Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
9
Favori
50.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 de çıkacak ama grafiksel anlamda bioshock 1 in pek ötesinde değil gibi.
    bu durum yeni nesil konsollar çıkana kadar devam edecek bence.
    piyasa konsolların elinde olduğu için biz de onlara göre çıkan grafiklerde oynuyoruz hala.
    fallout new vegas çıkacak bakıyoruz fallout 3 le grafiksel pek bi farkı yok.bioshock 1 le 2 aynıydı zaten.batman AA ile AC arasında fark olmayacak gibi
    azıcık makyaj var.daha çok fazla oyun bu durumda.bir tek uzuuun yıllar üstünde çalışılan 2 3 tane ps3 oyunu grafiksel anlamda sivrildi.ama killzone 3 de 2 ile aynı grafiklerde çıkacak nerdeyse.
    grafiksel anlamda 2 3 yıl içersinde bi patlama olmayacak gibi.
    2007 de çıkan crysis hala lider bu konuda o da biraz garip.
    cry engine 3 den de umutlu değilim ben.
    2 ye göre baya bi kırpılmış duruyor.
    tek umut id tech 5 motoru bence.umarım unreal 3 motoru gibi yaygınlaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faust13

2012 de çıkacak ama grafiksel anlamda bioshock 1 in pek ötesinde değil gibi.
    bu durum yeni nesil konsollar çıkana kadar devam edecek bence.
    piyasa konsolların elinde olduğu için biz de onlara göre çıkan grafiklerde oynuyoruz hala.
    fallout new vegas çıkacak bakıyoruz fallout 3 le grafiksel pek bi farkı yok.bioshock 1 le 2 aynıydı zaten.batman AA ile AC arasında fark olmayacak gibi
    azıcık makyaj var.daha çok fazla oyun bu durumda.bir tek uzuuun yıllar üstünde çalışılan 2 3 tane ps3 oyunu grafiksel anlamda sivrildi.ama killzone 3 de 2 ile aynı grafiklerde çıkacak nerdeyse.
    grafiksel anlamda 2 3 yıl içersinde bi patlama olmayacak gibi.
    2007 de çıkan crysis hala lider bu konuda o da biraz garip.
    cry engine 3 den de umutlu değilim ben.
    2 ye göre baya bi kırpılmış duruyor.
    tek umut id tech 5 motoru bence.umarım unreal 3 motoru gibi yaygınlaşır.

Gerçekten 2007 de Crysisi ağzımız açık nasıl oynamıştık(2004 yılında da Farcry) Bir anda bu oyunla birlikte grafiklerde sıçrama olmuştu 3 yıldır grafik olarak Fps lerde bu oyunu geçen yok Şimdi yapılan Crysis sadece Pc ye çıksaydı yine bir devrim olabilirdi Ancak konsolla birlikte yapılmasıyla grafikler hiç te ilgi çekici gelmiyor Oyunlar konsolların kapasitesine göre yapılıp Pc ye port oluyor

• Şu an ilk oyunu oynuyorum biraz zor olsada çok güzel bir oyun. Bu da hariak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]
    Bu resim nedense bana komik geldi. (yakından bakın)
  • Gameinformer'da 15 eylül'de yayımlanan propaganda afişleri ve gameinformer'ın bioshock infinite özel sayfası ilk mesaja eklendi.
  • Aboovv taaa 2012 yilinda cikacakmis !!! kim ole kim kala ......
  • Bu herifler sanat yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: AAAragorn

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]
    Bu resim nedense bana komik geldi. (yakından bakın)

Bakkal yanarken kadının yerleri süpürmesi mi

• oha lan 2012 ne demek 2011 de beklıyorduk bu oyunu bız
  • 2012 ye kadar nasıl beklıcez yahu cıksada oynasak o sular altındakı sehir felan güzeldi elektirik atıyoruz ateş felan sonunda kızım beni öldürdü galıba orası kötüydü
  • @*Furious* video için teşekkürler hocam, hemen izleyeyim.

Bioshock' da önce okyanusun binlerce kilometre altında, şimdide yerden binlerce kilometre yukarda heycana kaldığımız yerden devam edeceğiz. Anlaşılan firma hayal dünyamızı bir hayli zorlayacak gibi :))
  • Video'yu kesin izleyin çok güzel, harika bir oyun geliyor beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Video'yu kesin izleyin çok güzel, harika bir oyun geliyor beyler.

Sonuna kadar izledim harika olmuş. O yapılar arasında nasıl geçiş yapacağız diye soruyordum kendi kendime bunun cevabını videoda buldum. Yeni plasmidler var.Hatta hatunun yaptığı combo plasmid saldırısı çok manyaktı. Ama videonun sonunda gelen şeyi anlayamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

yeni video geldi

http://www.gametrailers.com/video/ten-minute-demo-bioshock-infinite/704932

Heyecana gerek yok

4-5 mesaj yukarda verdim zaten

• Bioshock ismi altında çıkacak her oyunu oynarım.Grafikleri filanda hiç önemli değil.İnanılmaz bir atmosfer ve hikaye var oyunda.

Oynanış videosunu kesinlikle izleyin.İnanılmaz derecede güzel olmuş.Film tadında ilerliyor resmen.Grafiklerde pek gelişme yok diyen sallıyor.Her şeyiyle mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 22 Eylül 2010; 2:37:20 >
  • İlk mesaja video eklendi.

Video'yu yeni izleyebildim F1 DL'den dolayı.Tek kelimeyle harika duruyor. Bizi şimdiden böyle videolarla ısındırıyorlarsa çıkış tarihini öne alacaklarını düşünüyorum, en azından 2011 4. çeyrek yada 2012 Ocak-Şubat gibi çıkar gibime geliyor. İnş. yanılmam. Bari şu videodaki kısmı alpha olarak bize sunsalar çıkana kadar oynasak.
  • bence bu oynanış videosu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

bence bu oynanış videosu değil

Bak sen biz oynanış videosu diye izledik halbuki ilginç.
    Ne video'suymuş peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

bence bu oynanış videosu değil

Bak sen biz oynanış videosu diye izledik halbuki ilginç.
    Ne video'suymuş peki

çok sinematik sahne var içerisinde hele o son sahnede uçan yaratığın gelmesi bize yardım eden kızın onu işaret etmesi..tam olarak oyuniçi video değil bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.