Şimdi Ara

Bir 5800XM Hikayesi Şikayetlerin En Güzeli.. { İnadına GÜNCEL } (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

5800 nokianın gerçektende keşke üretmeseydim dediği telefon oldu

nerden bu kanıya vardın.nokianın en çok kar ettiği modellerden biridir.tüm dünyada en çok satılan nokia modellerinden biriyken nokia neden keşke üretmeseydim desin?
  • Ne kadar saçma yorumlar atmışsınız moderatör arkadaşlar uyuyor mu ? Adam bir sorununu dile getirmiş belli ki farkında olmadan buhar altında bırakmış.Düzgünce durumu anlatsanız ne olur yani?Resmen hakaret içerici yorumlar var.Bende şuan öğreniyorum buhar altında bırakılmayacağını.Hangi sıfatla hakaret ediyosunuz millete ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanBest

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

5800 nokianın gerçektende keşke üretmeseydim dediği telefon oldu

nerden bu kanıya vardın.nokianın en çok kar ettiği modellerden biridir.tüm dünyada en çok satılan nokia modellerinden biriyken nokia neden keşke üretmeseydim desin?

Çok satıldı ama çokta şikayet var bu telefon hakkında.Buda marka itibarını düşürüyor.Ben nokianın 5800 kadar şikayet alan başka bir telefonunu bilmiyorum..
  • Bence 5800 şu anda gayet iyi gidiyor. Tabiki problemleri var yok değil ama bence nokia beklenenden daha iyi bir telefon yapmış ve uygun fiyata. En azından şöyle diyeyim ben 5800 ı görene kadar anti-nokia cıydım hiç bir zaman kullanmazdım ama sony ericson k750i den 5800 a geçtim. Şu an için gayet iyi tabi dediğim gibi kusurları var tabiki. Ama birazda bizim insanımız herşeyin en iyisi olsun süper olsun bedava olsun dediği için şikayet çok oluyor. Meyve veren ağacı taşlarlar misali :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfastarx -- 12 Mart 2010; 16:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsr1903

Ne kadar saçma yorumlar atmışsınız moderatör arkadaşlar uyuyor mu ? Adam bir sorununu dile getirmiş belli ki farkında olmadan buhar altında bırakmış.Düzgünce durumu anlatsanız ne olur yani?Resmen hakaret içerici yorumlar var.Bende şuan öğreniyorum buhar altında bırakılmayacağını.Hangi sıfatla hakaret ediyosunuz millete ?

Dostum sadece telefon olarak düşünme. Herhangi bir elektronik cihazı buhar altında çalıştırırsan, sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Burada söz konusu şikayetçi arkadaşımız da bunu bilmiyor olabilir. Ama tepki çeken nokta, yaptığı kabahati büyük bir pişkinlikle üretici firmaya yüklemeye çalışmasıdır. Bizlerin de böyle birşeye destek vermemiz mümkün olmuyor haliyle. Bu bağlamda, sorun yaşayan arkadaşın verdiği tepkilere ve tavrına bakarsak eğer, ben gösterilen tepkileri haksız bulmadığımı söyleyebilirim. Nitekim söz konusu arkadaşımız da kabahatini anlamış olacak ki, kendi açtığı başlığa günlerdir cevap yazmıyor.
  • Bence gereksiz bir konu olmamış. Yıllardır hergün duş alırken telefonlarımı yanıma alırdım müziksiz yapamazdım. Hiçbirinde problem yaşamadım bugüne kadar üstelik buhardan hiçbiyer görünmezdi o kadar yani :) Demek ki 5800 konusunda dikkatli olmamız gerek bundan sonra :S tamda internetten Dinamo FM, Dabbl, Radyo Eksen dinleyebilmek için ayarları yapmışken çok kötü oldu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just sky

gecen gun sinirlendim, telefonu duvara attim. alti falan kirildi, sonra baktim calismiyor. nokia hep bozuk mal satiyo zaten, terbiyesiz nokya. piiii....

KLJAsdklsjfadkljglskfjasdlkjgakasdfl;

Hakkatten de iğrençmiş bende şimdi soğudum telefondan
  • Bilmeyen Arkadaşlarda Öğrenmiş Olsun. Erkek Olan Girsin Denesin :) 15 Dakika Buhara Dayanamayacakta Pff ? Iphone Bile Buhar Almıyor ya. Ama Nokia Bir Dünya Devi Dünya Markası Nasıl Böyle Dayanıksız Bir Telefon Üretebiliyorki?

Telefon Özellik Bakımından Adeta Mükemmel İşlemci Düşüklüğü Haricinde. Ona Hiçbir Şikayetim Yok Sadece Dayanıksız.
  • Telefonun banyoda buharın içinde işi ne önce bunu anlat ? El kitabını hiçmi okumuyorsunuz napıyorsunuz anlamıyorum..Ne sanıyorsun ki bu cihazı içinde elektronik aksam var.Her türlü elektronik buhardan etkilenir.

