Şimdi Ara

BioShock Infinite Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
6.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan BioShock Infinite allak bullak eden sonu, bilim ve kurgunun muhteşem ahengi, sanatsal görselliği ve atmosferiyle uzun süre unutamayacağınız bir oyun deneyimi yaşatıyor.

• Yardırın :P

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • evet beklyiordum :D
  • 30 dk :) Ziyafet.Yumulun beyler.

• bsc tarihindeki en yüksek puan bu sanırsam?Tabi öyle 2d wii oyunlarını falan katmıyorum

• Tek kelime ile "MÜKEMMEL" bir oyun..

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

bsc tarihindeki en yüksek puan bu sanırsam?Tabi öyle 2d wii oyunlarını falan katmıyorum

Son zamanların en yüksek puanı . Mgs4 10 diye biliyorum .

• amerikanın aydınlık dönemi mi var sanki
  • Anladık Talha,kitap okuyup film izliyosun tamam. Herşeyi bir kitapla yada filmle örneklendirmesen de anlarız sanırım... (Gelsin fanboy eksileri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommandPrompt -- 30 Mart 2013; 21:11:40 >
  • Mükemmel oyun inanılmaz inceleme teşekkürler BSC.

• Teşekkürler fazlasıyla güzel bi inceleme olmuş..
  • İnceleme güzel, oyunda güzel oynamadım ama şu sınavımı atlatır atlatmaz başlayacağım oynamaya. Uzun zamandır oyun oynayamıyorum Playstore'den indirip siliyorum zevk alamıyorum umarım Bioshock: Infinite buna bir dur der. İncelemenin tek sorunu evde cips ve kolamın olmadığı zamanda çıkmasıydı :)

• sen hâlâ elizabeth..
  • Hayatımda Oynadığım En İyi Oyun

• Oyunu bugun aldim ama daha baslamadim. Normal zorluk seviyesine cok kolay diyorlar. Direk zorda mi baslamaliyim bilmiyorum. Oyunu bitiren arkadaslardan yardim ve tavsiye bekliyorum.
    Not 2. oyunu ps plus sayesinde bitirmistim. Bioshock`u az cok biliyorum yani.

• Oyunu aldım ama daha başlamadım. Normal zorluk seviyesinde çok kolay diyorlar. Oyuna zor da mı başlamalıyım? Oyunu bitiren biri yardımcı olursa sevinirim. Tavsiyeleri bekliyorum. Not 2. Oyunu ps plus sayesinde bitirmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlodShot7

Hayatımda Oynadığım En İyi Oyun

kesinlikle katılıyorum oyun gerçekten mükemmel... 2 kere bitirdim 3. ye başlayacağıma hiç şüphe yok... Ayrıca buradan editörlerimizden bir ricam var oyunu sonuna vardıysanız sonu hiç bir oyunda olmadığı kadar güzel ayrıca bir o kadar karışık ve detaylı, ben yabancı forumlardan filen iyicene son hakkında incelemeler okuyarak tam oturttum kafamda burada bitiripte kafasında soru işareti olan arkadaşlar için youtube sayfanızda oyunun sonu için bir analiz yaparsanız yararlı olacağını düşünüyorum.Sonunu anladım deseniz bile atlanılan detayın haddi hesabı yok.

• BSC'nin bir oyuna verdigi en yuksek ses puani sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cemlat

Selamlar Cemlat;

Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Oyunu defalarca bitirseniz dahi sizi muallakta bırakan bazı noktaları olduğu doğrudur. Finaliyle ilgili ufak bir podcast veya özel bir program yapmak hayalim. Umarım böyle birşeyi gerçekleştirebiliriz. Bu tarz yapımlar çok ender olarak oyun dünyasına uğruyor. Yarım saatlik incelemede dahi oyun hakkında dile getirmek istediklerimi pek yansıtamadım.

Saygılar,

Talha Aynacı

• oyunu bitirdim... senaryo olarak oynadıgım en iyi oyun diyebilirim... oyunun ortalarında hikayesi baya iyiymiş diyorsunuz.. ama asıl hikayesi de sonundaymış :D gerçekten harıka ..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.