Şimdi Ara

Bir akıl verin olurmu?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    58 Mesaj
    4.sınıf matematiği feni bile bilmiyorum pay payda üslü sayılar gibi durum çok vahim meslrk lisesi mezunıyum 4 senede kitap yüzü açmadım.veterinerliği çok istiyorum dershaneye gidecem okul puanıyla birlikte eski sisteme göre 320 yi fln görebilme şansım nedir?tyt den 210 aldım ham bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Toplama çıkarma bilmiyorum diyorsun üniversite hayali kuruyosun okuma kardeşim bi zahmet 1gram çaba göstermiceksin 2 veteriner görüp hayvan görüp gaza geleceğine hiç hedefin olmasın daha iyi
  • Er
    1 Mesaj
    Toplama çıkarma bilmiyorum diyorsun üniversite hayali kuruyosun okuma kardeşim bi zahmet 1gram çaba göstermiceksin 2 veteriner görüp hayvan görüp gaza geleceğine hiç hedefin olmasın daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Antremanlarla matematk başlayabilirsin

|
    |
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olanlar, yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, 'Bu yolu ben nasıl aşarım?' korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol ne kadar zor olursa olsun bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman insanların yüreklerinde, aslında engellerin zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Yüzbaşı
    935 Mesaj

Toplama çıkarma bilmiyorum dememiş. Okumalı veya okumamalı bu konuya karar vermek bizim haddimiz değil.

Soruya gelince okul puanıyla 320 demişsin. Denemelerde 60-40 ulaşsan kazanirsin sanirim. Bu da 1 sene de yapılamayacak bir şey değil fakat çalişmak gerekiyor. Hocalara geldikin temelden anlattığı bir kanal vardi tam bilmiyorum takip etmesin ama vural hoca iyidir fourh math yazsan çıkar sanirim. Kitabi da var onlarin. Ordan devam edip ardindan normal videolarla ilerleyebilecegin orta bir kitapla matematigi halledersin. Şimdiden çalışmaya başlamalısın. Yolun ilerisini düşünmeden verimli bir şekilde çalışmaya bak

|
    |
    xthehelpx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kafadan toplama çıkarmam emin ol senden daha hızlı.

|
    |

İnş kardeş başlıcam.

|
    |
    coreturk4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sonuca nerden vardın açıkçası merak ettim. Senin hangi seviyede olduğunu bilemem bilmekte bana bir şey kazandırmaz sorun şu onca sene yan gelip yatıpta 1 senede her şeyi 0 dan halledemezsin üstün körü bilen için yapılabilecek bir şey ama sen neyse başarılar kardeşim sen yinede dene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cmpunk01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj
    CM Punk mesihimizin de izni ile başaracaksın dostum.
    |
    |

İnsanın şevkini kırıyorsun ayıp değil mi? Böyle tavsiye mi olur?

|
    |
    yigo1337

emin ol bir sene vur kafayi calis 450 yi bile görürsün

egitim sisteminin amaci bu zaten
    |
    |
1
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.