Töbe ya bide buhara soktum böyle böyle oldu diyorsun

Bende suya attım niye çalışmadımı desem acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

Telefonun banyoda buharın içinde işi ne önce bunu anlat ? El kitabını hiçmi okumuyorsunuz napıyorsunuz anlamıyorum..Ne sanıyorsun ki bu cihazı içinde elektronik aksam var.Her türlü elektronik buhardan etkilenir.

Sen onu anlamıyorsun. Ben tuvalete, banyoya telefonla girilmesini anlamıyorum. Benim bildiğim banyoda şarkı söylenir, şarkı dinlenmez. Tuvalette de konsantrasyonu acayip bozar.

O yüzden; eğer telefon beklemiyorsam telefonum daima odamdadır.
  • dus alirken muzik dinlenmez mi yav? bazi sahislar atip tutmuslar yine asil konuyu kavrayamadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

Telefonun banyoda buharın içinde işi ne önce bunu anlat ? El kitabını hiçmi okumuyorsunuz napıyorsunuz anlamıyorum..Ne sanıyorsun ki bu cihazı içinde elektronik aksam var.Her türlü elektronik buhardan etkilenir.

Sen onu anlamıyorsun. Ben tuvalete, banyoya telefonla girilmesini anlamıyorum. Benim bildiğim banyoda şarkı söylenir, şarkı dinlenmez. Tuvalette de konsantrasyonu acayip bozar.

O yüzden; eğer telefon beklemiyorsam telefonum daima odamdadır.

Aynen katılıyorum banyoda telefonu alıpta müzik dinleyerek banyo yapanı ilk defa burada duydum bende şarkı söyleseniz neysede :) Neyse sonuç olarak bu başlığı konusu ve çıkarılacak ders elektronik cihazları su buhar ve nemli ortamlarda bulundurmamalıyız :)
  • bir n-gage kllanıcısı olarak banyoda sureklı muzık dınlerım buhar felan ıcıne dolar taşar :D arka kapak yok on kapakta zor tuyor arada ekran bugulanıor :D halla takoza bıse olmadı :D
  • Kusura bakmayın ama çoğuda telefonların garanti belgelerinde ve kullanım klavuzlarında yapılmaması gerekenleri okuduysanız bile yapacak kadar koyunlar var.Bir elektronik cihazı nemden buhardan sudan ve direkt güneş ışığından korunması gerektiğini herkes bilir. Eğer bunu bilmiyorsa teknolojiyle ve elektronik cihazlarla alakası yoktur ki bunlarında gidipte 5800 alması zaten başlı başına hatadır. Evet bence elektronik aleti bakın sadece 5800 demiyorum bütün elektronik aletleri banyoya sokmakla 100. kattan aşağı atmak aynı şeydir hiçbir farkı yoktur. Sen git at kırılmasın telefon sonra aradan biraz zaman geçince telefon çalışmasın ne biçim telefon yapıolar de. İyi çoban koyunlarıda iyi güder kaybetmez. Telefon kullanmayı bilmiosan yukarda bi arkadaşım demişti 3100 gibi telefonlarla istediğiniz kadar girin banyoya hatta onuda küvete sokun. 100 kattan aşağı atın o tel e bişi olmaz ondan kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfastarx -- 13 Mart 2010; 23:05:06 >
  • buhar değil mübarek asit yağmuru sanki yahu bende n85 kullanıyorum bir senedir her gün yıkanırım ve telefonum her zaman yanımda neden benimkine bir halt olmuyor nokia bana torpilmi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphéous

Bilmeyen Arkadaşlarda Öğrenmiş Olsun. Erkek Olan Girsin Denesin :) 15 Dakika Buhara Dayanamayacakta Pff ? Iphone Bile Buhar Almıyor ya. Ama Nokia Bir Dünya Devi Dünya Markası Nasıl Böyle Dayanıksız Bir Telefon Üretebiliyorki?

Telefon Özellik Bakımından Adeta Mükemmel İşlemci Düşüklüğü Haricinde. Ona Hiçbir Şikayetim Yok Sadece Dayanıksız.

arkadaşım sende çekemezlik var galiba popüler şeylere karşısın facebook,nokia falan!!!!
  • arkadaşlar konuyu açan arkadaşa niye bukadar yükleniyorsunuz anlayabilmiş değilim ??? arkadaş duşta kullandığını yazmış sauna ya girdim dememiş ??? teli cebinde yazın taşırken kaldığı buharada laf edip cebe koymayın demezsiniz umarım :) :) :) hepimiz yağmurlu havadada telefonu kullanıyoruz nemli ortamlardada ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım , arkadaş sanıyorum bize şikayetten çok uyarıda bulunmuş bu telefon biraz hassas galiba diye , ben kendisine teşekkür ediyorum...
  • Her model sorunsuz olmuyor malesef , tıpkı insanlar gibi soyle bir baktım da yorumlara , ayıptır arkadaslar tamam bir hata yapılmış nemli ortama sokulmuş güzelce söylersiniz olur biter , isi hakarete götürmenin anlamı yok ki !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphéous

Çoğunuz Aldığınız Ürünün Dandikliğini Kabullenmeyecek Kadar Koyunsunuz. Ben Bunu Anladım. Bana Gelip Burada Çatmasını Bilen Acaba Açıp o Kitabı Okumuşmu ki; gelip Bana Ders Verir?

