Şimdi Ara

Bios güncellemesi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha hiç bios güncellemesi yapmadım nasıl yapılır .Anakartımın modeli bu galiba ? şimdi ben bios'u güncellemek için ne yapmalıyım ?
     Bios güncellemesi yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bylupol -- 14 Mart 2015; 23:20:47 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bylupol kullanıcısına yanıt
    ne için bios güncellemesi yapacaksın ? neye lazım oldu da buna başvurmayı düşündün ?

sana yaptın demiyorum ama her kafaya esince bios güncellemesi yapılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

ne için bios güncellemesi yapacaksın ? neye lazım oldu da buna başvurmayı düşündün ?

sana yaptın demiyorum ama her kafaya esince bios güncellemesi yapılmaz.

Siz daha iyi bilirsiniz ama kullandığım bios'a daha güncel bi yazılım geldiyse neden günceleme yapmayayım

• bylupol kullanıcısına yanıt
    işte böyle değil bu iş, stabil ve sorunsuz bir bilgisayarın var ise bios güncellemesi gereksiz.

nice bu tarz işlere girenler elindeki stabil bilgisayarında da oldular, eski anakartlarda bunun geri dönüşü de olmuyor bildiğin çöpe gidiyor o anakart. (bios değişimini de kimse yapmaz eskilerin)

eski anakartlarda kendi programları da yoktu böyle dos ekranında uğraşıyordun atmaya , bu sağlıklı olmuyor işte bunu anladılar firmalar çok sorun çıkıyordu çünkü , şimdi bioslara kendi update programını entegre ediyor dosyayı usb ' ye atıp oradan birkaç ayar yapınca kuruyor, çoğunlukla sorun olmuyor.

son sözüm ise bios güncellemesi driver güncellemesine benzemez, risklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 15 Mart 2015; 14:44:44 >
  • Anladım bilgisayarımda sorun yok o zaman güncellemeye de gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.