Şimdi Ara

Bir anime arıyorum ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir tanıdığım 3 yıl önce bir anime film izlemiş, tv serisi olmadığından emin. Aklında kalan sahneler bir grup çocuk beraber bir köye gidiyorlar tren veya otobüsle. bu köyde gruptaki çocuklardan birinin ailesinin yanında kalıyolar. Aile çocuklara işkence etmek istiyor, büyü de yapıyor olabilirlermiş emin değil şamanizm ortamına benzermiş. Bu aile başka bir sahnede çocuklara bozulmuş et yedirmek istiyormuş. Çocuklar kaçmaya çalışıyomuş. Bir de okul sahbesi hatırlıyor öğretmen sınıfta birini dövüyor veya taciz ediyornuş. Başrolde bir kız karakter varmış

Ben yıllardır anime izleyen biri olarak bu tarife uygun hiçbir film bulamadım. İngilizce olarakta arama yaptım sonuç çıkmadı. Bilen varsa buradan da sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 4 Nisan 2020; 19:37:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bulamadım animelerle arası iyi olan başka tanıdıklarınız varsa elden ele yayalım belki bilen çıkar
  • Birazcık Another havası var ama TV serisi değil demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are You Hitting On Me -- 13 Nisan 2020; 23:0:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Are You Hitting On Me

Birazcık Another havası var ama TV serisi değil demiş.
    seri olmadığına emin ben de The Lost Village diye bir anime buldum, tarife uyan sahnelere denk geldim ama kesinlikle seri değil diyor. Bir film izleme sayfasında denk gelip izlemiş, anime izleme sayfası da değil. Sıradan bir film izleme sayfasına yüklenmiş bir anime filmin çokta bilinmeyen rare bir anime olabilceğini sanmıyorum bilinen birşey olmalı. "Family abuse" içeriğinden bir araştırma yaptım birkaç liste buldum ama hepsi tv serisi.
  • sansımı deniyim kara no kyoukai.?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.