Şimdi Ara

Bir arabanın değerinin iki katını gaspetmek ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arabanın değerinin iki katını gaspetmek sizce adalet mi yani ( adalet ve kalkınma partisinin adaletimi ) yoksa mafyacılık mı arkadaşlar..?

• Hafta içi 5 gün fazladan mesai yaptım.Patronum bana 250 lira vermiş bunun 80 lirasını devlet elimden almış.Tamam vergi alınsın ama herkesten eşit alınsın.Ama acımıyorum bu ülkeye yok olup gitsek keşke.Güzelim ülkeyi boş yere işgal etmişiz.Bu ülkenin hakkını verecek insanlar gelir umarım.
  • Onlar için gayet doğal hatta olması gereken. Hak, adalet, kul hakkı gibi kavramlarla işleri olmadıkları için 3 kata kadar gasp etmek onlara ve onların seçmen kitlesine çok normal geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teog kalktı
    meksikada 7.1 deprem oldu
    arakan
    arada finduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Onlar için gayet doğal hatta olması gereken. Hak, adalet, kul hakkı gibi kavramlarla işleri olmadıkları için 3 kata kadar gasp etmek onlara ve onların seçmen kitlesine çok normal geliyor.

Ama seçilmeden önce biz fakirin mazlumun yanında olcaz diyolardı bu şekildemi olcaklar gerçi ben almanyada yaşıyorum benim hakkıkı bu saatten sonra biraz zor gasp ederde sonuçta türkiyede ailem var onlarınkini gasp ediyor

• Bence dogru bisey degil dua etsinler halk cildirip isyan etmiyor.

• Demin mercedes 180 d baktim 186 bin diyolar. Son 2 ayda %7 zam gelmis. Vallahi ruhum sıkıldı. Hayir ben neden bunların yonettigi ulkede. Bu zihniyet boyundurugunda yasamak zorundayim ya.

• Hafta içi 5 gün fazladan mesai yaptım.Patronum bana 250 lira vermiş bunun 80 lirasını devlet elimden almış.Tamam vergi alınsın ama herkesten eşit alınsın.Ama acımıyorum bu ülkeye yok olup gitsek keşke.Güzelim ülkeyi boş yere işgal etmişiz.Bu ülkenin hakkını verecek insanlar gelir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avente

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Onlar için gayet doğal hatta olması gereken. Hak, adalet, kul hakkı gibi kavramlarla işleri olmadıkları için 3 kata kadar gasp etmek onlara ve onların seçmen kitlesine çok normal geliyor.

Ama seçilmeden önce biz fakirin mazlumun yanında olcaz diyolardı bu şekildemi olcaklar gerçi ben almanyada yaşıyorum benim hakkıkı bu saatten sonra biraz zor gasp ederde sonuçta türkiyede ailem var onlarınkini gasp ediyor

Geçti Bor'un pazarı, adamlar devleti ele geçirmişler her geçen gün konumlarını daha da sağlamlaştırıyorlar.
    Gözü kapalı oy atanlar olduğu sürece olmayacak duaya amin deme...

• Alamanya'da oturan konu sahibi arkadaşım... Hak kaybı falan yok... Türkiye cennet, alamanya bizi gısganıyor... Bırakın şu alamanyayı, gavurun otunu temizlemeyi Türkiye'ye dönün, rezil olmayın gavur ellerde...
  • Sonuna kadar müstehak. Karadeniz bölgesi referandumda evet demişti, şimdi fındık yakıyorlar.

Bu kafayla daha çooooook yakarsınız......

Sonumuz hayırlı olsun demekten başka yapılabilecek birşey yok.

