Şimdi Ara

biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
216
Favori
109.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi. Programda dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta var. Onlardan bahsedeyim. Öncelikle pasaport olarak Turkish 50x60mm olan seçilmeli. Daha sonra, kafa yüksekliği 3.6cm'e denk gelmesi için kafa şablonu gelecek. Bu şablonun alt kısmı çenemize gelecek şekilde, üst kısmı kafamızı içine alacak şekilde ve orta çizgi yüzümüzün tam ortasından geçecek şekilde sabitliyoruz. Böylece kırpma işlemi tamamlanıyor. Daha sonra, görsel de olduğu gibi background color kısmı kırmızı görünecek. Üzerine tıklayıp arka fonu kırpıyoruz. En son 10x15 boyuta sığdırma işlemi var orası basit zaten.

biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2018'de Fırsatçı fototeröristlerine bende para kaptırdım hala içimde uktedir. vesikalık bile bastırmadım kağıda sadece gmail'den gönder intenetten başvuru yapacam dedim sendikamızın odamızın belirlediği fix fiyatı bu daha aşağısı kurtarmaz ayağı yaptı 25 lira aldı. Pos cihazım bozuk dedi karttanda çekmedi, fişte kesmedi.

Sendikalaşma odalaşma aynı taksicilerde olduğu gibi serbest piyasayı engelliyor ve bu esnafların ağız birliği yapıp kartelleşmesine taban fiyat belirlemesine sebep oluyor. Ana cadde üzerinde isim yapmış bir fotoğrafçı ile mahalle arasında pasajın içinde ufak esnaf nasıl aynı fiyat çekebilir?
    Öğrenciyken sıklıkla gittiğim dönerci odanın ve diğer esnafların baskısıyla zam yapmak zorunda kaldı. Şaka gibi ülkeyiz nerden tutsan elinde kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djdon -- 26 Temmuz 2020; 11:3:47 >
  • Arkadaşlar fotoğraf baskısı nereden alabiliriz mediamarkt sitesinde bilgi yok hangi şubelerde var diye.. Kimlik için lazım 30 tl bayılmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Arkadaşlar fotoğraf baskısı nereden alabiliriz mediamarkt sitesinde bilgi yok hangi şubelerde var diye.. Kimlik için lazım 30 tl bayılmak istemiyorum

Migroslarda var

• metinvurgun M kullanıcısına yanıt

5m diyorlar Anadolu yakasında bir tane varmış bana uzak.. Bana yakın novada, Ataşehir migros ama forumda baktım bilgi bulamadım

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    2m de bile var kontrol etmek lazim
  • metinvurgun M kullanıcısına yanıt

Ataşehir novada 3 m mihrosa geldim haberleri bile yok öyle bir şeyden,

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Bölgelere göre değişiyor tek tek bakmanız lazim
  • Arkadaslar suan son durum nedir en ucuz sekilde nasil halledebiliriZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar suan son durum nedir en ucuz sekilde nasil halledebiliriZ

up

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt

Hocam bak önceki sayfa ve bu sayfa da mesajlarım var okuyabilirsiniz. Ben 1 liraya hallettim geçen yaz. Aynı sistem devam ediyor. Okuyun, kafanıza takılan yer olursa yardımcı olmaya çalışırım

• Şimdi bir fiyatına bakayım dedim.4 tanesine 40 TL istiyorlar bizim burda.
    En kötü internetten bastırırım lazım olursa...

• En kötüü internette bir çok site uyguna basıyor. Yakınlarda Migros varsa kolaçan edin bir çoğunda uyguna baskı alabilirsiniz. Kan emicilere para kaptırtmayın.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Bulunduğum ilde Migroslarda Fotojet yok Media Markttada cihaz yok. Kaptırmasak bu sefer kargoculara kaptıracaz internettende. Acaba foto kağıdı alsak yazıcıdan çıkaramazmiyiz

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Çıkarda hocam aynı kalitede olmuyor. Photo yazıcıları farklı. Ucuz olanlarında kağıdı farklı oluyor genelde.

https://www.google.com/search?q=photo+printer&safe=off&sxsrf=ALeKk01n7ndo-TaXHWCFMCgD_KRzrCARug:1621869865711&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=2ahUKEwilkN6J0OLwAhVFg_0HHSYcCI0Q_AUoAXoECAIQAw&biw=1536&bih=731

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam ben bir fotoyu fotoğrafciya çıkartmak istedim parlaklık ayarı yani ışık uygun değil demişti. Nasıl emin olacağız uygun formatta olduğuna. Bende internetten yazdırcam 20 adet falan en azından değer bu şekilde. Ancak Ankaraya kargolamadan emin olmak istiyorum doğru çekim yapıp yapmadığıma oysaki forumda belirtilen gibi çekmiştim fotoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 24 Mayıs 2021; 18:42:28 >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Fotocular vesikalık çıkartmamak için yapıyorlar.

Uygulamalar ile doğru şekilde ayarlayın ışığa dikkat etmek gerekiyor. Gölge ışık geçişleri vs olmaması gerekiyor.

• arkadaşlar istanbul avrupa yakasında migros foto jet nerde var

• 3M Migros ve medya markt mağazalarına sordum hiçbiri çıktı vermiyor. Acil çözüm yolu lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    mediamarkt da çıktı alınabiliyor.
    o değil de "kıladam" ve "vatansever müslüman" varmış eski muhabbetlerde, süresiz banlanmışlar, hey gidi günler...

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.