Şimdi Ara

Bir Allahın KUlu yanıtlamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw arkadaşlar yardım ya ben daha çnce game pad ile bir soru sordum kimse yanıtlamadı bir el atın şu işe yaw:

ben Rockfire QF-307iq marka bir gamepad aldım bu klavye girişine takılıyor ben bunu klavye girişine takıyorum ama win tanımıyor driver ınıda bulamıyorum ben bunu bilgisayara nasıl tanıtacam ya

• kolay bi cewap olacak ama arama motorlarında arayıp driverini bulmaktan başka çaren yok sanırım.bi de oyun sitelerinde forumlar var oralarda mutlaka kullanan vardır.bol şans
  • windows tanımıyosa drıver ını bulsanda bi işe yaramaz
    baska bi versiyon windows kurmayı dene
  • hichavamda degilim. biraz surf yaparim da bunalimlardayiz bu aksam :-)))

bir dahaki seferine, windows uyumlu olup olmadigina bkarsin artik. tecrube tecrubedir.
  • neden klavye girişine takıyosun yaw aleti??? bana biraz saçma geldi adamlar resmen saçmalamış...dönüştürücüsü falan yok mu onun??
  • ???
    ne biçim gamepadmiş o öyle..
  • Valla ilginç...
  • ewet ilginc
  • ya gamepad den ikitane cıkış var donuşturuculeride var
    birine klavyeyi takıyos diğerinide klavye girişine takıyos
    öle oluyo
  • Niye dandik game pad alıyon ki. Cillop gibi makinan var. Microsoftun gamepadi yakışırdı makinana.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by coconur</i>
    <br />Niye dandik game pad alıyon ki. Cillop gibi makinan var. Microsoftun gamepadi yakışırdı makinana.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• Sanırım gamepad kendini klavyeyle ortak çalıştırıyor. Belkide butonlarını klavyenin butonları olarak kullanıyorsun. Örneğin a harfini gamepadinde 3. tuş olarak tanıyor.

Biraz saçmaladım galiba ama gamepadinde saçma bir girişi olursa yanıtta biraz saçma olur...
  • Git driverzone.com a oradan rockfire firmasını arat. Sitesinde suppurt bölümü mutlaka vardır. [ban]

Bu arada nick inizin altına nasıl resim koyuyorsunuz?
  • google den arattır bi ...
  • Bence hiç saçma değil NEWEST.:)
    W-O-L-F-, bildiğim kadarıyla o gamepad driver a ihtiyaç duymuyor. Üzerindeki tuşlara klavyedeki tuşları tanımlıyorsun o kadar. Akşam kitapçığına bakarım ama biraz kurcalarsan da bulursun zaten. Üstündeki düğmeyi belli bir pozisyona getirince klavye ile gamepad'in tuşuna aynı anda basıyorsun ondan sonra o gamepad'in tuşu klavyedeki tuşu aynen taklit (!) ediyor. Biraz kurcala bulursun.
  • Way be ne yaratıcılık varmış bende... [krl]
    Attım tuttu derler ya cuk oturdu walla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.