• Her sabah erken kalkıp ''bir arabanın değerinin üç katı'' olmadığı için dua ediyorum..Tavsiye ederim ..inancınız yoksa meditasyon yapsanız da olur rahatlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Her sabah erken kalkıp ''bir arabanın değerinin üç katı'' olmadığı için dua ediyorum..Tavsiye ederim ..inancınız yoksa meditasyon yapsanız da olur rahatlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Alamanya'da oturan konu sahibi arkadaşım... Hak kaybı falan yok... Türkiye cennet, alamanya bizi gısganıyor... Bırakın şu alamanyayı, gavurun otunu temizlemeyi Türkiye'ye dönün, rezil olmayın gavur ellerde...

Ben türkiyede 23 yıl yaşadım bidaha dönermiyim o ülkeye bazen rüyamada türkiyede olduğumu görüyom uyanınca çok seviniyom almanyada olduğum için sen kafayımı yedin orda yaşanır mı la ben burda yarım aylık maaşımla 98 model passat aldım kendime sen yarım maaşınla benim aldığım arabanın tekerini bile alamazsın açık ve net

• quote:

quote:

Alamanya'da oturan konu sahibi arkadaşım... Hak kaybı falan yok... Türkiye cennet, alamanya bizi gısganıyor... Bırakın şu alamanyayı, gavurun otunu temizlemeyi Türkiye'ye dönün, rezil olmayın gavur ellerde...

Ben türkiyede 23 yıl yaşadım bidaha dönermiyim o ülkeye bazen rüyamada türkiyede olduğumu görüyom uyanınca çok seviniyom almanyada olduğum için sen kafayımı yedin orda yaşanır mı la ben burda yarım aylık maaşımla 98 model passat aldım kendime sen yarım maaşınla benim aldığım arabanın tekerini bile alamazsın açık ve net

Şimdi konuyu başka yerlere çekmeyelim . Orada mı yaşanır burada mı ya gelmesin konu,

Burda yanlış giden çok şey var laakiin Elin memleketinde ferrarim oluncaya kadar kendi memleketimde hacı muratım olsun.

• Adalet falan hep laf salatası.Güçlüysen gücüne güç katarsın,değilsen güçlülerin gücüne güç katmaktır bu ülkedeki yaşama amacın

Bu araclar için firmalar milyon euroluk yatırım yapıyor sen oturduğun yerden o firmadan daha çok kazanıyorsun araç başına.Sacma sapan vergiler ve bizi insan yerine koymayan siyasiler var ama halimizden son derece memnunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

quote:

quote:

Şimdi konuyu başka yerlere çekmeyelim . Orada mı yaşanır burada mı ya gelmesin konu,

Burda yanlış giden çok şey var laakiin Elin memleketinde ferrarim oluncaya kadar kendi memleketimde hacı muratım olsun.

Ben hacı murat yerine ferrariyi tercih ederim neresi benim hakkımı gasp edip kul hakkı yemiyorsa orası benim vatanımdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Adalet falan hep laf salatası.Güçlüysen gücüne güç katarsın,değilsen güçlülerin gücüne güç katmaktır bu ülkedeki yaşama amacın

Bu araclar için firmalar milyon euroluk yatırım yapıyor sen oturduğun yerden o firmadan daha çok kazanıyorsun araç başına.Sacma sapan vergiler ve bizi insan yerine koymayan siyasiler var ama halimizden son derece memnunuz

Kdv yi anladık ötv yide anladıkta trt vergisi nedir la yakında saray vergiside eklerlerse hiç şaşırmam cidden

• quote:

quote:

Adalet falan hep laf salatası.Güçlüysen gücüne güç katarsın,değilsen güçlülerin gücüne güç katmaktır bu ülkedeki yaşama amacın

Kdv yi anladık ötv yide anladıkta trt vergisi nedir la yakında saray vergiside eklerlerse hiç şaşırmam cidden

Zaten hepsi saraya ve avanelerine gidiyor...Adını değiştirip suyu bulandırmaya gerek yok...Hoş öyle olsa da ülkenin yarısı için bir şey fark etmez...

• quote:

quote:

saray odalarının masrafları zaten o 2. aldığınız otomobil.

• hiçbir parti ötv yi kısa vadede kaldıramaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.