Şimdi Ara

Bir Baba Hindu (2016) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ağır leş,geçen ana karakter oyuncuları evleneceksen gele konuk olup reklamını yaptılar
  • Dun cocuklar hanım aılece fılme gıttık.
    Amac gulmektı
    2 saatte sadece 2 kere guldugumu hatırlıyorum

boş olmus
    verdıgımız paraya ve gecen zamana yazık oldu

sermıyan mıdyat hukumet kadın ve ı love you dakı performansı ıle tavan yapmıstı

bu fılmde ıse taban olmus

GIDIP PARANIZA VE ZAMANINIZA YAZIK ETMEYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Fragman aylar öncesinden yayınlanmış . Gitmeyi düşünüyorum bu filme

Gitmedi ...

• Bugün sinemada izledim..
    Bizim türkler hakketen istikrarı sürdürüyor..
    Yine beş kuruş etmeyen bir film yapmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suan filmdeyim hic guzel degil.en barbat film yeminle sakin izlemeyin.uykunuz gelir.bitsede gitsem ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 5 Ekim 2016; 17:52:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu filme geçen Cumartesi gittim sizce güzelmiydi ? bence bazı yerleri saçma olmasına rağmen komikti, bu arada başrolde oynayan Nicole Faria'ya hasta oldum
     Bir Baba Hindu (2016)
     Bir Baba Hindu (2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 12 Ekim 2016; 17:22:27 >

• Her zaman ki gibi bir çöp daha.
  • Filmi dün sinemada izleme fırsatı buldum. Eleştirilere bir bakıma katılmakla beraber, bir bakıma da katılmıyorum. Sinemada izlenecek onca güzel yabancı film varken, açıkçası para verip izlenmez. Ama yapılmak istenip de yapılamayan şey açısından biraz da övmek gerektiğini düşünüyorum.

Hindistan'da gidip film çekmek, daha doğrusu para harcamak cesaret ister. Bu bakımdan tebrik etmek gerek. Ama bırakalım da onlar kendi ülkelerinde film çekmeye devam etsinler. Biz hiç karışmayalım, ya da yabancı ülkelerde film çekeceksek, biraz daha birikimli bir şekilde çekelim bence.

Komedi unsuruna gelirsek, filmde belki de 1-2 komik sahne var. Onun haricinde kalan hiçbir sahnenin güldürecek sahneler olduğunu düşünmüyorum. Yine de bu tarz başarısız denemeler sonunda, umarım bazı şeyleri tuttururuz. Sinemamız da iyi yerlere gelir.
  • Malum yerlere düşmüş,dvdsi çıkmış

Aşırı leş film kimse kusura bakmasın,güzel olan iki üç şey var.Biri müzikler,diğeri Hindistan

Mafya fikri ve teması güzel duruyordu başlangıçta ama film genel olarak sıkıcı.
  • Bir umut bir ihtimal belki ortalama bir film yapmışlardır dedik ama yine vasat çıktı. Zaten yarısına gelmeden izlemeyi bıraktım. Vasat.
  • izledim. sinemada izlesem pişman olurdum. para verilmez. ama bilgisayar başında sıkmıyor .
  • Filmi sinemada izleyen zavallılardan biriydim. Aslında hanıma dedim "gidenler pişman". Ama S.Midyat'ın filmlerinin %10'una razıyım dedi. Filmden çıkınca %10 bile değilmiş dedi.

Maalesef S.Midyat filmlerinin en kötüsü.
  • yapılan yorumlara katılmamak elde değil. gerçekten olmamış. hindistan gibi zengin bir kültüre sahip olan güzel bir ülkede bu kadro ile daha güzel bir film çekilebilirdi. emeklere yazık olmuş.
  • Fragmanı beğenmiştim aslına bakarsanız da yorumlardan anladığım beklentiyi karşılamamış.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.