Şimdi Ara

Bingöl karayolunda bir polis memuru kaçırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İstanbul'da görevli polis memuru Vedat Kaya aile ziyareti için gittiği Mardin'den Muş'a geçerken PKK'lı teröristler tarafından Lice'de kaçırıldı. Kaçırılan polis memurunun eşi ve çocuğu ise serbest bırakıldı.

Diyarbakır - Bingöl karayolunda ailesiyle birlikte seyahat eden polis memuru Vedat Kaya, saat 19:00 sıralarında yolu kesen bir grup PKK'lılar tarafından kaçırıldı. Bölgede operasyon başlatıldı.
    İstanbul Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olan Mardin nüfusuna kayıtlı Vedat Kaya ailesiyle birlikte Mardin'den Muş'a gitmek isterken aracı Diyarbakır'ın Lice ilçesiyle Bingöl'ün Genç ilçesi arasındaki Abalı bölgesinde saat 19:00 sıralarında bir grup PKK'lı tarafından kesildi.

Aracı durduran PKK'lılar polis memurunun eşi ve çocuğunu serbest bıraktıktan sonra polis memurunu yanlarına alarak dağlık alana kaçtı. Olayın duyulmasından sonra bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Suruç'ta gerçekleşen intihar saldırısından sonra son iki gündür Diyarbakır- Bingöl karayolu Lice Fiş Ovası mevkiinde birkaç kez kesilmiş, bazı araçlar ateşe verilmişti.

PKK'lı teröristler Erzurum'da 1 ambulans ve 3 sağlık görevlisini kaçırdı

Erzurum'un Tekman ilçesinde, asılsız hasta ihbarı vererek yol kesen PKK'lı teröristler, 1 ambulans ve 3 sağlık görevlisini kaçırdı.

Alınan bilgiye göre, Tekman ilçesi kırsalında önceki gün ve dün yol keserek 3 pikap türü aracı gasp eden PKK'lı teröristler, bugün de asılsız hasta ihbarında bulunarak, ambulansın yolunu kestiler. Ambulansı ve içerisinde bulunan 3 sağlık görevlisini kaçıran teröristler, kayıplara karıştı.

Güvenlik güçleri bölgede operasyon başlattı. (Erzurum-İHA)

Kaynak:
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29636404.asp

• Demekki kürtler konuşmaktan anlamıyorlar. Bunları biz 97lerde zaten bitimiştik. Hemde silah gücüyle tek taraflı olarak yenildiklerini açıklamışlardı. Bazıları yüzde 6-7 oy için bunları tekrar hortlattı. Hem oydan oldu hem yeniden terörü çıkardı.
  • polis kürtse sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılan operasyonlar derhal arttırılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: genel adam

polis kürtse sorun yok.

Şöyle çocuk akıllıların bu bölüme mesaj yazması yasaklanmalı

• ambulans kacirirlar
    sonra mitinglerinde birileri bunlari patlatinca

ambulans hewallo ambulans
    allahini seven yardim etsin ambulans cagriiiin

diye zirlamasini aglamasini bilirler
    ne degisik adamlar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 24 Temmuz 2015; 22:31:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genel adam

polis kürtse sorun yok.

itiraf ediyorum bunun babası benim
    sarhoşdum ne yaptığımın farkında değildim hepinizden özür diliyorum :(
  • Adminlerin ne olduğu malum.Ancak açık açık yazınca ceza yiyoruz.Kabul etmiyor sevgi pıtırcıkları.
    Şimdiye kadar adminlere siyasi/hayat görüşleri yönünde hitap ettim diye 3 kere ceza aldım.
  • by-ko kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam , ayrica pkk ya laf atincada ban yiyoruz, adamlar pkk propagandasi yapiyorlar, dusunce ozgurlugu oluyor sanirim oda :) ne hale geldik bu isler ne kadar siradanlasti. su forumda dahi ulke gundeminde akrif 5 pkk li sayarim yalniz ne ceza alitorlar ne bir sey.

• Atı alan Üsküdarı geçti çoktan geçti bu saatten sonra zittin sene kimse gidip HDP şunu yap bende sana bunu veririm diyemez. fırsat varken dansözlük yapan malum parti ve şahısların keyifleri yerindeydi şimdi sıkışınca ne yapacaklarını şaşırdılar. en başta HDP' ye bir takım imkanlar tanırken hiç düşünmediler uyarılara rağmen biz biliriz takıldı beyinsizler ordusu mecliste. bu verilen imkanlarda ipin ucu sağlam tutulsaydı şuanda bu durum olmayacaktı asla.

Şunu belirteyim hani AKP diye bir taraflarını halen yırtanlar var şu anki durum tamamen AK PARTİ' nin eseridir. hayırlı uğurlu olsun hepiniz için. yok İmralı görüşmesi Yok efendim OSLO yok bilmem ne erkekseniz ve devlet adamı iseniz açıktan yapsaydınız da görseyd tüm Dünya vaatlerinizi ayrıca PKK ile konuşan anlaşan yada yandaşları ile masaya oturan hani NAMERT ve VATAN HAİNİ idi o zaman AK parti NAMERT ve VATAN HAİNİ Ülkesini bölücülük yaparak peşkeş çektikleri için hepsi vatan hainliğinden yargılanıp sicillerine kırmızı damga basılsın köşeye sıkıştınız bakalım hangi tarafa salto atacaksınız pistte.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

Atı alan Üsküdarı geçti çoktan geçti bu saatten sonra zittin sene kimse gidip HDP şunu yap bende sana bunu veririm diyemez. fırsat varken dansözlük yapan malum parti ve şahısların keyifleri yerindeydi şimdi sıkışınca ne yapacaklarını şaşırdılar. en başta HDP' ye bir takım imkanlar tanırken hiç düşünmediler uyarılara rağmen biz biliriz takıldı beyinsizler ordusu mecliste. bu verilen imkanlarda ipin ucu sağlam tutulsaydı şuanda bu durum olmayacaktı asla.

Şunu belirteyim hani AKP diye bir taraflarını halen yırtanlar var şu anki durum tamamen AK PARTİ' nin eseridir. hayırlı uğurlu olsun hepiniz için. yok İmralı görüşmesi Yok efendim OSLO yok bilmem ne erkekseniz ve devlet adamı iseniz açıktan yapsaydınız da görseyd tüm Dünya vaatlerinizi ayrıca PKK ile konuşan anlaşan yada yandaşları ile masaya oturan hani NAMERT ve VATAN HAİNİ idi o zaman AK parti NAMERT ve VATAN HAİNİ Ülkesini bölücülük yaparak peşkeş çektikleri için hepsi vatan hainliğinden yargılanıp sicillerine kırmızı damga basılsın köşeye sıkıştınız bakalım hangi tarafa salto atacaksınız pistte.

Adam adam adam adam ya

• zap falan bombalandı deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekai -- 24 Temmuz 2015; 23:56:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.