Şimdi Ara

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
18.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nasıl saçma haber gormediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 24 Temmuz 2021; 21:10:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşı olunca virüsü yaymıyorsun diye bir şey mi söyledim? Aşının bulaş oranını azalttığı büyük gerçek. Herkes aşı olsa sorun kalmayacak.

• UTANIR MISIN ?

Hiç sanmam.

Boş boş konuşmaya devam edersin ancak. Sen ve senin gibiler

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı

• quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Aşı olanlar neden bu kadar ağlıyormuş ?
    aşı olmayanlar yüzünden virüsün mutasyona uğradığı ve aşıların da bu yüzden etkisini kaybettiği için olabilir.yoksa çok umrunda kim aşı olmuş olmamış.

Aşı olunca mutasyon olmuyor mu? Ne kadar cahil cahil yorumlar yapıyorsunuz. Olmak isteyen olsun, istemeyen olmasın neyin diktatörlüğü bu. Cidden yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

UTANIR MISIN ?

Hiç sanmam.

Boş boş konuşmaya devam edersin ancak. Sen ve senin gibiler

Neyden utanacak pardon?

Aşı olmuş ve kalp rahatsızlığından vefat etmiş. Çok açık değil mi? Farketmediğim ne yazıyo orda, aydınlat bizi.

Şu deneysel sıvıyı dayatıp durmayın artık.

Deneysel sıvının yan etkisi 5dk da olmaz. Çocuk çocuk konuşmayın. 5 sene sonra bile olabilir bilemezsin. Adam baya baya deneysel sıvı yüzünden ölmüş. Yazık ne diyim.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Basit ne metin. Bu konuda “aydınlanacak” ne arıyorsun ? Yok anlamıyorsan tekrar tekrar oku

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Basit ne metin. Bu konuda “aydınlanacak” ne arıyorsun ? Yok anlamıyorsan tekrar tekrar oku

Kabaca okudum zaten, okumaya değer bir şey de yok orda. Aşı olmuş ölmüş daha neyi uzatıyorsun.

• Ben bu konuyu anlamiyorum.

Ikinci dozun yan etkisini cok kotu yasadim ama gelip degerli zamanimi bunu tartisarak harcamiyorum. Amma tartisiyorsunuz birbirinizle ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En azından kabaca okuma kabiliyetin var

• quote:

En azından kabaca okuma kabiliyetin var

Aynı zamanda ne üdüğü belirsiz sıvıları vücuduma sokmama kabiliyetimde var. Sende o da yok.

• Esxici E kullanıcısına yanıt

Yıllarını gen tedavisine, bilime adayan rahmetli Oktay Sinanoğlu'na inanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Yıllarını gen tedavisine, bilime adayan rahmetli Oktay Sinanoğlu'na inanıyorum.

Katılıyorum

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandıKorona Gerçeğiyoutube
    Prof Dr Oktay Sinanoğlu: Sahte salgınlar çıkarılarak ve aşılar hazırlanıyor milyarlarca dolar para kazanıyorlar. Aslında olmayan bir salgın üzerinden büyük çapta para kazanma uğruna satılıyor. #profdr #OktaySinanoğlu #aşı #sahtesalgın #biyolojiksavaş #biyolojik #harp #kısırlık #küreselçete #domuzgribi #kuşgribi #plandemi #sahte #pandemi #dsö
    https://www.youtube.com/watch?v=WdDSWoKXMOM
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

yazdim yazdim sildim gercekten.

en basitinden ictigin agri kesicinin prospektusunde seyrek gorulen yan etkiler basligini okursan belki bir aydinlanma yasarsin ama o da zor. bu seferde agri kesici icmeden noter huzurunda sozlesme istersin.

Alıntıları Göster

en azından yan etkileri biliniyor değil mi ? okuyorsun ona göre alıyorsun, korona aşılarının prospektüsü vardı da ben mi görmedim ?

• Üfledin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Kabaca okudum zaten, okumaya değer bir şey de yok orda. Aşı olmuş ölmüş daha neyi uzatıyorsun.

Alıntıları Göster

Bi amca vardı burada, aşı oldu 2 hafta sonra araba çarptı öldü rahmetli. Haklısın aşı öldürüyor.

Kaynağı bilinen sıvıları vücuduna sokmanın kabiliyet olduğunu bilmiyordum. Eminim bu konuda oldukça kabiliyetlisindir :)

• quote:

Kaynağı bilinen sıvıları vücuduna sokmanın kabiliyet olduğunu bilmiyordum. Eminim bu konuda oldukça kabiliyetlisindir :)

Çok şükür öyle tecrübelerim olmadı. 2-3 doz yaptırmayı seven biri olarak bunu söylemen ilginç oldu :)

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

Haklısın, aşıdan sonra koskoca 2 hafta geçmiş hala kısa süre sonra diyenler var!

Koskoca 2 hafta geçmiş!

Vay be. 2 haftada kim bilir neler yedi içti. Zaten miyokardi yapıyor diyenler de sallıyor di mi hocam?

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı
    Olmuyor bilgin efendi,aşı olunca virüs mutasyona uğrayacak gücünü yitiriyor ya da etkisiz mutasyon geçiriyor.cidden yeter her şeyi biliyorsunuz elini ayağını çeksin bilim insanları işkembe çorbasıyla her hastalığa çare olun.

• Kolonyalı kullanıcısına yanıt

ingilizce tıp dökümanları, kitaplar, bilim, ölçme, test, mantık ve şüphe. Ardından besin destek. Tekrar ölçme. Normalde doktorun yapması gerekenler. Tüm hastaneler de durum böyle. En azından test, ölçme aletlerine girebildim. Bir anjiyo ve elektrofizyolojik çalışmayı boşa yaptılar risk/zarar olasılığı var oldu da yani. Sistem dökülüyor her yanı ile... Dünya geneli böyle aslında... Bir pilin devlete maliyeti ise 50bin dolar. ve daha bir ton film dönüyor.. adalette öyle.. iş davası açıyorsun 9yıl sürüyor en düşüğe bağlıyor her taraf teşkilat... yaşamaktan beziyoruz.. pestil olduk. Tabi gerçekler mantık bilim vs. bunlar yükselmek isteyen ülkeler için insanımız sağlığımız ve adaletimiz için şart. Hakkın olanı almak ise zor. Bu şartlarda yaşıyorsak yaşıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 25 Temmuz 2021; 0:26:18 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.