme şansı daha mı fazladır bankacılıktan sizce

inşaat şirketleri hakkında detaylı bir bilgim yok ama bankacılıkta fırsatlar çok daha fazladır kariyer açısından ama bankacılığı 15,20 yıl önceki bankacılık ile karıştırmayın yada eskiden bankacılık yapanların tavsiyesi ile bu işe atlamayın,eğer bu işe atılıcaksanız,aile yaşamınızın olmayacağını,tatilinizin olmayacağını,strese bağlı sağlık problemleri yaşayacağınızı bilin.Tam anlamı ile 7/24 bir işiniz olucak.Ev yaşamını unutun.
    Ben 2 yılda uzman olup çok iyi bir maaş alırken ve önüm açıkken bir yaz günü hiç düşünmeden istifa ettim.
    Şu an bana 1 000 tl para vericeğiz gel balıkçılık yap deseler,hiç düşünmeden 10 .000 tl alan bir bölge müdürlüğü pozisyonu yerine seçerim.
    Size tavsiyem her ne kadar daha az kariyer imkanı olsada inşaat sektöründe deavm etmeniz ama ben işkoliğim,/7/24 çalışırım ,insanların ağız kokusunu çekerim derseniz,hiç düşünmeyin bankacı olun,kariyer ve kazanç olanakları daha fazla.
  • Babam Banka Müdürü tam bilmiyorum ama 5 milyar civarı galiba

Bu arada Banka müdürlerinin arkadaşlarının dediği gibi sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanları falan çok iyi+ altına araba veriyorlar ve benzin bedava+ telefon ama kimseye tavsiye etmez hayattan soğutucu bir meslek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 31 Ekim 2012; 14:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivan Divandelen

Babam banka müdürü emeklisi sordum

2 milyar küsür alır. Öyle lak diye banka müdürü olunmaz, en az bi 20 sene çalışman gerekir, memurluktan yükselirsin.

2 Milyar küsür alır. Ama masrafıda olur. takım elbise hede hödö. yılda bi 6-7 milyar masraf yapıyin. Ki sigorta kesiliyo. Işte elektrik su derken burda. elimizde 200 kaat kalıyo kalmıyo.

Iyi tarafı iş bankasının sigortası dehşet babam daha cuma günü anjiyo+stent takıldı kalp krizi geçirdiydi.Çarşamba günü çıktı. 14 milyar masrafı oldu hastanede. Banka hepsini ödedi. 2 ameliyat masrafımı ödedi.

Özel hastaneyle antlaşmalı oldugu için.

Sırf sağlık hizmetleri için bankada çalışır

Özellik olarak, EN ÇOK, Problem çözebilme yetenegi, ve insanları yönlendirebilme yetenegine bakarlar.

Is bank = 2-3 milyar arası maaş
    Garanti = 4-5 arası olması gerek

Ama bence her türlü iş banka gir. Sağlık hizmetleri , iş ortamı yeter. Ciddidirler hem. Hem gidip tesislerinden faydalanırsın. ÇOOK iyidir. İş bankası öneririm. Ama 20 sene çalışacan o mevkiye gelene kadar....o var. Öyle kolay degil.

Insanlar banka müdürünü bişey zannediyorlar. Onlardan olma. Çok stresli , sıkıcı,sağlıksız bir meslektır. Türk halkı oturduğu yerden para kazanıyor zannediyor. 100 milyar üstü kredileri falan denetlemen gerek. bişey olursa genel müdüre hesap ver. Mafyası, dolandırıcısı var yakalat. Sahte belge düzenleyen var. Memurun,şefin(şef müdürden düşüktür yanlış anlamayın :P ) bi hata yapar sana kalır

Müdür olmadan emekli olun memur kalın. Maaşınız 300-400 ytl farkediyor. Ama o strese kesinlikle değmez. Bankayı açıcan kapıyacan, dolandırıcı,mafya, işçi hataları, genel müdüre hesap, git müşteriyle konuş,experlik yap, kredi vermeye çalış,problemleri düzelt.. ohooo değmez arkadaşlar

Olma banka müdürü . babamın tavsiyesi.

Aynen benim babam da banka müdürü hayattan bezdi adam sakın ama sakın o strese değmez
  • Yaptığı her harcamayı faturalandırıp bankadan tahsil ediyorlar, utanmasalar umumi tuvalet giderlerini daha fatura edecek yüzsüzler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

Yaptığı her harcamayı faturalandırıp bankadan tahsil ediyorlar, utanmasalar umumi tuvalet giderlerini daha fatura edecek yüzsüzler

tavsiye ediyosun yanı bankacılığı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

Yaptığı her harcamayı faturalandırıp bankadan tahsil ediyorlar, utanmasalar umumi tuvalet giderlerini daha fatura edecek yüzsüzler

tavsiye ediyosun yanı bankacılığı

nicke baktım bi titreme geldi
  • Son durumlar nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: smelly cat

Son durumlar nedir

DEVLET BANKALARI müdür maaşları son durum nedir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.