Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Biosumu Bozdum Galiba...

4
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Giriş
      843 Mesaj
      02 Eylül 2003 22:15:36 Konu Sahibi
      M. Board: K7N2G-L Pro. :xp1700
      Arkadaslar normalde islemciyi 2ghz olarak yani 166*12 die çalıştırıodum bide tersini deniyim dedim yani 200*10 yaptım bilgisiyar kitlendi hiç bi şekilde açılmadı. Clear Bios jumperını on yaptım bi süre bekledim geri çevirdim tık yok, 2. olarakta bios pilini çıkardım bekledim taktığımda makina açıldı biosa giriorum ama bios da takılıo
      bana yapabileceğim başka yöntem varmı söliyebilirmisiniz yada servis yolları göründü mü?

|
      |
    • Yarbay
      2501 Mesaj
      02 Eylül 2003 22:34:52
      normalde sorun çıkmaması gerekiyor 10*200 de
      bilgisayarı açarken insert tuşuna basılı tutun, en düşük ayarlarda açılacak bilgisayar sonra biosu bi daha deneyin bence
      |
      |
    • Teğmen
      220 Mesaj
      03 Eylül 2003 10:41:32
      Sadece biosa girince bios kitleniyorsa ve pc boot edebiliyorsa biosunu guncellemeni tavsiye ederim.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      843 Mesaj
      03 Eylül 2003 16:48:02 Konu Sahibi
      daha fazla zorlamadım ve anakartı işlemciyi rami olduğu gibi karizmaya götürdüm kontrol etttiler kartta hiç sorun yok dedi o zmn bide geriye kln parçaları deniyin dedim işlemci pert olmuş dedi...
      (teknik yardım forumunda bahsettiğim bi olay vardı bilgisiyar sprey boyoma yapılan bi odada durdu(az bi süre) tmd fan boyayı brz çekip termaltake püskürtmüş ordan işlemcini köprülerine ben bu halde 2 ay fln kullandım hiç sorun çıkarmadı tabi 2.0 ghz da çalışıodu herhal olay burda patlak verio ne dersiniz...)
      |
      |
    • Binbaşı
      1519 Mesaj
      03 Eylül 2003 16:59:36
      pert le ilgilidir doğrudur
      |
      |
Reklamlar
sohbet
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.