Şimdi Ara

BioNTech aşısını Türkiye'ye de kâr etmeden satmayı Ankara KABUL ETMEDİ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
9.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BalkanGöçmeniBirBey (10 mesaj) Gvzgvz (8 mesaj) 0zkanK. (7 mesaj) yurdakull (5 mesaj) por favor (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (55 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (2 mesaj) (3 mesaj)
  • @
188 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> BioNTech aşısını Türkiye'ye de kâr etmeden satmayı Ankara KABUL ETMEDİ !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    257 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

EDİT :

Haberi yalanlayanlar ve olmaz böyle şey diyen arkadaşlar.

14 Temmuz günü editliyorum buyrun. 3 dolarlara varan kâr söz konusu.

Yurttaş TVyoutube
    CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, "Bilindiği gibi ülkemiz aşı yarışında oldukça geç kalmıştı ve bu geç kalmasının temel sebebini de biz, bir aşıda ısrar edilmesi, bir aşının bir şekilde aracılar üzerinden alınmaya çalışılması ve dolayısıyla da başta Biontech olmak üzere diğer seçeneklerin aylarca kapıda bekletilmesi olarak belirtmiştik." dedi. Bütün gelişmelerin de kendilerinin bu iddialarının ne kadar doğru olduğunu ortaya koyduğunu savunan Emir, "Bugün aşılama hızımız, seviyemiz, Biontech aşı tedarikinde geldiğimiz nokta son derece sevindiricidir ama bunun şubat, mart aylarında olmuş olması gerekirdi. Çünkü, arada son derece bedel ödedik, canımızla ödedik ve ekonomik kayıplarımızla ödedik." diye konuştu. Biontech aşısı için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın defalarca, "Orta ve uzun vadeli sonuçları bilinmiyor. Biz o yüzden daha güvenli olan aşıyı tercih ettik" dediğini belirten Emir, şunları kaydetti: "Oysa bugün Biontech aşısının orta ve uzun vadeli sonuçları hala bilinmiyor ve hatta Cumhurbaşkanına, cumhurdan önce Biontech aşısı yaptıklarında yine orta ve uzun vadeli sonuçları bilinmiyordu. Demek ki bakan burada bir saptırmaca, aldatmaca yaptı. Bugün Türkiye'de bir aşı karşıtlığı, tereddüttü varsa bunun birinci sebebi Sayın Bakanın çelişik açıklamalarıdır." BAĞIMSIZ YAYINLARIMIZIN DEVAMLILIĞI İÇİN BİZİ DESTEKLEYİN 👇 https://www.youtube.com/channel/UCYsOOzJ6OfvcdVqJlJKf-Aw/join #muratemir #fahrettinkoca #sinovac #biontech #aşı #haber #haberler #haberizle #chp #cumhuriyethalkpartisi
    https://www.youtube.com/watch?v=PLb62qQOd04

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 14 Temmuz 2021; 18:26:44 >

• https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6a/3f/ca/6a3fca193a7de11a75e46a046ffb3ea2.jpg&t=0&width=480&text=1

Sen git kaynağı habire emekliye zam müjdeleyenlere inan tamam mı?

Ha bu arada yine bugün Takvim manşetlerinde yine emekliye zam haberi var mı? 

Hikayedir bence. Bu kadar büyük para kazanan insanların sizce ülkelere, kimliklere karşı bir ilgileri var mıdır? 😂Bunları sallamadiklari için bu insanlar zeki, zengin zaten.

5 lira için yapılacak iş mi? 5 değildir o.

Ben bunlarla tartışanları uyardığım için yönetimden kasıtlı tahrik diye bir ceza geldi. Ne alakaysa artık. Millete diyorum boşuna tartışma ne oldukları belli. Kimse yazmazsa burada tutunamaz. Zaten tüm forumları geziyor bunlar. Tartışmazsan sap gibi kalır.

Millete bir türlü öğretemedim mal gibi yazıyorlar. Harcadığın zamana yazık.

