Şimdi Ara

BIOSTAR T-SERIES TA780G M2+ SOKET AM2+ HP AMD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BIOSTAR T-SERIES TA780G M2+ SOKET AM2+ HP AMD 73,50 USD + KDV

BIOSTAR T-SERIES TA780G M2+ SOKET AM2+ HP AMD

GENEL ÖZELLİKLER
    AMD Socket AM2+/AM2(940 pin)
    AMD Phenom/Athlon-64 X2/64/FX/Sempron
    AMD 780G / SB700 Yongaseti
    3.0GTs HT FSB desteği
    4 x DDR2 800 MHz DIMM Bellek Yuvası (Maksimum: 8GB)
    2 X PCI, 1 X (x1) PCI-E, 1 X (x16) PCI-E
    6 X S-ATA2 portu (3Gb/s), RAID 0,1,10 Desteği
    Arka Panelde 4 Adet, Anakart Üzerinde 3 Adet USB 2.0 Portu
    Realtek RTL8111C GbE Tümleşik Ethernet Kartı
    Realtek ALC662 6 Kanal Tümleşik HD Audio Ses Kartı
    ATI Radeon™ HD3200 Graphics Tümleşik Ekran Kartı
    Heat Pipe Soğutucu
    ATX Form Faktörü (24.4x21.5 cm)

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Socket: AMD Socket AM2+/AM2

İşlemci Desteği
    AMD Phenom™ X4
    AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core Processor
    AMD Athlon™ X2 Dual-Core Processor
    AMD Athlon™ 64 FX Processor
    AMD Athlon™ 64 Processor
    AMD Sempron™ Processor

Yongaseti: AMD 780G / SB700
    FSB: 3.0GTs HT FSB desteği

Bellek
    DDR2 1066 MHz Desteği
    4 x DDR2 DIMM Bellek Yuvası
    Maksimum 8GB Bellek Desteği

Genişleme Slotları
    2 x PCI
    1 x PCI-E (x1)
    1 x PCI-E (x16)

Depolama Bağlantıları
    6 x SATA2 3Gb/s Portu
    1 x IDE Konnektörü
    SATA RAID: 0,1,10 Desteği

USB: 4 x USB 2.0 Portu , 3 x USB 2.0 (Anakart Üzerinde Pin)
    Tümleşik Ethernet Kartı: Realtek RTL8111C GbE
    Tümleşik Ses Kartı: Realtek ALC662 6 Kanal HD Audio
    Tümleşik Ekran Kartı: ATI Radeon™ HD3200 Graphics

Arka I/O Paneli
    1 x PS/2 Mouse Portu
    1 x PS/2 Klavye Portu
    4 x USB 2.0 Portu
    1 x DVI-D Konnektörü
    1 x VGA Portu
    1 x RJ-45 Portu
    3 x Ses Giriş/Çıkışı

Dahili I/O İçeriği
    3 x USB 2.0 Pin
    6 x SATA2 3Gb/s Konnektörü
    1 x IDE Konnektörü
    1 x Floppy Konnektörü
    1 x Ön Ses Pin
    1 x Ön Panel Pin
    1 x CD-IN Pin
    1 x S/PDIF-out Pin
    1 x İşlemci FAN Pin
    1 x Sistem FAN Pin
    1 x Yazıcı Pin
    1 x Seri Başlığı

Aksesuarlar
    1 x IDE Kablosu
    2 x SATA Veri Kablosu
    1 x SATA Güç Kablosu
    Sürücü CD''si
    Ön I/O Paneli
    Kullanma Kılavuzu

Boyutlar: ATX Form Factor, Boyut : 24.4cm X 21.5cm ( W x L )
    İşletim Sistemi: Windows XP / XP 64 / Vista / Vista 64 Desteği

