Şimdi Ara

Bionet Konyanın Yerel İnternet Sağlayıcısı 40TL Sınırsız AKK YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
9.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kontorlu telefon öder gibi internet sağlıyor firma. Kullanmak istediğiniz ay 40 lira yatırıyorsunuz o ay kullanıyorsunuz.
    AKK konusunda sorun yaşamadım hiç. Tabiki 1-2 TB indirme yapmadım ama yinede hatırı sayılır oranda download yapabiliyorum.
    8mb internet dağıtıyor. Değişik bir sistemi var kendilerine ait modelleri var gelip onu kuruyorlar. Tek sorun o modemi almak zorundasınız. Ama 1 yıl içinde iptal ederseniz interneniz modeminizi geri alıyorlar.
    Yani memnun kalmazsanız pek bir sıkıntı yok.

İşin en iyi tarafı istediğiniz zaman kullanmayabiliyorsunuz parasını da ödemiyorsunuz. 40tl ver 1 ay kullan 2 ay kullanma. Kullanmadığın ayları ödeme.
    Ayrıca AKK olayı yok

Konyalılara tavsiye ederim.

https://www.facebook.com/Bionetkonya?fref=ts

• modem ücreti ne kadar? birde speed test sonucunu paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi körüklüotobüs -- 27 Nisan 2015; 17:54:47 >
  • modem ücreti 180tl+70tl şeklinde imiş yani ilk kurulum 290 tl oluyormuş geçen senelerde 110 tl diyorlardı. ping de 50ms dediler doğrudur değildir bilmiyorum.
  • internet servis sağlayıcısı internet siteleri yok ya da ben bulamadım

AİR İNTERNET TEKNOLOJİSİ İLE KONYA'YI DÜNYAYA BAĞLIYORUZ!!!

büyük harfle i yazmasalardı iyiydi

çok kurumsal durmuyorlar ama

iyi çalışıyorlar gibi
  • E postalarına mesaj atınca cevap veriyorlar , 2 senedir bağlatacamda bir türlü ikna olamadım hep bir sıkıntı çıkıyor, çatıya yada balkona alıcı kurmamız lazım çatı ile aramızda 10 daire var çatıdan eve kablo çeksen bir türlü konulan cihazın elektrik ihtiyacı nasıl olacak evden de çatıya elektrik hattı mı çekecez ? Balkona koysan düzgün çeker mi? Bir ton soru var , 290 tl verip sonra pişman olmakda var. Gerçi %50 para iadesi yapıyoruz diyorlar. Aletler karşılığında 125 tl geri veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: körüklüotobüs

E postalarına mesaj atınca cevap veriyorlar , 2 senedir bağlatacamda bir türlü ikna olamadım hep bir sıkıntı çıkıyor, çatıya yada balkona alıcı kurmamız lazım çatı ile aramızda 10 daire var çatıdan eve kablo çeksen bir türlü konulan cihazın elektrik ihtiyacı nasıl olacak evden de çatıya elektrik hattı mı çekecez ? Balkona koysan düzgün çeker mi? Bir ton soru var , 290 tl verip sonra pişman olmakda var. Gerçi %50 para iadesi yapıyoruz diyorlar. Aletler karşılığında 125 tl geri veriyorlar.

hocam tek kablo ile hem elektirik hem veri taşinabilir yani ayri elektirik cekmenize gerek yok
  • Aynisindan ankarada var mi beyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 MBPS 30 GÜN 25 TL
    4 MBPS 30 GÜN 30 TL
    8 MBPS 30 GÜN 40 TL
    12 AYLIK KULLANIM +2 AY BEDAVA 300 TL

paketleri var

ilk kurulum 300tl (ilk ay ücreti ile) (ev içi router dahil almazsanızda oluyor veya kendiniz başka yerden alabilirsiniz 70 tl fiyatı var, 190 tl ana alıcı almak zorunlu sadece , 190+70+40 (ana alıcı + router+ ilk ay ücreti) yani 300tl ilk ay ödeniyor. sonrası yukardaki tarifeler. )

tahhahüt akk vs hiç bir olay ek ücret yok
    1-2 ay kullanıp memnun kalırsanız 14 aylık 300 tl paketine geçebilirsiniz.

