Şimdi Ara

BioNTech/Pfizer aşısının Delta varyantına karşı etkinlik oranı tekrar açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
18.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forvet09

Biz aşıya karşı değiliz. Corona aşısına karşıyız. Sürekli değişen bir virüsü geriden takip edip yakalayamazsın.
    Aşı olmakla kendini ilerici görme hastalığından vaz geçin. Coronayı iyi edecek bir aşı yok.
    Ama dünya nüfusunun 500 milyona düşürülmesini isteyen bir grup multi milyarder var.

Alıntıları Göster

Hayır kardeşim, siz aşı karşıtı paranoyaklarsınız.

Aşı karşıtlığı zaten Covid-19'dan önce başlamış bir harekettir.

Çocuklarına aşı yaptırmayan EMBESİLLER artık neredeyse ortadan kalkmış hastalıkların tekrar hortlamaya başlamasına neden olmuştu zaten.

Aşı zaten yeterli seviyeye ulaştığında sürü bağışıklığına geçilecek.

Bir de nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz? Dünyada 7.5 milyar insan ölecek de ortaya çıkacak kaosta milyarderler hayatta kalacak.

İnternet sayesinde bu aptalca paranoyalar virüs gibi yayılıyor.

• Benim anlamadığım bu kadar yazıp çiziyorsunuz ama boşuna. Aşı olan da olmayan da aynı oranda bulaştırma potansiyeline sahipse, size ne kardeşim? İsteyen olur istemeyen olmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Hayır kardeşim, siz aşı karşıtı paranoyaklarsınız.

Aşı karşıtlığı zaten Covid-19'dan önce başlamış bir harekettir.

Çocuklarına aşı yaptırmayan EMBESİLLER artık neredeyse ortadan kalkmış hastalıkların tekrar hortlamaya başlamasına neden olmuştu zaten.

Aşı zaten yeterli seviyeye ulaştığında sürü bağışıklığına geçilecek.

Bir de nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz? Dünyada 7.5 milyar insan ölecek de ortaya çıkacak kaosta milyarderler hayatta kalacak.

İnternet sayesinde bu aptalca paranoyalar virüs gibi yayılıyor.

Alıntıları Göster
    Aşını olduysan niye sıkıntı yapıyorsun?
    Sana birşey olmayacak. Sorunun benimle ilgili olması lazım. Ama gocunan sensin.
    Maymun deneyi var, okumanı öneririm.
    Düzene nasıl köle olduğunu anlamana yardımı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• forvet09 kullanıcısına yanıt

Önce okuduğun basit metinleri anlayabilecek seviyeye gel sen. Sonra büyük resim görmeye çalış.

Şahsının aşı olup olmaması ile ilgili bir yorum yapmadım.

Aşı karşıtı değiliz demişsin. Aşı karşıtı olduğunuzu belirttim. Bu kadar bariz bir şekilde aşı karşıtı olup, niye inkar ediyorsunuz ki? Göğsünüzü gere gere söyleyin. Büyük oyunu görmüşsünüz.

Ayrıca sen dahil genel olarak aşı karşıtlarının paranoyak ruh hastaları olduğu gerçeğini belirttim.

Aşı sadece bireysel koruyuculuk sağlamaz. Sürü bağışıklığı seviyesine ulaşıldığında salgın yaşanma riskini azaltır.

• L.Croft kullanıcısına yanıt

Aşı olan da olmayan da aynı oranda bulaştırma potansiyeline sahip değil.

• Guaire kullanıcısına yanıt

Herhangi bir kanıt olarak sunabileceğin bilimsel makale ya da herhangi bir dayanağın var mı hocam ?

• quote:

Önce okuduğun basit metinleri anlayabilecek seviyeye gel sen. Sonra büyük resim görmeye çalış.

Şahsının aşı olup olmaması ile ilgili bir yorum yapmadım.

Aşı karşıtı değiliz demişsin. Aşı karşıtı olduğunuzu belirttim. Bu kadar bariz bir şekilde aşı karşıtı olup, niye inkar ediyorsunuz ki? Göğsünüzü gere gere söyleyin. Büyük oyunu görmüşsünüz.

Ayrıca sen dahil genel olarak aşı karşıtlarının paranoyak ruh hastaları olduğu gerçeğini belirttim.

Aşı sadece bireysel koruyuculuk sağlamaz. Sürü bağışıklığı seviyesine ulaşıldığında salgın yaşanma riskini azaltır.

