Şimdi Ara

bios guncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaslar 2. el kasa aldim aksam format attim.orjinal win 10 var.yanliz bios surmu 2018 mayis ayindan falan ustune bir suru bios surumu cikmis bende en son surumu indiriyorum ama flastan guncellemeye basıyorum.q-flash yoneticisi:gecersiz bios goruntusu hatasi aliyorum.anakartim gigabayte ga-ax370 gaming 3. rev 1.1 ama şöyle bir durum var biosta bilgilerde anakartim ab350 gaming 3
    gorunuyor anlamadim gitti her iki modelinde biosunu indirdim ayni hatayi aliyorum sorun nedir anlamadim neden boyle.baya arastirdim.islemci nesli uyum vs gibi seylerde gordum ama net cvplar bulamadim.ryzen 2600 islemcim var.yardimlarinizi bekliyorum

bios guncelleme sorunu
    bios guncelleme sorunu
    bios guncelleme sorunu
    bios guncelleme sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilen yokmu ?

• bilen yokmu ?

• Merhaba;

Sizin anakartınız AB350-Gaming 3. İlk resimdeki kutuda bir karışıklık var! Kasanın içini açıp bakabilir misiniz? AB350-Gaming 3 teyidederseniz aşağıdaki biosları deneyin.
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ab350-gaming_3#support-dl

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcakmak

Merhaba;

Sizin anakartınız AB350-Gaming 3. İlk resimdeki kutuda bir karışıklık var! Kasanın içini açıp bakabilir misiniz? AB350-Gaming 3 teyidederseniz aşağıdaki biosları deneyin.
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ab350-gaming_3#support-dl

Kolay gelsin.
    yok ben acip ordanda baktim modelim ax370 gamin 3.ve ben sizin dediginiz gibidir diyede o modelinde biosunu indirdim denedim olmadi hicbir sekilde.sonra chipset araclarindan @bios programini indirip masaustunden dendim yine olmadi bende bu durumu gigabyte ye mail olarak ilettim gelen msji asagida paylasicam o msja dayanaraktan bende pc yi bugun vatana teslim ettim halledicekler.ins cabuk gelir tek duam o.

Answer:
    Dear Bluesky206,

It need to use a special tool to modify the BIOS ID, please contact with your dealer to help you send the board to RMA center to update correct Bios version.

Regards,
    Gigabyte Team

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.