Şimdi Ara

Biomutant için Yeni Fragman Yayınlandı, Ön Siparişe Açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (5 mesaj) :::LOSTPLANET::: (1 mesaj) İhsanblack02 (1 mesaj) JackTim (1 mesaj) Bloo. (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Biomutant için Yeni Fragman Yayınlandı, Ön Siparişe Açıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    21252 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Experiment 101, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Biomutant için savaş mekaniklerine odaklanan yeni bir fragman yayınladı.

Oyun konsollarda 430 TL ve PC'de 300 TL'den ön siparişe açıldı. Ön sipariş bonusu Mercenary oynanabilir sınıfı. Başlangıç yeteneği olarak iki elinde silah kullanabiliyor. Klasik Katana ve daha kısa Wakizashi kılıçlarıyla donatılmış bir sınıf. Oyunun dünyasını en başından itibaren samuray görünümlü bir savaşçı olarak deneyimlemenize izin verecek. Mercenary oyunun çıkışından sonra ayrı olarak da satın alınabilecek.

Biomutant 25 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, GOG, Epic Games Store, Origin) için çıkacak. 

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1910 Mesaj

Oyun güzel gözüküyor. Umarım Steam de de uygun bir fiyatla çıkar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    894 Mesaj

THQNordic yayıncısı o yüzden steam'de uygun fiyat bekleyenler fazla ümitlenmesin.

|
    |
  • Yarbay
    8473 Mesaj

Belki daha ilgi çekici olabilecek senaryo kısımlarından küçük bi kesit göstermeleri "neyi satın alıyorum" sorusunu soranlara yanıt olabilirdi.Böyle insan dışı, hele hele de sevimli vahşi hayvanları karakter olarak kontrol etmeyi seviyorum.Umarız istedikleri satışı yakalayabilirler fakat içimden bi his aksini söylüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7455 Mesaj
    Nerdeyse 2 yıldır bekliyorum. Yarın ön sipariş geçeceğim.

Biomutant çıkmadan önce buna benzer bir kitap okumak isteyenlere, Daniel Polansky'den Kurucular kitabını öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 25 Mart 2021; 20:2:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    Tipimi değişmiş ana karakterin, Sanki daha sert gözüküyordu önceden.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    Greenman Gaming de 300 tl olarak gözüküyor genelde steam fiyatları bu site ile aynı oluyor pahalı çıkacak gibi
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    Steam de 299 TL.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    pcde de pahalı :D 60 dolar çok daha pahalı ama defalarca ertelenen bu oyuna ön yargıyla yaklaşıyorum .300 tl vermem
    |
    |
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Thq bana göre bütün acemileri topladı gibi geliyor o yüzden oyunlarının çoğu basit geliyor. Özellikle animasyonlar. Yine de sağlam bir ilerleyiş içinde. Fiyat konusunda da berbatlar bize karşı. Ea, ubisoft ile yarışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsanblack02 -- 25 Mart 2021; 22:29:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

pcde de pahalı :D 60 dolar çok daha pahalı ama defalarca ertelenen bu oyuna ön yargıyla yaklaşıyorum .300 tl vermem

Defalarca ertelenmedi oyun bitene kadar tarih duyurmadılar sadece.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.