Şimdi Ara

BİNGÖL YAYLA BALI Karakovan,Süzme, PROPOLIS-indirimli kargo (müşterilerimizin yorumlarını okuyun) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
41
Favori
25.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bingöl İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller Kondisyon #Sıfır
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karakovan balını denemek istiyorum, mevcut mudur? fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim? ayrıca bir siteniz var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmania

Yeni sezon bal hasadımızı yapmaya başladık. Süzme henüz çıkmadı, şuan petek balimiz mevcut. Şifalık çok güzel esmer balimiz da var. 05058422838 numarasından arayarak yada whatsapp ile ulaşabilirsiniz.
    Esmer Bal ne oluyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: msgunes

Esmer Bal ne oluyor hocam?

Alıntıları Göster
    Esmer bal Propolis içerikli bal oluyor. yani petek daha koyu renkte oluyor. arılarpetek gözlerini dezenfekte etmek için propolis sürerler gözlere. o yüzden petek daha koyu renk görünür.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ne kadar kilosu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgunes -- 9 Kasım 2020; 23:10:26 >
  • süzme ve petek kg fiyatı 90 tl. karakovan 180 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmania -- 16 Şubat 2021; 18:23:59 >

• Güncel mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanSen

Güncel mi?

güncel Furkan bey. ağustos ayı sonuna doğru yeni sezon ballarımız çıkacak. geçen yılın balı erken bittiğinden uzun süredir burada etkileşim olmadı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmania -- 14 Temmuz 2021; 17:12:34 >

• Merhaba bu sezon bal yokmu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: xmania

güncel Furkan bey. ağustos ayı sonuna doğru yeni sezon ballarımız çıkacak. geçen yılın balı erken bittiğinden uzun süredir burada etkileşim olmadı açıkçası.

Alıntıları Göster
    Bir güncelleme bekliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yeni sezon balımız çıktı. süzme ve petek balımızın kg fiyatı 180 tl. karakovan ise 360 tl. indirimli kargo ile gönderiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmania -- 27 Ekim 2022; 18:31:36 >

• yeni sezon balımız çıkmıştır.

• Selam Güncel mi?

• evet ramazan bey güncel. fiyatlar süzme ve petek 180 tl kg fiyatı.

karakovan 360 tl. (karakovan elimizde çok az kaldı)

• Ham propolis almak istiyorum kaç tl acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satışı yaptığınız web siteniz nedir?

• taydin66 T kullanıcısına yanıt

merhabalar taydin66. başka bir sitede satışımız yoktur. zaten bu durum tüketiciye ekstra maliyet oluyor. Öyle çok fazla bir miktarda üretimimiz de yok. yıllık 200-300 kg mı pek geçmiyor. ilginiz için teşekkür ederim. daha yrıntılı bilgi için 5058422838 cep numaramdan whatsaptan yada arayarak bilgi alabilirsiniz.

• Merhaba, şeker tadı baskın olmayan, aroması ön planda olan balınız hangisidir?

• balın analiz sonuçları var mı acaba?

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt

merhabalar. küçük bir üreticiyiz. hatta süzme balımız bitmek üzere. o nedenle bugune kadar hiç analiz yaptırmadık. inanın balımızı analiz ettirmeye gerek bile yok balımıza güzeniyoruz çünkü tamamen doğal üretim. ilk sayfadaki fotoya bakarsanız bir broadway göreceksiniz. sahte bal üreten biri inanın hala 98 model broadwaya binmezdi. yıllardır balımız elimizde kalmaz ocak ayı gelmeden petek ve süzme balımız biter. çünkü sabit müşterilerimiz her yıl bizden alıyor. size de hak veriyorum tabi. bal konusu çok istismar edildi. o nedenle belge istiyorsunuz. inanın o belgeyi almak için bazı üreticiler sahte olmayan balı analize gönderiyor, belgeyi aldıktan sonra şekerle ürettikleri balı satmaya devam ediyorlar o belgeyle. yani belge de çok güvenilir değil. ben sadece size para iade garantisi verebilirim. bugüne kadar sattığımız hiçbir bal alıcı tarafından geri gönderilmedi. tüm müşterilerimizden bizden bal aldıktan sonra şu cümleyi duydum. "biz bugüne kadar bal yememişiz". üretici babam o üretiyor internetten tanıtımını oğlu olarak ben yapıyorum. ilginiz için teşekkür ediyorum. bilgi almak isterseniz 05058422838 numaralı telefondan whatsapp veya arayarak ulaşabilirsiniz.

• Sene başında denemek için süzme olarak almıştım aroması, dokusu, lezzeti baldan hiç anlamayan kişiye bile ben gerçeğim diye kendini kanıtlar derecede idi. Gidip marketlerde ki ürünlere güvenip ne olduğu belirsiz ürünleri alıyoruz böyle küçük üreticilere güvenip pişman olmazsınız ürünleri çok güzel tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.