Şimdi Ara

Bip Hediye Avı! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.413
Cevap
5
Favori
56.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dündenberi öyle.

Ama enyüksek puanda yükselmiyor. Onu aşmış isen sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bip bayram boyunca ücretsiz arama diye mesaj geldi doğrumu ? bip dakikam var kontrol edemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

bip bayram boyunca ücretsiz arama diye mesaj geldi doğrumu ? bip dakikam var kontrol edemedim
    Heryöne değildir, bip üzerinden olan armadır.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Sorun hala devam ediyor mu sizde de hocam? Dünden beri 3 4 saat arama yaptım sayılmadı çünkü puanlar

• iki hatla 150 bin yapmıştım ilk günler, üçüncü hatla da 72 bin yaptım geçtim barajı, dördüncü hatla iki gündür puan yapamadığım için o kaldı

yeni haftada düzelir inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 24 Mayıs 2020; 12:32:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • •Anroid ve iPhone yeni surumlerde aramalar kapanıyor.
    •Son iki haftadır puanlarda geç sayma var mesaj sayıyor ama arama saymıyor.
    ∆Umarim 5 GB hediye de yalan olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-822C7A5A4

Sorun hala devam ediyor mu sizde de hocam? Dünden beri 3 4 saat arama yaptım sayılmadı çünkü puanlar
    Devam ediyor.
  • Yeni sürümlerde aramalar kapanıyor sürekli. Yapılan ayıp yani GB vermemek için uğraş veriyorlar resmen. Ayrıca sürekli arama yaparken dıt dıt diye uyarı sinyali veriyor

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam arama pıan kazandırmayınca mesaj atayım dedim onda da çok mesaj attığım için ban yedim sanırım. Hediye yarışı puan sorgulama yapmak istiyorum tek tikte kalıyor cevap gelmiyor. Bu ban ne zaman kalkar bi deneyimin veya bilgin var mı? Saatlik bir ban mı günlük ban mı? Umarım saatliktir şu an 2 saat oldu hala tık yok.

• ben de de olmuştu o 12 bin mesaj falan üstüste atmıştım ban değil de artık tepki vermiyor bip mesajlara, 1 günde falan düzeldi sanırım

• Farklı yollara başvurmayın.

5000 deki puanda artmıyor, yani kimsenin puanı sayılmıyor. Bireysel bir sorun yok.
    Eee ne olcak peki? Daha once cok yaptin yaptin olayi mi olacak şimdi? Mesela benim puan 123 bin 5000 sinir puani 63 bin gorunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Eee ne olcak peki? Daha once cok yaptin yaptin olayi mi olacak şimdi? Mesela benim puan 123 bin 5000 sinir puani 63 bin gorunuyor
    Sen alırsın bu hafta, şuanda açılsa bile en fazla 40 bin falan artar, sınırda olanlar takip etsin, son saatlere doğru açılırsa sıralamaya giremeyebilirler.
    Sayılıyor mu acaba attığım mesajlar? 59 binde kaldım vallahi ya

• Ben en son dun yarim saat denedim onu saydi sonra bir yarim saat ve bir tam 1 saat denedim onlari saymadi. Galiba suan saymiyor

• sayılmayacak heralde

Yani aynen. Artik saymaya kalksa bile okadar fark bi acik yoksa kapanmaz gibi.

Yapma hocam ya😥58 binde kaldık önceden full arama ile puan kasıyoduk mesaj işiyle işimiz berbat oldu resmen umarım yeni haftada düzelir

• yarın anlarsın artık belki de sayar bilemiyorum

• Şuan çalışan sıkıntısız sürüm hangisi... Arama yapıyorum sürekli dıt dıt diye uyarı veriyor.. Kullandığım sürüm 3.60.15

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.