Şimdi Ara

Bir alkış da Mancini'ye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LsR

Sağ gösterip sol vurmanın en güzel örneğini gösterdi.

Uefa'ya gidersek kötü olmaz dedi gruptan çıkardı.

beklentileri düşük tutarak sevinçlerimizi 2 kat fazla yaşamamızı sağladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Şaka yapıyorsun değil mi? Sneijder golü atamasa burada Mancini'ye sövüyor olacaktık. Son 10 dakika Umut'u alan adamdan ne beklersin?

O atamasa bu atamasa diye mantık mı olur hocam?
  • Oyunu iyi tuttu....cl de böyle oynanır....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaybedecek hiç bir şeyi olmayan bi takım eger 3. santraforu 81. dakikada oyuna sürüyorsa teknik direktör başarılı falan değildir arkadaş

ha 3-5-2 gerçekten uydu gibi duruyor takıma. o konuda yiğidi öldür hakkını ver.
  • Halamın sakalları olsa amcam olurdu. Sneijder olmasaydı Muslera olmasaydı şu olmasaydı ee sonu yok bunun. Takımında Sneijder gibi bir dünya yıldızı var. Ve onun bir şeyler değiştirebileceğine inanıp etkisiz oynamasına ve sakatlıktan yeni çıkmış olmasına rağmen 45'te Amrabatla değiştirmedi. Ona güvendi ve turu aldı. Yaptığın değişiklikler kadar yapamadıkların da önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Şaka yapıyorsun değil mi? Sneijder golü atamasa burada Mancini'ye sövüyor olacaktık. Son 10 dakika Umut'u alan adamdan ne beklersin?

Hocam haksız mıyım? Ben şahsen tepki gösterdim. Kaybedecek bir şeyimiz olmamasına rağmen Umut oyuna 80.dakikada giriyor.
  • bencede umut çok daha erken girmeliydi .ebue zaten bi halt etmiyordu sahada.

ama sabretmekte önemli biz biraz sabırsısız. mancini hata bekledi devamlı 35. dakkadada hata olabilirdi 90+2 dede .neyseki erken hata yaptilar .bizim mişllet olarak sabretmeyi öğrenmemiz lazım.
  • Mancinin başarılı olacağını düşünmüyordum ancak bu gruptan bizi ikinci tura çıkartarak (doğru bir taktikle) beni ve çevremdeki insanları yanılttı bu italyan. Keşke Kopenhag deplasmanında da aynı taktikle oynayıp defans yapsaydık. Belki daha önce bitirebilirdik bu grubu. Olsun yine de başarılıdır. Ikinci tur maçlarına kadar sıra lige geldi. Artık ligde kalan maçlarımızın hepsini kazanmamız lazım. Ikinci yarı fikstür bizden yana.

• Allah kerim Roberto Mancini..
  • uAslAnkara kullanıcısına yanıt
    Her santrafor gol demekse, 8 forvet ile oynayalım nasıl fikir ?
  • Bir alkışta

Bir alkış da Mancini'ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Geçen seneki keko grubun aksine ölüm grubu sayılabilecek bi grupta saldır ya allahçı imparatorun 6 yiyerek başlangıç yaptığı gruptan yeni gelmesine rağmen çıkarmasını bildi.

Bu yorumu okuma umudu ile girmiştim.
  • 2 macta muslera ve sneijder olmadigini da dusunursek gruptan gruptan cikmamiz mucize gibi birsey aslinda. Cl`de iki maca kalede erayla cik toplamda da 5 mac yapacaksin desek adamlar cl`den bank asyaya dusurur takimi ona ragmen gelmis elestiriyorlar
  • Golün asisti ve golü atan da Fatih Terimin takımda istemediği iki futbolcu.....
  • Su macta elensek burda manciniyi oven veletler kesin istifa diye 50 tane konu accaklardi burda eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

Geçen seneki keko grubun aksine ölüm grubu sayılabilecek bi grupta saldır ya allahçı imparatorun 6 yiyerek başlangıç yaptığı gruptan yeni gelmesine rağmen çıkarmasını bildi.

Gereken açıklama yapılmış, konu kapanabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Hocam haksız mıyım? Ben şahsen tepki gösterdim. Kaybedecek bir şeyimiz olmamasına rağmen Umut oyuna 80.dakikada giriyor.

Ama oyuncu değiştirmek veya fazladan forvet demek gol demek değildir ki.Aklından neler geçirdiğini bilemeyiz hocam ve bana göre kazanan daima haklıdır.

• Fatih Terim olsaydi adim gibi eminim dk. 45'te bozuk sahada kostursun diye Sneijder'i Amrabat ile degistirirdi.
  • inşallah beni yanıltır da başarılı olur
    en çok ihtiyacımız olan zamanda kredisini kazandı bundan sonrasını takıma taktiği oturtarak ve yeni transferler yaptırarak kendisi yapacak
    herşey artık onun elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

Golün asisti ve golü atan da Fatih Terimin takımda istemediği iki futbolcu.....

Drogbayi istemedigini belirten ifadelerini yazar misin Terimin? Yoksa hayali bir yalan atmis olacaksin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.