• Binbaşı
    1220 Mesaj
    Hikayedir bence. Bu kadar büyük para kazanan insanların sizce ülkelere, kimliklere karşı bir ilgileri var mıdır? 😂Bunları sallamadiklari için bu insanlar zeki, zengin zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    139 Mesaj

doğru ve tam fatura kesmek isteyince, ortada rant olmayınca kabul edilmemiş. diyorlar.

• Binbaşı
    1612 Mesaj

No rant no insanlık

• Yarbay
    2213 Mesaj
    Akepe hükümeti yine şaşırtmadı.

• Yarbay
    6290 Mesaj

Kesinlikle yalan haber. Nasıl olsa sorgulamadan yutan kitle hazır.

• Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Doğru olma ihtimali olmama ihtimalinden yüksek.
    İşin içinde para var çünkü.

• Teğmen
    107 Mesaj

sosyal medyada olan şeye inanmayın sırf siyasi görüşünüze destek oluyor diye. belgelerin bile sahtelerini hazırlayıp servis ediyorlar. yazık ülkeye muhalefetinde de bi cacık yok.

israil iki katı fiyat verip aldı, kaldı ki pfizerle üretiyorlar karsız vereceklerini zannetmiyorum. verirlerse bizimkiler niye almasın zaten, fakir turiste bile muhtaç olmuş döviz getirecek diye.

|
    |
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj

Şaşırmadım çünkü müslümanız.

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

Hiç inandırıcı gelmedi bana.

Adamlar parasını vermişker aşıyı yollamıyorda birde bize KAR ETMEDEN verecekmiş... Bunun karşılığında ne istediler acaba ? Veya ön şartları var mıydı !!!

Yada biz size kar payı olmadan verelim ama 5 ay sonra verelim mi dediler. Kaynak KRT TV olunca hiç inanasım gelmedi.

• Binbaşı
    1079 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6a/3f/ca/6a3fca193a7de11a75e46a046ffb3ea2.jpg&t=0&width=480&text=1

Sen git kaynağı habire emekliye zam müjdeleyenlere inan tamam mı?

Ha bu arada yine bugün Takvim manşetlerinde yine emekliye zam haberi var mı? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 5 Mayıs 2021; 23:46:42 >
    0zkanK. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    18520 Mesaj
    Bunların derdi insan sağlığı değil rant. Bkz. Şekil 73839474838Z.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj

Siz neden böylesiniz ?

Takvim emekliye her gün zam haberi veriyorsa senin mantığına göre KRT Sözcü Tele1 T24 Halk TV Cumhuriyet tarzı yayın organları ne söylüyorsa doğdurmu diyecez !!!

Azcık şu saksıyı çalıştırın boşuna taşımayın sorgulayın yaa zor değil. Her önüne atılana inanma sevdanız nedir.

|
    |
    BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    Adamlar yalan atmada

Bizim sosyal medyadaki KITLE her yalanı yemede

10 numero 5 yıldız

Daha dune kadar aşıya para bulamıyor diye eleştirdikleri hükümeti

Şimdi de aşıyı ucuza almak varken bilerek pahalıya alıyor diye yaygara koparıyorlar

Bir ayarınız yok mu sizin merak ediyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj

Benim mantığıma göre bugün de zam müjdesi verdi.    

TAKVİM

Bu da 3 mayıs da verilmiş benim mantığıma göre ŞURADA

İşte bunlar hep benim oyunum ve benim mantığım 

• Er
    14 Mesaj

Banane bundan ?

Benim ağızımdan Takvim'den takip edin en iyisi en doğrusu odur diye bir laf mı çıktı ?

Neden çoçuk gibi davranıyorsunuz !!! Azcık kalite lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 6 Mayıs 2021; 0:27:10 >
    |
    |
    BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    952 Mesaj
    Akp nin sicili çok bozuk, yinede umarım böyle birşey yapacak kadar düşmemişlerdir...

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.