Şimdi Ara

Bios Güncellemesi Yaparken PC takıldı (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni pc topladım ve gerekli drive güncellemelerini yapıyordum. Msı 450 Tomahawk'ın kendi programı varmış Dragon Center diye. Neyse oradaki güncellemeleri yaptım daha sonra Bios güncellemesi gösterdi. İyi dedim yapayım bunuda, tıkladım pc kapandı ve fanların dönüş hızı yükseldi. Yaklaşık 45 dkdır böyle ve fanlar son hızda dönüyor. Normalde 3-5 dklık bir işlem olması gerekirken şu an bu durumdayım. Sadece fanlar dönüyor 45 dkdır. Daha bilgisayarı kuralı 1 saat olmadı başımıza gelene bak... Hayır kapatamıyorum da pc yi ama tüm gecede böyle kalamaz yani. Gecenin bir saatinde sıkıntı yarattı.

Sizce sebebi nedir ne olmuş olabilir? Herhangi bir uyarı ledi falanda yanmıyor. Anakart ın usbli bios güncelleme özelliği varmış sizce öyle yapsam olur mu?

Yardım ederseniz çok sevinirim.

Bios Güncellemesi Yaparken PC takıldı (ÇÖZÜLDÜ)

EDİT: (ÇÖZÜLDÜ) Arkadaşlar bios pilini çıkartıp resledim ve daha sonra usb ile yeni biosu yükledim. Dragon Center programı üzerinden asla BIOS güncellemesi yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukabay -- 6 Aralık 2019; 11:36:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.