Beni benden daha iyi bildiğini söylemek için sürü psikolojisi üyesi olman lazım . Aha muz alacak kırın ağzını burnunu. ( Maymun deneyi)
    Halbu ki aşılarını olan birisiyim.
    Beni benden daha iyi nasıl bilebilirsin? Kendine has dünya kurmuşsun içerisinde yaşıyorsun.
    Corona aşısı koruyucu olsa aşı ile işin bitmesi lazım. Artık istediği kadar vücut o virüse maruz kalsa bile sonucun negatif olması gerekir.
    Bilal oğlana anlatır gibi anlatayım.
    Vücüda a enjekte ettin. Artık a savunması var. B olarak geldi, yine hastasın. B yi enjekte ettin c geldi, yine hastasın. Sabit kalan bir virüs değil. Sürekli değişiyor ve sen sürekli hasta olacaksın.
    Her sene grip mikrobu ne ise bu da aynı şekilde.
    Aşı da iki tehlike var. Spike proteininin yüksek oranda üretimi iltihaba sebep oluyor. Kalp diğer organların iflası olasılığı yüksek. Koronadan ölme ihtimalinin 50 katı deniyor.
    Diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği.
    5g muhabbeti dönüyordu ya. Ha işte o.

• quote:

Beni benden daha iyi bildiğini söylemek için sürü psikolojisi üyesi olman lazım . Aha muz alacak kırın ağzını burnunu. ( Maymun deneyi)
    Beni benden daha iyi nasıl bilebilirsin? Kendine has dünya kurmuşsun içerisinde yaşıyorsun.
    Corona aşısı koruyucu olsa aşı ile işin bitmesi lazım. Artık istediği kadar vücut o virüse maruz kalsa bile sonucun negatif olması gerekir.
    Vücüda a enjekte ettin. Artık a savunması var. B olarak geldi, yine hastasın. B yi enjekte ettin c geldi, yine hastasın. Sabit kalan bir virüs değil. Sürekli değişiyor ve sen sürekli hasta olacaksın.
    Aşı da iki tehlike var. Spike proteininin yüksek oranda üretimi iltihaba sebep oluyor. Kalp diğer organların iflası olasılığı yüksek. Koronadan ölme ihtimalinin 50 katı deniyor.
    Diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği.

Alıntıları Göster

"Aşılarını olan birisiyim"den sonrasını okumadım.

Şahsının aşı olup olmaması ile ilgili yorum yapmadığımı belirtmeme rağmen anlayamayacak kapasitede birisin gördüğüm kadarıyla.

• quote:

"Aşılarını olan birisiyim"den sonrasını okumadım.

Şahsının aşı olup olmaması ile ilgili yorum yapmadığımı belirtmeme rağmen anlayamayacak kapasitede birisin gördüğüm kadarıyla.

Alıntıları Göster
    Aşı olan birine nasıl aşı karşıtı diyorsun diyorum. Hala nato kafa NATO mermer.
    Zombileşmişsin. Sen antibiyotik iğne gibi aşı olmaya devam et. Faz 50 de görüşürüz.

• inşaallah aşılar her 6 ayda bir paralı ve zorunlu olur. Beleş aşı vurulmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: L.Croft

Herhangi bir kanıt olarak sunabileceğin bilimsel makale ya da herhangi bir dayanağın var mı hocam ?

Bu Trol vatandaş, aşı karşıtlığı psikoloji uygulamak için burada. Korona aşısına karşı gelen herkese hakaret edip aşağılayacak.
    Aşılarını olan birisiyim diyorum. Aşı karşıtısın diyor. Belki de açık kalmış bir bilgisayar. Aşı karşıtısın diyip duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forvet09 -- 25 Temmuz 2021; 12:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Croft

Aranarak bulunamayacak şeyler değil.

Aşılanmanın hane halkı içinde bulaşı %50'ye kadar azalttığını gösteren bir araştırma.

https://khub.net/documents/135939561/390853656/Impact+of+vaccination+on+household+transmission+of+SARS-COV-2+in+England.pdf/35bf4bb1-6ade-d3eb-a39e-9c9b25a8122a?t=1619601878136

• Aşı karşıtı, corona virüsünden öldü

ABD'nin California eyaletinde yaşayan ve aşı karşıtı olan Stephen Harmon (34), corona virüsüne yakalanarak hayatını kaybetti. Harmon, geçen yıl sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda, "Aşılar yüzde 90-95 etkili ancak birkaç risk var, biliyorsunuz, ölüm gibi. Virüse yakalansaydım karantinaya girer sonra da sağlıklı yaşamıma geri dönerdim" demişti.

• quote:

Aşı olan birine nasıl aşı karşıtı diyorsun diyorum. Hala nato kafa NATO mermer.
    Zombileşmişsin. Sen antibiyotik iğne gibi aşı olmaya devam et. Faz 50 de görüşürüz.

Alıntıları Göster

"Corona aşısına karşıyız." dediğin için olabilir mi?  

Tırnak içinde alıntıladığım cümlen hala orada duruyor.

• quote:

"Corona aşısına karşıyız." dediğin için olabilir mi?  

Tırnak içinde alıntıladığım cümlen hala orada duruyor.

