Şimdi Ara

BIOSHOCK THE COLLECTION | PlayStation 4 (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  BIOSHOCK THE COLLECTION | PlayStation 4 (2016)

BioShock, BioShock 2 ve BioShock: Infinite bütün DLC'ler ile 16 Eylül 2016 da PlayStation 4 e geliyor.

1080p / 60Fps olarak çalışacak.

BIOSHOCK THE COLLECTION | PlayStation 4 (2016)

BioShock'un hikayesi,

1960'larda geçen BioShock da bileşke bir karakter olan Jack, uçağının okyanusta kaza yapmasından sonra Rapture adlı yer altı şehrini keşfeder. Andrew Ryan adlı iş adamınca yapılan şehir bir ütopya olarak planlanmıştır. ADAM adlı süper insan güçleri veren bir plasmidin keşfi şehrin sonunu hazırlar. Jack ise buradan bir kaçış arar. Hikâye Ayn Rand'ın objektivizm düşüncesi üzerine kuruludur. George Orwell gibi yazarlardan etkiler de barındırır. System Shock adlı oyunun fikren devamı olarak bilinir. Aynı ekip üyeleri iki oyun üzerinde de çalışmıştır.

BioShock Infinite'in hikayesi,

Infinite 1912 yılında, Amerikan dışavurumculuğunun gelişim döneminde geçmektedir. Oyun, Columbia adlı gökyüzü şehrinde yıllardır esir hayatı yaşayan Elizabeth adlı kızı kurtarmak için şehre gönderilen eski bir Pinkerton ajanı Booker DeWitt'i başrole oturtmaktadır. Booker, Elizabeth'i kurtarmış olsa da ikilinin peşinde Columbia şehrinin saf Amerikan kalmasını amaçlayan elit ve nativist Kurucularla, sıradan halkın temsilcisi Vox Populi vardır.

Oyun boyunca Booker karakterini kontrol ediyoruz; Elizabeth ise yanımızda yer alıyor. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi oyuncu yine normal silahlar, teçhizatlar ve Vigors denilen psikokinetik güçler kullanıyor. Elizabeth de kendi sahip olduğu güçlerle düşmanlara karşı oyuncuya yardım ediyor. Su altı şehri Rapture'nin kısıtlı alanlarının aksine gökyüzü şehri Columbia daha geniş alanlarda daha zorlu mücadelelere sahne oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 8 Ekim 2016; 13:02:56 >

• Remastered'lar içerisinde duyurusuna en çok sevdiğim oyun,yeni nesildeki oyunlarda bulamayacağınız derinlik bu oyunda fazlasıyla mevcut.Sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 1 Temmuz 2016; 4:48:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu nesili Collection Edition ile geçiştirdiler.Tamam yapın oynarız da Bioshock 3 nerede kardeşim ??
    Madem oyun yapmaya heveslisiniz önce onu yapın

• Hiç unutmam yıllar önce bioshock ps3'e gelmeyecek diye bir konu açmıştım, ki bioshock 1 ps3'e baya geç çıkmıştı, herneyse o konuda millet bioshock nedir gelmesine gerek yok sıradan bir fps bilmem ne demişti, oyun o sene yılın oyunu seçildi şimdi milletin dilinden düşmez oldu, Türk milleti olarak garip insanlarız, biraz da ingilizce olmamasına bağlıyorum

Neyse aklıma geldi konuyu görünce yazayım dedim, 3 oyunu bitirdim bu nesil almam.

• Oyunun kapağını çok güzel yapmışlar.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 29 Ağustos 2016; 4:36:01 >

• Hem kutulu hem dijital olarak mı gelicek ?

• Şu fov ile oynayabilelim artık. Fov değeri çok düşük bioshocklarda. Pc de arttırabiliyoruz.
  • Türkçe altyazı ihtimali var mı arkadaşlar ?
  • Fiyat ne acaba.

• acaba oyun çıktı mı?
  • becks1907 kullanıcısına yanıt
    Henuz cikmadi, gelecek hafta carsamba gunu cikacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış fragmanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

Çıkış fragmanı.

Geldi mi te psn e ? Ek olarak kutulu olarak çıkacak mı acaba

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    BluRay 16 Eylül de çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 13 Eylül 2016; 22:28:46 >
  • Forumda oyunu alan yok sanırım. İnceleme siteleri de genelde oynayanların alması için çok sebep bulunmadığını yazmış.
  • Tüm zamanların en iyi oyunudur bana göre. Ama kusma derecesinde her oyunu defalarca bitirdiğim için 8k 120 fps olsa almam.

• Merhaba oyunu kutulu bulabilen var mı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.