Şimdi Ara

Bir akıllı telefonu kaç yıl kullaniyorsunuz? (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
8
Favori
104.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son iyi telefonum lg g2 idi baya kullandım güncelleme falan kesildikten sonra ekonomi de şahlanınca ailecek redmiye geçtik.
    Ortalama 2 3 yıl gider bu da, üç kuruş maaşımı telefona yatıramıyorum malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 3 Aralık 2020; 20:5:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasızlıktan 2016 dan beri aynı telefondayım

• ortalama 2 sene kullanmışım fakat telefonlar elime geçtiğinde 5 seneliklerdi. son çıkan iphone modelleri için güncelleme almayı durdurana kadar kullanılır.

• iPhone 5 ilk çıktığında almıştım hala kullanıyorum. 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 yılından itibaren 4 telefon (nokia 5228 - S3 - i6 - i7 ) kullandım, ortalama 2,5 - 3 sene kullanıyorum

öncesinde e250 ve nokia 6131 kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W00DPECKER -- 3 Aralık 2020; 20:59:2 >
  • Akıllı telefon güzel bir şey de mesela 10 yıl önce kullandığım hala yanımda onunla whatsapp lite'a bile giremiyorum. Değil whatsapp telefon geldiğinde 10 saniye geç zili ötüyor, açana kadar bir 3 saniye daha kasma yaşıyor. Bu telefonlara yıl ile ilgili birşey mi giriyorlar anlamadım ilk android versiyonunu kuruyorum alet yine yavaş.. Belki de10 - 15 sene önce herşey yavaştı da biz mi farkında değildik diyorum.. Sonuç 512mb-1 gb hafızası olan telefondan bugün 6gb rami 64 gb hafızası olan telefona geçmişim ama nasıl oldu ben de bilmiyorum..

• Lanet Lg g3 harici tum telefonlarimi en az 3er sene kullandim. G3 seneyi cikarmadan sim, donma, kamera problemleri cikardi bezdim

• İphone 7 4 tam sene bitti 5 e girdik
  • 7 plus... 2,5 senedir kullanıyorum.. bi aksilik olmazsa 2,5 sene daha kullanırım insallah.

• Lg g2 4 sene
    Htc 10 3 seneyi gecti

Engin tecrubeme dayanarak söylüyorum androidler 1..5 2 senede sapitmaya basliyor ya bataryadan ya yazilimdan yada baska bir seyden

Appleda 4 sene max gidiyor 7ler suan gayet kötü arkadaslarim sikayetci

• iPhone 6s, tam 4 sene, ama 2 sene önce değişimden sıfır gelmişti. bataryası kötü durumda. 1-2 sene daha kullanmayı düşünüyorum.
    Bu arada Deji batarya kullananlar memnunsa yazabilir mi?

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Ben de XZ kullanıyorum 3 senedir SD820 işlemcili. Yalnız bu telefonun yazılımı biraz sorunlu sanırım. Kimi zaman yeni nesillere taş çıkarırcasına hızlı iken kimi zaman yere atıp kırdıracak seviyeye geliyor.

• iPhone 6S.

6 seneyi doldurduk, %86 pil.

(Bir kez Zorlu’da değiştirildi.)

• Şu anda J5 2016 Kullanıyorum uygulamalar arttıkça artık yavaşlama donma eğilimine girdi 3. senesi yeni telefon alsak ne alıcaz piyasa çorba gibi bütün telefonlar birbirine yakın

• 2015'ten beri Huawei Ascend G7,
    Efsane telefon, hala sapasağlam, hala 6.30 saat ekran süresi alıyorum, bildirim ışığı üstelik gelen bildirime renk atıyorsun, ekrana harf çizip istediğin uygulamayı direkt açıyorsun şimdiki amirallerde bile yok, bıkmadım usanmadım kırına kadar kullanacağım

• 2017'de aldığım asus zenfone 3 laser telefon halen işimi görüyor

• GrazieRagazzi kullanıcısına yanıt
    Hiç oyun yüklemedim. Oyun oynayacaksam ipad e yüklüyorum.

• Ribas0 kullanıcısına yanıt

hocam telefon 2015 sonunda çıktı. 6 değildir o 5 yıldır

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.