Alıntıları Göster
    IQ kaç?
    Araba kullanan birisi, sorunlu bir arabayı kullanmak istemese bu araba karşıtlığımıdır?
    Bilal oğlan'a anlatır gibi yerine senin nick i alıntılayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Herkes sanıyor ki 1 hafta içinde yan etki olacak, zaten aşıların min 5 sene test edilme amaçları bu. Yani siz şu anda denek olmuş oluyorsunuz. Masumiyeti kanıtlanmış olup olmadığını ileride göreceğiz.

Alıntıları Göster

Siz Covid oldunuz mu?Ben oldum.Kardiyiloji doktoru kalp kapakcigina ve kalbe zarar verdigini soyledi.

Yegenimin arkadasi genc cocuk 28 yasinda kalp krizi gecirdi.

Bunlar daha mi iyi denek olmaktan?

• quote:

Alıntıları Göster

Alıntı

metni:

Kaynak alalım bu sonuca nasıl ulaştılar çok merak ettim :) .Bilimsel dergiler de ''büyük resmin'' bir kuklası olmalı o yüzden o dergilerde yayınlanan makaleler de planlı olarak hazırlanmış olmalı.

Bilimsel güvenilir diye kabul edilen bir dergide yoksa muhtemelen facebook yorumlarından toplanarak bir istatistik oluşturulmuş ve bu beni çok meraklandırır nasıl becerdiler acaba

''Diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği. 5g muhabbeti dönüyordu ya. Ha işte o.''

Vay be reis bu merakımı bile aştı saygılar.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 25 Temmuz 2021; 13:14:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Hastalığı geçirmiş kişilere sadece 1 doz aşı yapılıyor. Nasıl olacak şimdi? Ben sırf bu yüzden aşı olmuyorum. İki doz yapsınlar o zaman olacağım. Tek doz bir işe yaramıyor.

Geçen sene hasta olmuştum.

2 doz yapiliyor.Ben de oldum.Agustos 8 de 2. Dozumu olucam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Alıntı

metni:

Kaynak alalım bu sonuca nasıl ulaştılar çok merak ettim :) .Bilimsel dergiler de ''büyük resmin'' bir kuklası olmalı o yüzden o dergilerde yayınlanan makaleler de planlı olarak hazırlanmış olmalı.

Bilimsel güvenilir diye kabul edilen bir dergide yoksa muhtemelen facebook yorumlarından toplanarak bir istatistik oluşturulmuş ve bu beni çok meraklandırır nasıl becerdiler acaba

''Diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği. 5g muhabbeti dönüyordu ya. Ha işte o.''

Vay be reis bu merakımı bile aştı saygılar.  

Alıntıları Göster

"diğeri de aşı ile vücuda alınan ağır metallerin içerisindeki bir bileşenin yüksek frekansa maruz kaldığında zombi olmana sebebiyet verebileceği.

5g muhabbeti dönüyordu ya. Ha işte o."

hadi diğeri için biyoloji bilgisi boyunu aşmış da buna ne desek boş. sövsek mi, dalga mı geçsek, doğrusunu mu anlatsak ne yapsak bilemedim.

önce spike olayını anlatayım. spike proteini vücutta üretildikten sonra bağışıklık sistemi hepsini yok ediyor, fazla üretilmesi iltihap yapması vs. yok öyle bir şey.

gram fizik bilmez, gram kimya, gram biyoloji bilmez. saçma aptal sapan konuşurlar burada.

https://www.canada.ca/en/health-canada/services/drugs-health-products/covid19-industry/drugs-vaccines-treatments/vaccines/pfizer-biontech.html

• mRNA

• ALC-0315 = ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate)
    • ALC-0159 = 2-[(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide
    • 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine
    • cholesterol
    • dibasic sodium phosphate dihydrate
    • monobasic potassium phosphate
    • potassium chloride
    • sodium chloride
    • sucrose
    • water for injection

Bak bakalım burada ağır metali bırak metal var mı?

sodyum fosfat (fosfor+oksijen) potasyum klor, hepsi ametaldir.

ALC-0315 dediğin şeyin kapalı formülü şudur: C48H95NO5

karbon hidrojen azot oksijen hepsi ametaldir.

ALC-0159 dediğin şeyin kapalı formülü şudur: (C2H4O)nC31H63NO2

üstteki şeyde ne varsa aynısı var

hani ağır metal nerede ya?

hem cahil olup hem cahil olmadığını bilmeyip üzerine bir de kendini vasıflı, bilgili sanmak. İşte en kötüsü, en acınacak kişi örneği.

büyük ihtimalle kaynağı 5gvirusnews.com denilen geri zekalı yuvası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 25 Temmuz 2021; 13:27:3 >

• Guaire kullanıcısına yanıt

Bahsedilen aşı astra zeneca, hani kanda pıhtılaşmaya sebep olan, 3 ülkenin soruşturma başlattığı aşı :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.