Yapmadım Değil Telefonların Alayını Soktum Banyoya İlk Defası Başıma Geldi? Niye Bu Bozuldu? Diğer Telefonlardada Buhara Sokmayın Bozulur Yazıyordu? Niye Bozulan Birtek Bu? Yada Neden Diğer Telefonlar Buhar Almıyorda Bu Alıyor?

Suya Düşürmekten Farksız Diyenlerede Cevabım:
    - Sizce Suya Düşmesiyle Buhar Alması Arasındaki Bozulma Riski Eşit Olurmu ki Böyle Embesilce Cevaplar Veriyorsunuz? O Halde 100. Kattan Aşağıya Atalım Niye Bozuldu? Tevbe. Neden Ürünün Dandikliğini Yavaşlığını Kabullenmiyorsunuz? Ülkem Koyun Gavurlar Çobanmı? Benim Hatam Olsa Bile Sonuna Kadar Giderim. HEPİNİZ KVK SERVİSLER GİBİSİNİZ. HERŞEYE KULLANICI HATASI :) Sizide İyi Alıştırmışlar :)

Ya dostum kusura bakma da, bir de marifetmiş gibi pişkin pişkin anlatıyorsun ya, kusura bakma ama yuh.

Kullanım kılavuzunda durumla ilgili uyarı olduğunu kabulleniyorsun ama kulak asmadığın için başına böyle bir iş gelmiş. Bu kullanıcı hatası değil de ne? Bu duruma başka bir isim verebiliyor musun? Adamlar seni uyarmış. Ne yapacaklardı? Parayla adam tutup başında mı bekleteceklerdi?

Ayrıca zeytinyağı gibi üste çıkmak adına lafı değiştirip telefonun donanımına falan getirmişsin. Yok işlemcisiydi, yok yavaş çalışmasıydı falan. Önce hatanı kabul et yahu. Bu kadar da körü körüne inatlaşmak olur mu?

Telefonla banyoda buhar altında müzik dinlemek marifet mi ki, bir de önceki telefonlarından bahsediyorsun? Diğer telefonlarda yaşamış olduklarını burada kanıt gibi sunman da ayrı bir felaket.

Her elektronik cihazın buhar altında zarar görme olasılığı çok yüksektir, hatta bu iş oksitlenmeye kadar gider. Bu dünyaca bilinen birşeyken kalkmış inat ediyorsun.

Çok afedersin ama sen bir saflık yapacaksın, sonra haklıymış gibi gelip burada konu açacaksın, ondan sonra da haksız olduğunu söylediğimizde bizlere KOYUN diyeceksin. Yok öyle şey. Beklediğin desteği göremeyince insanlara çamur atmak da hangi zihniyetin eseri oluyor? Madem kendini mağdur hissediyorsun, bize burada laf yetiştireceğine git telefonunu tüketici hakem heyetine göster ve şikayet et. Bakalım ne diyecekler?

Diğer arkadaşlarımıza da şunu belirtmek istiyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Banyoda telefonunuzla müzik dinliyor olabilirsiniz. Kendi tercihinizdir, saygı duyarım. Ama unutmayın ki, telefonunuz da bir elektronik cihaz olduğundan buhar altında başına gelebilecek herşeyi göze almış oluyorsunuz. Böyle bir durumda görülebilecek olası zararlardan markayı sorumlu tutmak sizce ne kadar doğru? Üstüne üstlük zarar gördüğünüz zaman, çevir kazı yanmasın hesabı yaparak "bu telefon ne kadar dayanıksızmış" demek etik midir? Bana göre saçmalıktan öte birşey değildir ve ben de bunu dile getirmeye çalıştım. Saygılar.
  • Bende şunu eklemek isterim.Tv tamir servisinde çalıştım.Geçen yağmurlu ve karlı havalarda tamir edilen Tv yi müşteriye verirken "Eve gittiğinizde yarım saat 45 dk televizyonu açmayın" diyoruz,diyoruzda acaba niye diyoruz? Soğuktan sıcağa geçme durumu.Bu uyarıya ramen eve gidip anında çalıştıranlar var.Sonra müşteri tantanaya geliyor "ne biçim tv yaptınızda" falan filan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.