Şimdi Ara

Bioshock 2 Protector Trials PC sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikel merhaba, Elimde orjinal bioshock 2 oyunu var ve geçenlerde çıkmış olan Protector-trials dlc sini oynamak istiyorum ama bir türlü yapamadım,kısaca şöle anlatayım bioshock 2 yi yükledim daha sonra 1.4 patch yükledim,1.4 patch yüklemek zorunlu çünkü DLC nin aktif edilebilmesi için 1.4 güncellemesine ihtiyaç var

Protector trials'ihttp://www.gamesforwindows.com/en-US/protectortrials/ bu adresden temin ettim,başka yerde link veya indirebileceğimiz bir durum yok :S,ücretsiz olan bu dlc yi direk bi program kurdurdu windows live marketplace isminde ve otomatik olarak kendi indirmeye başladı,indirip kurduda oyunu fakat bioshock 2 ye girdiğimde bir türlü dlc yi oynayamıyorum,dlc yi silip tekrar indirdim bu sefer oyunu yüklediğim yeri gösterdim direk oraya kursun diye ama nafile gene olmadı,acaba bu dlc yi pc de oynayan arkadaşlar varsa yada bu konu hakkında bir bilğisi olan varsa arkadaşlardan yardım etmeleri rica olunur

şimdiden teşekkürler

Bioshock 2 Protector Trials PC sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 19 Mayıs 2011; 12:31:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.