Şimdi Ara

BİR ABİ/KARDEŞ TAVSİYESİ. GEÇ OLMADAN KULAĞINIZA KÜPE YAPIN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
7
Favori
14.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tipi olan sonrasında kaybetse de başlangıçta her kızı elde eder.

ağzı laf yapan ilk başta kaybetse de sonrasında her kızı elde eder.

parası olana da en son bu ikisinin bıraktıkları düşer.

son olarak efendi ve dürüst olana da hiçbir şey düşmez. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elweda -- 10 Mart 2021; 20:13:52 >
  • SM01_VXG kullanıcısına yanıt

Ben 43 yaşındayım. Yaşamım boyunca o kadar çok güzel kız çirkin erkek veya yakışıklı erkek çirkin kız birlikteliği gördüm ki anlatamam. Benim en arkadaşlarım arasında bile flinta gibi yakışıklı olup bok parçası gibi kıza koşanlar oldu. DÜnya güzeli olup ve hatta bunun da çok farkında olduğu halde götlü göbekli kel kafalı sığırla evlenenler oldu.

Yani iş evlenmeye gelince çarklar başka dönüyor. Erkekler: "Bu kadın evinde oturur mu? Bu kadını kontrol edebilir miyim?" derdine düşüyor. Kadınlar: "Bu adam beni rahat şartlarda yaşatabilir mi? Çocuğum olunca O'na iyi baba olabilir mi?" peşinde oluyor.

Sağda solda bakışırken elbette herkes yakışıklıya, güzele odaklanıyor ama iş evlenmeye geldiğinde hiç de öyle olmuyor. Yakışıklı ama fakir oğlanı bir kaç gecelik macera için seçen kadın iş evlenmeye vardığında götlü göbekli de olsa güvenilir bir kapı arıyor. Afrodit gibi hatuna yazılan adam da iş evliliğe geldiğinde "dizini kırıp evinde oturacak kadın" peşinde.

• Konuyu açan %100 haklı. Bunu görmek için zaman gerekiyor yalnız.
    İş yerinde yan masamdaki evde kalmış 35lik kız aynı anda kaç erkekle konuşuyor sayısını bilmiyorum. Tek amacı ihaleyi bırakacak bir keriz bulmak. Üzerinden aile baskısı da gidince iyice rahatlar artık o konuşupta aklında kalanlarla başlar vuruşmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 10 Mart 2021; 21:33:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes Romeo, herkes filozof, herkes hayatın kitabını yazan adam. Bir kere de; ben bilmiyorum deyin be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Herkes Romeo, herkes filozof, herkes hayatın kitabını yazan adam. Bir kere de; ben bilmiyorum deyin be.

Hayır, böyle düşünmek çok yanlış; herkesin bir hikayesi, size verebileceği bir Quantum'u vardır. Bu Quantum meselesinden kasıt bakış açınızı geliştirebilecek farklı parlamalar yaratmaktır zihninizde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen zırva

yakışıklıysan karizman varsa en zengin kadınların bile radarına giriyorsun

kadınlar tipe bakmaz muhabbeti saçmalık,tipe de paraya da akıla da bakıyorlar

harman yapman lazım

• Çok doğru söylüyorsunuz da bu gençler 18 20 24 üne kadar ne yapacak bu yaşlarda yaşanmayan şeyler ilerde yaşansa ne olur bence türkiye deki özellikle forumdaki gençlerin çoğunun psikolojik sıkıntılarının sebebi bu benim açıkçası bu gerçekten yakışıklı kültürlüyüm ama elde var sıfır çünkü bulmak elde etmek zor. Ki oturduğun yer bile bu etkenlerden biri

• dh forum özet

-kızlara küfredilir

-kızlar aşağılanır

-kızlar obje madde olarak görülür

-onlara para yedirmem diyenler olur

-evlenmem sevgili yapmam yhaa diyenler vardır.

akşam sokağa çıkarlar, güzel bi kız gördüklerinde ağızlarının suyu akar.

• yine tipim kotu diye zirlayan beyinsiz surusunun isgal ettigi bir konu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.