Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortalama 7 yıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 mini. 6 yıl kullanmıştım.

• Akıllı telefonu kaç yıl kullanıyorsunuz diye sorulmuş millet bugüne kadar kullandığı tüm cihazları yazmış
    LG nexus4 3 yıl Mükemmel bir telefondu ama şarj dayanmıyordu
    LG nexus5 bunu da 2 yıl kullandım bu da klasik nexus akıcı ve hızlıydı ama sıkıldım sattım
    İPhone 5s
    İPhone 6
    İphone 7
    Samsung j7 prime
    Huawei p20 lite
    Şu an halen 6s 32 GB kullanıyorum ama değiştireceğim iOS tan da sıkıldım ve şarj dayanmıyor

• @El Fuego ne saçmalıyorsun garantisinin sonuna gelince garantiye vermek suç mu? en ideal zaman 1~3 ay kaladır... telefondan TV'ye her üründe...

• Nova 2 plus kullandım 3 yıl. İyi dayandı.
    Şuan honor 8x kullanıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bozulana kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 2014 e kadar kullandım sonra htc m8 kullandım 2.el almıştım 2018 kadar attı samsung a6 kullanıyorum kağıt gibi hafif en sevdim özelliği

htc m8 şimdi sıfır çıksın hemen alırım kral telefon du bilen bilir...

• 4 yıl.

• 6 yıldır iphone6 kullanıyorum iphone8 plus a geçeceğim onu da 3 yıl rahat kullanırım esasında Apple güncelleme vermemeye başladıkça değiştirmeye çalışıyorum

• 2007: sony w810i

2011: İP4 16gb

2013 ip5s 16gb

2016: ip 6S Plus 128gb

2021: ip13 512gb

• İP13 2022ye sarkarsa tarihde güncelleme yaparım :)

• 1- 2 yıl arasında satıp yeni modele geçiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone dan önce sık sık telefon değiştirirdim 2015 sonlarında iPhone 6s aldım hala aynı telefonu kullanıyorum. Bu sene son iOS 14 ün son sürümüyle birlikte telefonun güncelleme desteği bitecek. Telefon bozulmazsa 1-2 sene daha kullanmayı düşünüyorum.

• ilk akıllı telefonumu BİM'den 1000küsür liraya aldım geçen yıl. (meizu note8)

yani 1 yıl. :)

zortsap desteğini çekene kadar gideri var.

• MambaVino kullanıcısına yanıt

bu mesaja bi + da benden gelsin

• Her aldığım telefonu uzun süre kullanım için alıyorum.
    Sonradan birsürü durum değişiyor.

• freelander i20 - 2 yıl, 1 kez ekranını değiştirmem gerekti fakat ekran tekrar bozuldu telefonu bıraktım. romlar vs. kötüydü, destek yoktu zaten.

general mobile 4g - 1 gün, stuck piksel vardı, değiştirmediler telefonu, bende anneme verdim, 2 yıl dolmadan ekranı tamamen bozuldu garanti bedava yeniledi, toplam 5.5 yılda telefon kendi kendine tamamen bozuldu... 1 kez bile yere düşmemiştir. general mobile - bir daha asla

sony e4g - 3-4 ay, kullandığım en iyi küçük android telefondu, androidde pop-up windowlar yokken bile o minicik ekrana aynı anda pop-up hesap makinesi açıp banka uygulaması kullanırken hesaplar yapabiliyordum. sony walkman uygulaması kadar iyi uygulama hala hiç bir telefonda iphone dahil yok. maalesef çalındı.

lumia 540 - 2 ay, ön kamerası geniş açı iyiydi takas ettim

lumia 640 lte - 1 yıl, 4g olduğu için lumia 550 ile takas etmiştim, ön kamerası çöptü. en çok severek kullandığım telefonlardan birisi, keşke windows mobile terk edilmeseydi, telefon hala faal durumda. kamera uygulamasını tamamen manuele alıp iso ve ev kilitleyip, uzun pozlamayla tablo gibi fotoğraflar bile çekebiliyorsunuz...

redmi note 3 2gb - 4 yıl, oyuncak gibi kalitesiz her yeri parçalandı, japonla felan tutturdum. babam kullanmaya devam ediyor. cpu performansı aslında iyi ama 2gb yetersiz. bu oyuncak kadar kalitesiz kasayla donanıma büyük ayıp etmişler.

iphone 11 128gb - 1 yıl, ios'la olacak gibi değil, kullanıcı düşmanı resmen, daha telefonu kutudan çıkarıp kurarken bile farklı bir seçenek(farklı market ve apple hesabı ile giriş) seçtiğim için kurulumu yapamamıştım, hata veriyordu...

samsung s10 duos - 2 ay oldu, 2. el aldım, 5 yıla kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

• Ben ölene kadar

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.