Hesapli ve guzel bir Anakarta benziyor

• bu tür kalite anakartları görünce amd kurası geliyor insanın köprüler arası soğutma bile yapmış elemanlar

amd kurmak isteyenlere ekonomik çözüm 73 dolara bunu alacaksın pII 920 birde üstüne tamamdır

piyasadaki en iyi tümleşik ekran kartına sahip sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 25 Ocak 2009; 22:53:10 >
  • hesaplı bir anakart almak istiyorsanız çok doğru bir tercih olacaktır. ama overclock yapmak gibi bir amacınız varsa 790 gx li biostar ı düşünebilirsiniz....
  • Bende tam bu anakartı almak üzereydim, bu konuya rastladım ama alıp kullanan bi arkadaş yorum yapsa daha faydalı olacak gibi..
  • Ben de bu anakartı almak istiyorum. Eğer bir kaç kişi alacaksa, belirli bir fiyatın üzerine indirim yapan mağazalardan alabliriz. Hızlıal da 200 YTL üzerine 20YTL değerinde hediye puanı var ama bu anakart yok işte. Özel soğutucusunun olması ve 6x sata çıkışının olması çok güzel.
  • önceki AMD sistemindede biostar şimdiki intel sistemimdede biostar var bence piyasadaki en iyi anakart okadar iddalıyım yeni aldığım msi p45neo3 ocz ramle sorun çıkarttı ama biostar p35 banamısın demez ne takarsan tak kesinlikle almalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

önceki AMD sistemindede biostar şimdiki intel sistemimdede biostar var bence piyasadaki en iyi anakart okadar iddalıyım yeni aldığım msi p45neo3 ocz ramle sorun çıkarttı ama biostar p35 banamısın demez ne takarsan tak kesinlikle almalısın

biostar p35 yeşil renkli, gösterişsiz ve ucuz bir anakart. Arkadaş ne güzel q6600 ile kullanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: showstopper41

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

önceki AMD sistemindede biostar şimdiki intel sistemimdede biostar var bence piyasadaki en iyi anakart okadar iddalıyım yeni aldığım msi p45neo3 ocz ramle sorun çıkarttı ama biostar p35 banamısın demez ne takarsan tak kesinlikle almalısın

biostar p35 yeşil renkli, gösterişsiz ve ucuz bir anakart. Arkadaş ne güzel q6600 ile kullanıyor.

msi ve asus gibi gösterişli ve pahalı da olabilirdi ama kafada ağrıtabilirdi gösterişe bakmıycan stabilite en kralı

• Arkadaşlar bu anakartı amd 7750 black işlemciile aldım işlemcim P4 3.4 , anakartım gigabyte 8I915P DUAL GRAPHİC'Tİ ekran kartım zotac 8800 gt amp ile kullanıyordum.ekran kartı işlemciye takılıyor diye.anakart ,işlemci ve ramlari (KINGSTON HYPERX 4GB 1066MHz DDR2 Non-ECC CL5 (5-5-5-15) DIMM KHX8500D2K2/4G) alarak yükselttim.
    TA780G M2+ SOKET AM2+ HP anakartı ucuz ,healtpipe,katı kapasitörve en önemlisi am2+ desteği olduğu için tercih ettim.fakat tam hayal kırıklığı üzerinde ki bos ile reset sorunu oldu teknik servisi aradım onlarda bios atmamı söyledi.son biosu attım fakat sistem kullandığım P4 kadar stabil değil.bence bu anakart güçlü işlemcile ile sorun yapar AMD SEMPRON LE-1250 gibi işlemciler ile ofis sistemleri için düşünülebilir.arkadaşım pII 920 ile kullanılır demişsin o işlemcini çekeceği gücü bu kart karşılıyamaz.
  • belki saçma bir soru olacak ama konu hakkında bilgim olmadığı için soruyorum..

micro atx ve atx nedir ?
    yani daha önce kullandığım kasaya uyumlu olur mu bu anakart.. aldıktan sonra elimde kalırsa üzülürüm..
    bazı yerlerde micro atx yazıyor boyutlar için bazısında ise atx farm factor..
    nedir bu ikili arasındaki fark..

eski kullandığım anakartın boyutları yaklaşık olarak 30x25 gibi birşey bu anakart acaba halen kullanmakta olduğum kasaya uyum sağlar mı ?
  • matx anakartlar küçük yapıdadırlar genellikle her kasaya olurlar
    atx anakartlar matx e göre büyük yapıdaırlar sadece atx ve üstü yapıdaki kasalara uyarlar boyutlarından dolayı
  • teşekkürler..
    bu durumda micro atx boyutlarındaki biostar ta780g kullandığım kasaya uyacaktır..
  • 780G chipsetler ile ECS Black düşünüyordum biostarın tipide güzel fakat hangisi daha iyi ?_????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.