Şimdi Ara

BİOSHOCK|PS ANA KONU|YENİ OYUN DOĞRULANDI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
5
Favori
2.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bioshock 1 ve İnfinite harikaydı. 2'yi beğemeyip bırak misyon. Umarım yeni oyunda aynı atmosfer yakalanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    New Yorkun altında olan bir şehir olabilir tabi ama ıssız bir çölde yerin altında olan ve dünyanın çekirdeğine yakın bir yerleşim yeri de fena olmaz mı dünyanın merkezine yolculuk şeklinde

• Çok büyük merakla bekliyorum infinite ve birinci oyun efsaneydi.

• Cloud Chamber İş İlanları BioShock 4'ün Yeni ve Fantastik Bir Dünyada Geçeceğini İşaret Ediyor

BİOSHOCK|PS ANA KONU|YENİ OYUN DOĞRULANDI!

Yeni BioShock oyunu Cloud Chamber tarafından geliştirilmeye devam ediliyor ve stüdyonun resmi web sitesi üzerindeki iş ilanları oyun hakkında bazı bilgiler içeriyor.

Görünüşe göre serinin yeni oyununda Rapture veya Columbia'ya geri dönmeyeceğiz. Bir iş ilanında "yeni ve fantastik bir dünyaya hayat vermemize yardımcı olmanızı istiyoruz" yazıyor.

Ayrıca çeşitli oyun stillerine sahip tatmin edici FPS aksiyonu, oyunculara oyunun her adımında çeşitlilik sağlayacak canlı ve reaktif bir dünya, hikaye anlatımı odaklı bir deneyim ve sinematik ara sahneler ifadeleri de mevcut.

Unreal Engine 4 oyun motorunu kullandıkları ve yeni nesil için geliştirdikleri de belirtilmiş.

Bu iş ilanlarını stüdyonun üzerinde çalıştığı başka bir oyuna da ait olabilir fakat stüdyonun 2019'un sonlarında yeni BioShock oyununu geliştirmek için kurulduğunu düşünürsek BioShock'a ait olma ihtimali daha ağır basıyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cloud_Chamber_is_ilanlari_BioShock_4un_Yeni_ve_Fantastik_Bir_Dunyada_Gececegini_isaret_Ediyor-103717.htm
  • Ben Infinite'i PS3 de oynamıştım ama 1 ve 2 yi oynamamıştım. PS plus sayesinde 1 ve 2 yi de yakın zamanda oynadım. Oynamayanlar kesinlikle bir şans vermeli. Oyunun felsefesi gerçekten çok başarılı. Big daddy ve Little Sister karakterleri bence oyun dünyasının ikonik karakterleri olmaya çok net aday. 2. oyunun konusu DLC tadındaydı ancak bir big daddy olarak 1. oyunun aksine çok farklı duygular hissttiriyor. Onu da hiç sıkılmadan oynadım.

4. oyunu da merakla bekliyorum, ekibin farklı olması acaba dedirtmiyor değil. Görecez bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 12 Ağustos 2020; 13:12:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.