Kullanım deneyimi:

31ms 3,45mbps download

https://store.donanimhaber.com/5a/75/bb/5a75bb6af242586ce8299feb45016273.png

Akşam 8-11 arasında hız çok düşüyor, 1-2 mbps civarı geziyor gece download açıp sabah kalktığımda kesintisiz 500 kb/sn indirmiş.

Ping-lag durumu akşam 11 civarı yoğun saatlerde denedim world of tanks oynadım ara ara 800ms e çıktı gündüz denemedim. Speed test sürekli 31-48 ms civarı oluyor.
    Bazen mesala şuanda 15ms.

https://store.donanimhaber.com/26/0f/7b/260f7b18d6c3da8669da4a7b6e202b32.png

Sonuç:
    İnternetten film vs download edenler içi ideal, facebook donanımhaber vs de en ufak sorun olmuyor. arasıra bağlantı hızı düşüyor ama çok fazla değil 3-4 saatte 1 dk falan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi körüklüotobüs -- 7 Eylül 2015; 17:25:54 >

• Bende konyadayım, onun yerine farknetten alırsanız çok daha iyi hizmet veriyorlar.
  • şu upload lar hep düşük. 5mbit veren bir baba yiğit yok.
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    süperonline varya ? Hiperonline kullanıdım interneti wireless üzerinde veriyolar 2 mbps 20 tl fakat 8 mbps kullanıyordum genelde 4 mbps afyon sultandağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 30 Kasım 2015; 21:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

süperonline varya ? Hiperonline kullanıdım interneti wireless üzerinde veriyolar 2 mbps 20 tl fakat 8 mbps kullanıyordum genelde 4 mbps afyon sultandağı

konya konusu burası yanlış gelmişsin

• İyimis akk yoksa sozlesme yok bisi yok en sevdigim keske her ilde olsa xD

• Ben kullanıyorum berbat , akşamları bir siteye 2 saatte giriyor. Haber sitesini adres çubuğuna yazıyorum mutfakta işlerimi hallediyorum lavobaya filan gidip ellerimi yıkıyorm hala açılmamış oluyor.
  • http://www.speedtest.net/result/5014826930.png

gece 1 de bu hız saat akşam 9 gibi bu hız bile yok gerisini siz düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustad42 -- 21 Ocak 2016; 0:55:20 >
  • ne idiğü belirsiz bir firmaya 300 lira modeme ver, aylık 40 lira internete ver, hız 8mbps olsun ama ne alacağın meçhul. sonra bunu sıcak fırsat diye paylaş. art niyet var bence. ciddiye alıp mesaj yazmak bile saçma aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

ne idiğü belirsiz bir firmaya 300 lira modeme ver, aylık 40 lira internete ver, hız 8mbps olsun ama ne alacağın meçhul. sonra bunu sıcak fırsat diye paylaş. art niyet var bence. ciddiye alıp mesaj yazmak bile saçma aslında

taahhüt yok. Limitsiz internet var. varsa benzer bir internet paketi paylaşın değiştirelim.
  • Konyanet mi ne vardı bizim bırdada bir ay denedim bazen özellikle en çok kullanacağın zaman iş çıkışı ve yatma saatin arası internet çoooooook yavaştı bunu apartmana özel yapsa bir hat açsa apartmana ve dağıtsa olabilir ama koca mahalle aynı hattan gidiyor

• İyi yanları: Youtube twitter facebook gibi sosyal medyada veya sörf yaparken sorunsuzca internette dolaşabilirsiniz.

+ tahahhüt yok

+ fiyatı uygun

Kötü yanları: Online oyun oynayacaksanız aşırı gecikmeden oyun oynayamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit590 -- 11 Temmuz 2016; 15:29:15 >
  • İnternet hızı berbat. Siteleri açmakta zorlanır, video dan hiç bahsetmeyeyim. 8 mb e varan diye veriyolar akk yok diyorlar, akk siz sabit 1-2mbit kullanıp duruyorsunuz, diğer abonelikler daha iyi çünkü akk bile olsa 3 mbite düşüyor, bunların ki günde 1-2 saat 3-4 mbit oluyor daha üstü hayal. Hayalkırıklığı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.