Şimdi Ara

Bios guncelleme ekraninda takilma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Aurorax (7 mesaj) Abrkackl (3 mesaj) batuhan1698 (1 mesaj) ugursimsek_03 (1 mesaj) xb-treck (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bios guncelleme ekraninda takilma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://store.donanimhaber.com/2e/22/50/2e2250f8b3aa66959b89a339e73f6dfb.jpg

guncelleme yaparken bu ekranda takildi arkadaslar. yapabilecegim ne var? simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Binbaşı
    1746 Mesaj

Bence takılmamış, güncellemeyi yapmışsın, senden restart bekliyor. Update Progress 100 yazdığına göre...
    |
    |
    Aurorax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: digimonster

Bence takılmamış, güncellemeyi yapmışsın, senden restart bekliyor. Update Progress 100 yazdığına göre...

hocam nasil yeniden baslatabilirim? acma kapama tusu calismiyor basili tuttugumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hala ayni ekranda duruyor. servis disinda baska bir yol yok mudur?

• Yüzbaşı
    765 Mesaj

İnternetten senin biosun videolu güncelleme aşamalarına bak. Onlar bu aşamadan sonra ne yapıyorsa sen de onu yap.
    |
    |
    Aurorax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    483 Mesaj
    Dostum bende de bios Update sırasında yüklendikten sonra donuyordu klavye vs hiç bir tuşa basmıyordu reset atmıştım o zaman.Tabi ondan sonra bios eskisi gibi olmadı onla uğraşıyorum hala hep sorun veriyor bilgisayar açılmama hdd yi görmeden açılıyor bazen.Donmasının sebebi de usb den yüklüyorsanız usb problemli ben başka bir usb ile denediğimde sıkıntı olmamıştı.

• Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

Dostum bende de bios Update sırasında yüklendikten sonra donuyordu klavye vs hiç bir tuşa basmıyordu reset atmıştım o zaman.Tabi ondan sonra bios eskisi gibi olmadı onla uğraşıyorum hala hep sorun veriyor bilgisayar açılmama hdd yi görmeden açılıyor bazen.Donmasının sebebi de usb den yüklüyorsanız usb problemli ben başka bir usb ile denediğimde sıkıntı olmamıştı.

reset de atilmiyor ki malesef boyle kaldi. ne kapama tusu ne de recovery tusu calisiyor. dosyayi internetten indirmistim

|
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Eğer yeniden başlatacaksanız fişi çekip takın veya pili çıkarıp takın.Güncelleme tamamlanmadıysa bilgisayar açılmayabilir!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Abrkackl

Eğer yeniden başlatacaksanız fişi çekip takın veya pili çıkarıp takın.Güncelleme tamamlanmadıysa bilgisayar açılmayabilir!

hocam guncellemenin tamamlanip tamamlanmadigini nasil anlarim. tamamlanmadiysa pili cikarip takinca anakart gidecek mi

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

quote:

hocam guncellemenin tamamlanip tamamlanmadigini nasil anlarim. tamamlanmadiysa pili cikarip takinca anakart gidecek mi

Takıldıysa tamamlanıp tamamlanmamasını anlamak çok zor.Bitmediyse biosun eski versiyonla devam etme, yüklemeye devam etme ve anakartın gitme ihtimali var.Bildiğim kadarıyla anakartın tamamı değil de bir parçası gidiyor.Anakartın markası nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abrkackl -- 1 Ağustos 2015; 19:20:45 >
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Takıldıysa tamamlanıp tamamlanmamasını anlamak çok zor.Bitmediyse biosun eski versiyonla devam etme, yüklemeye devam etme ve anakartın gitme ihtimali var.Bildiğim kadarıyla anakartın tamamı değil de bir parçası gidiyor.Anakartın markası nedir?

hocam internette bulamadim, laptop lenovo y5070

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-U-and-S-Series-Notebooks/LENOVO-BIOS-RECOVERY/td-p/332989 Bu adreste biosun nasıl kurtarılabileceğini anlatmış ama işe yaramayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abrkackl -- 1 Ağustos 2015; 19:53:02 >

• Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-U-and-S-Series-Notebooks/LENOVO-BIOS-RECOVERY/td-p/332989 Bu adreste biosun nasıl kurtarılabileceğini anlatmış ama işe yaramayabilir.

cok tesekkur ederim hocam. o foruma da yazdim ayni sorunu yasayan adam pille baglantiyi kesip yeniden calistirinca duzeldigini yazdi. garantisi var diye fisini cektim kendi kendine bitmesini bekliyorum. olmazsa update i geri alirim

|
    |

• Çavuş
    52 Mesaj
    Bios güncelleme çok basit bir işlem değil madem garantisi var yetkili servisin yapabileceği bir işi neden kendi başına yelteniyorsun güncelleme sırasında birşeyler ters gitse makine çöp haydi baştan yükle biosu bide işin yoksa aman diyim sakıncalı
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.