Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde Xiaomi'nin tüm F/P ürünlerini çıkar çıkmaz alırdım. Mi Note 10 108MP çıktıktan sonra her ihtiyacımı en iyi şekilde karşıladı. 1 seneyi geçkin kullanıyorum satmayı da düşünmüyorum gittiği yere kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazall

İphone X

3 sene oldu. Pil sağlığı %88. Değiştirmeyi düşünmüyorum.

Ekim 2017'de aldığım iPhone 7'nin pil sağlığı %71 ve "Servis" yazıyor. Acaba neyi yanlış yaptım fikriniz var mı yoksa i7'ler için normal mi?  

• Ortalama 2 yıl. İphone 11 ve Huawei p30 kullanıyorum şu an.
  • Telefon gittiği yere kadar kullanırım. 128Gb / 7.kullanıyorum 4 yıl oldu ve pilini ilk kez değiştirdim.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Çok bile kullanmışsın değiştirmelisin pilini 👍🏼
  • 6s imi 4 sene kullandım ve bir kerede pilini değiştirdim.

Şuan iPhone 11 aldım 2 ay olacak. Bakalım nereye kadar kullanıcam ama artık piyasa değeri düşmeden ve garantisi bitmeden değiştirip bir üst telefonla yenilemeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozulana kadar iphone 8 var gayet memnunum ölene kadar devam

• quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Kaç senesinde başladınız abi siz tel kullanmaya :/

Alıntıları Göster

şimdi sen yazınca farketmişim yanlış yazmışım. 97'de başladım kullanmaya, toplam 23 senedir kullanıyorum cep telefonu. bu durumda senede yaklaşık 2 telefon gibi bi rakam yapıyor :)

• Kullandığım telefonun bir üst modeli çıkana kadar
  • ilk telefonum 1110 çok kullanamadım zaten 4-5 yıllık telefondu

daha sonra nokia 6233 2 sene

sonra sony ericsson k750i 3 yıl

sony ericsson c903 2 yıl

sony xperia u 3 yıl

Samsung galaxy a5 2015 2 yıl

Xioami mi max 1 1 yıl

Xioami redmi note 4 1 yıl

Xiami mi 8 lite 1 yıl

Xiaomi Redmi Note 8 tam 1 yıldır bende ve şu an bunu kullanıyorum.

Son 5 yılda hep eski telefonlarımı satıp yeni telefonları öyle aldım cihazları temiz kullandıgım için değer kaybına uğramıyor. Yeni telefon almayı düşnünüyorum ama alacagım telefonla şuanki telefon arasında bariz fark olmamasından dolayı 1 yıl daha elimdeki telefonu kullanmayı düşünüyorum.

Ortalama 1.7 yılda telefon değiştiriyorum.

• samsung galaxy s3 2013 'te aldım hala kullanıyorum maddi durumum kötü olduğu için kullanıyorum varsa kullanmadığınız telefon şu fakire gönderirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 1 Aralık 2020; 16:28:27 >
  • 3 senedir kullanıyorum en az 2 sene daha kullanmayı hedefliyorum.

• S7 ~4.5 sene kullandım. Geçen hafta yeni telefon aldım

• 5 yıldır j7 prime kullanıyorum telefon alacak bütçem var ama 800 tl lil telefona 2.500 tl vermek istemiyorum telefon açılmayana kadar kullanacağım telefonu.

• 7 plus yurtdışındayken ilk çıktığında almıştım.Pasaport kaydının 150-200 tl olduğu zamanlardı.Hala kullanıyorum.Batarya ve ahize değişti.Arada saçmalıyor 5-10 saniye sonra düzeliyor.Mecbur kullanmaya devam.

• iPhone 5'i 3 sene kullanmıştım. Şu anda iPhone 6S Plus kullanıyorum. 4. senesini tamamladı. Uçan telefon fiyatları yüzünden 1-2 sene daha beraber olacağız gibi.  

İşimi görüyor, kasma-donma yok. Tek imrendiğim şey yeni cihazlardaki kameralar. Fotoğraf çekmeyi seviyorum çünkü.  

• şu zamana kadar 3 yılı geçmedi şimdi 1 ay olmadı iphone 8 aldım umuyorum bu telefon da 3 yıl götürür

• Son sürümle önceki sürüm arasında ne fark var? Apple sadece güzel reklam yapıyor. Android daha büyük değişiklikler yapıyırama reklamını yapamıyor. 2 büyük güncelleme ve çok sayıda güvenlik güncellemesi veriyor. Hem forum güncelleme sonrası Apple yavaşlatma şikayetiyle dolu.

• 2 sene nokia c3, 3 sene htc one v, 5 yıldırda samsung note 5 kullanıyorum. Kendi ekonomik özgürlüğüme erişince apple ekosisteminde geçiş yapmayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X Ray SF -- 1 Aralık 2020; 16:44:8 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.