Şimdi Ara

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
18.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşı olmayacak olanlar aşı olmak isteyenleri engelleme çabanız nedir ne yapmak istiyorsunuz aşı olmak istemiyorsanız anladık entübasyona hazırlıklı olun hortumu takılmış entübeli edilmiş vakalar olarak görüyorum sizi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Croft

Bahsedilen aşı astra zeneca, hani kanda pıhtılaşmaya sebep olan, 3 ülkenin soruşturma başlattığı aşı :)

either astra zeneca or pfizer yazıyor. yani ha pfizer ha astra zeneca, ikisi için de yazılmıştır bu makale diyor.

art niyetle mi eksik bilgi veriyorsunuz anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

340 milyon doz aşı yapılmış bir ülkede bu rakamları aşı ile bağdaştırmak ne kadar gerçekçi? Aşı olmasalar bile 340 milyonda bu rakamlar zaten çıkmaz mı?

Alıntıları Göster

Kaçırdığınız bir şey var, o datalar sadece raporlananların yüzde 1'i %1.

• huso kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. 31 temmuz cumartesine randevu aldım.BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı 

• Şimdiye kadar anlamayanlar için netleştireyim: öyle 3 doz aşı oldum bitti demek yok. Aşı yatırımı yapmış olan ve DSÖ'nün en büyük finansörü olan Gates aşılara o kadar yatırımı 3 doz için yapmadı. Nasıl, Windows güncellemesi devamlı, bu aşılar da devamlı olacak.

Yeni düzenleri bu. Ve sizin gibi bunu görmek istemeyenler yüzünden, benim veya aşı olmayan milyonların vergilerinden milyarlarca dolar para ödeniyor aşı şirketlerine!

Sonra da Türkiye'deki pazarlamacıları bunu gururla anlatıyor, bu güce güvenin diye..

270 milyon doz aşı, 2 tane Tofaş fabrikası yapar. Yazık, sömürülüyoruz.

Daha kötüsü bu aşıların sonuçlarının medyada konuşulmaması. İngiltere devletinin sağlık bakanlığı sitesi. Adamlar haftalardır Delta için aşılı-aşısızların rakamlarını tabloluyor:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1005517/Technical_Briefing_19.pdf

Delta varyantında, neden çift doz aşılıların geçirdikleri vakalardaki ölüm oranı, aşısızların vaka başına ölüm oranının 15 katı? ( en son baktığımda 8 katıydı )

Tabloyu konuşan bir medya var mı, açıklayın! Sf-18

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı

• quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

"diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği.

5g muhabbeti dönüyordu ya. Ha işte o."

hadi diğeri için biyoloji bilgisi boyunu aşmış da buna ne desek boş. sövsek mi, dalga mı geçsek, doğrusunu mu anlatsak ne yapsak bilemedim.

önce spike olayını anlatayım. spike proteini vücutta üretildikten sonra bağışıklık sistemi hepsini yok ediyor, fazla üretilmesi iltihap yapması vs. yok öyle bir şey.

gram fizik bilmez, gram kimya, gram biyoloji bilmez. saçma aptal sapan konuşurlar burada.

https://www.canada.ca/en/health-canada/services/drugs-health-products/covid19-industry/drugs-vaccines-treatments/vaccines/pfizer-biontech.html

• mRNA

• ALC-0315 = ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate)
    • ALC-0159 = 2-[(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide
    • 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine
    • cholesterol
    • dibasic sodium phosphate dihydrate
    • monobasic potassium phosphate
    • potassium chloride
    • sodium chloride
    • sucrose
    • water for injection

Bak bakalım burada ağır metali bırak metal var mı?

sodyum fosfat (fosfor+oksijen) potasyum klor, hepsi ametaldir.

ALC-0315 dediğin şeyin kapalı formülü şudur: C48H95NO5

karbon hidrojen azot oksijen hepsi ametaldir.

ALC-0159 dediğin şeyin kapalı formülü şudur: (C2H4O)nC31H63NO2

üstteki şeyde ne varsa aynısı var

hani ağır metal nerede ya?

hem cahil olup hem cahil olmadığını bilmeyip üzerine bir de kendini vasıflı, bilgili sanmak. İşte en kötüsü, en acınacak kişi örneği.

büyük ihtimalle kaynağı 5gvirusnews.com denilen geri zekalı yuvası.

Alıntıları Göster
    PCR testi yalanınızın patladığı gibi aşının kurtarıcılığı yalanı da patlayacak. Yanlış sonuçla intihar etmek için alınan ilaç kadar ilaç verip milleti zehirleyip ölümlere sebep oldunuz.
    Ne spike proteininin riskini salladım, makaleleri mevcut. Ne de aşıdaki metallerle ilgili uydurma bir bildi verdim.
    Şüpheci, deneyimleyici, sorgulayıcı akıl yerine, koyun sürüsü oluverdiniz ve deneysel sıvıları millete aşı diye yutturuyorsunuz.

https://mobile.twitter.com/remziartar/status/1399850946331557889

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Covid olma riski mi aşının yan etkisi riski mi hangisi ağır basıyorsa onu yapın. Bence aşı olmakta fayda var. Aşı olsanız da hasta olabilirsiniz ama en azından vücudun direnci antikorlar sayesinde daha yüksek olabilir diye tahmin ediyorum. Allah hepimizi korusun ama dikkatlice bu konuları düşünmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

PCR testi yalanınızın patladığı gibi aşının kurtarıcılığı yalanı da patlayacak. Yanlış sonuçla intihar etmek için alınan ilaç kadar ilaç verip milleti zehirleyip ölümlere sebep oldunuz.
    Ne spike proteininin riskini salladım, makaleleri mevcut. Ne de aşıdaki metallerle ilgili uydurma bir bildi verdim.
    Şüpheci, deneyimleyici, sorgulayıcı akıl yerine, koyun sürüsü oluverdiniz ve deneysel sıvıları millete aşı diye yutturuyorsunuz.

Alıntıları Göster

Abovv. Tamamdır :)

• forvet09 kullanıcısına yanıt

kaç yıllık üyesin yazdıgın şeylere bak.

size her şey müstehak.

aşı olmuyorsan olma. evinde oturursun artık seneler boyunca

• Tüm dünyanın SAğlık bakanlıkları, incelemede görevli profesörler cahil kör kütügün teki, ama burda oturma organından hiçbir bilgisi olmadan bir şeyler söyleyen velet haklı he?

yok metal var içinde yok zehir var. Tüm dünya salak bi siz akıllsınız.

işin garibi, pandemi nasıl bitecek cevabını hala veremiyorlar. Veya bir günde bunca insan neden ölüyor, hiçbir açıklamaları yok. varsa yoksa aşı yalan virüs yalan.

yazık kafanıza

• quote:

Alıntıları Göster

Kapı çalıyor bak kapıda kim var covid seni bekliyor gir kaç sığınağa çabuk geliyor sana....

• quote:

Orijinalden alıntı: Brünett

Tüm dünyanın SAğlık bakanlıkları, incelemede görevli profesörler cahil kör kütügün teki, ama burda oturma organından hiçbir bilgisi olmadan bir şeyler söyleyen velet haklı he?

yok metal var içinde yok zehir var. Tüm dünya salak bi siz akıllsınız.

işin garibi, pandemi nasıl bitecek cevabını hala veremiyorlar. Veya bir günde bunca insan neden ölüyor, hiçbir açıklamaları yok. varsa yoksa aşı yalan virüs yalan.

yazık kafanıza

Tüm sağlık çalışanları doktorlar proflar aşı olmuşken burada sokaktan gelen cahil cühela ne idüğü belirsiz kişiler kedi gibi ciyaklamaktan başka sesleri çıkmıyor hayatlarında tıp okumamış mikroskop nedir bilmeyenler aşı böyle yapıyor yeeaaa diye sayıklayıp duruyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Brünett

kaç yıllık üyesin yazdıgın şeylere bak.

size her şey müstehak.

aşı olmuyorsan olma. evinde oturursun artık seneler boyunca

Eski üye olunca koyun sürüsü mü olmak gerekiyor . PCR twst kitleri güvenirliğini kaybetmiş.
    Sıkıntı yapmayın yeni test kiti firmasını Billy ve Soros satın almış.
    Sizi başkasının soymasına asla izin vermezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Kapı çalıyor bak kapıda kim var covid seni bekliyor gir kaç sığınağa çabuk geliyor sana....

Alıntıları Göster
    Dur koşup testleri bitmemiş aşı olayımda bana bulaşmasın.
    Ne de olsa aklımı kullanabiliyorum.

• quote:

Dur koşup testleri bitmemiş aşı olayımda bana bulaşmasın.
    Ne de olsa aklımı kullanabiliyorum.

Alıntıları Göster

Eyvah aklı başına gelmiş covid virüsde ne yapacağını şimdi kara kara düşünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Eyvah aklı başına gelmiş covid virüsde ne yapacağını şimdi kara kara düşünüyor

Alıntıları Göster
    Aşı olmaya gittim.
    Bunun ruhsatı var mı dedim? Yok dedi.
    Sorumluluk alıyor musunuz? Yok dedi.
    Corona olmam değil mi dedim? Yok dedi.
    Felç olsam Biontec e dava açabilir miyim? Yok dedi.
    Bakanlığa? Yok dedi.

Aşı olacak mısınız dedi? Yok dedim.

• aşı olmayanlara yaptırım ve cezalar verilmeli. yobazlıklarını cahilliklerinin ceremesini bizler cekemeyiz.

• quote:

Eski üye olunca koyun sürüsü mü olmak gerekiyor . PCR twst kitleri güvenirliğini kaybetmiş.
    Sıkıntı yapmayın yeni test kiti firmasını Billy ve Soros satın almış.
    Sizi başkasının soymasına asla izin vermezler.

Alıntıları Göster

Ahahaha koyu sürüsüymüş, koyun sürüsü dedigin ABD nin yarısından cogu, Avrupanın %60 ı mı oluyor?

Geri kalanlar senin gibi dünyayı kurtaracak kişiler mi olacak?

40 lı yaşlarında hiçbir hastalıgı olmayıp vefat eden 2 amcam da mı öylesine öldü bu virüsten?

Kafanızın içindekini çalıştırmanız yeterli.

Neyse, aşının içinde metal varmış, sakın olayım deme. mazallah seni korur felan.

senin gibilerinin hastanede sürünmesi dilegiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

aşı olmayanlara yaptırım ve cezalar verilmeli. yobazlıklarını cahilliklerinin ceremesini bizler cekemeyiz.

Aşı koruyorsa niye dert ediyorsun?

Bir daha hasta olmayacaksın.

• Anlamadım ki, yazı yazıyorsunuz, cevap vermemi niye engelliyorsunuz?
    Olun aşınızı, savunma sisteminize yerleştirin sentetik rnayı. Bakalım neye dönüşeceksiniz hepimiz göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.