Şimdi Ara

Bingöl İl Jandarma Komutanlığına düşenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
59.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende buraya düştüm. ATM var mı, varsa hangi bankanın bilgi verebilir misiniz?
  • Bende usta birliği olarak bu birliğe onbaşı olarak düştüm arkadaşlar :)
    izmir seferihisardan buraya güzel bir dağıtım oldu varsa
    paylaşılcak bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalperler -- 16 Şubat 2010; 15:13:23 >
  • Kardeşler nişanlımın usta birliği Bingöl merkeze çıktı nasılsınız oralarda askerlik nasıl biraz bilgi verin Allah aşkına...
  • arkadaslar benim de nişanlım buraya çıktı dağıtımda. kısa dönem bingöl il jandarma diyor. sizce ordan ilçelere dağılır mı ? nasıl rahat bir yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceose

Bingöl il jandarma komutanlığı rahat bir yerdir.(kısa dönemler için) Sadece sabırlı olmanız yeterlidir.Göreve gitmeniz silah taşımanız yasak.Görevden kastım alay dışına çıkmanız yasak(çarşı izni hariç)Sabır derkende uzun dönem askerle sizin alt devreniz gelen kadar bulaşık yemek gibi konularda sizden faydalanır.Çarşı izinleriniz meşhur sucuklu yumartacımız vardı sabah kahvaltıları için.en son iki tane int. cafesi vardı askerlerin girebildiği..Çarşıdaki meydanda çay bahçesi var ama ümit etmeyin oturamazsınız askere yasak:)...kısacası baştan dediğim gibi kısa dönemler için bingöl il jandarma bulunmaz bir fırsat...Ben uzun dönem askerlik yaptım 80\4 Bingöl alay muhafız timi... oraya gittiğinizde tabur komutanlığından er veya erbaşlar sizi eğitir 15 günlük bir eğitiminiz var kışın giderseniz biraz üşürsünüz eğitimlerde egitim derken zorlu bir eğitim değil sağa dön sola dön askerlik terimlerini öğrenme..bide benden tavsiye ordaki uzun dönem askerleri hor görme gavletinde bulunmayın...(orda bulunduğunuz 5 ay boyunca bulaşık yıkamak istemiyorsanız:) ) hayırlı tezkeler..........

ustam uzun bı zaman olmus ama bende su an hatay serınyol oradanda bıngol merkeze askerlıgım cıktı tavsıye edebılecegın yol gosterebılecegın bıseyler varsa cok makbule gecer burada da bole bır yazı yazdıgın ıcınde ayrıca Allah razı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: teamsah_1986

quote:

Orijinalden alıntı: ceose

Bingöl il jandarma komutanlığı rahat bir yerdir.(kısa dönemler için) Sadece sabırlı olmanız yeterlidir.Göreve gitmeniz silah taşımanız yasak.Görevden kastım alay dışına çıkmanız yasak(çarşı izni hariç)Sabır derkende uzun dönem askerle sizin alt devreniz gelen kadar bulaşık yemek gibi konularda sizden faydalanır.Çarşı izinleriniz meşhur sucuklu yumartacımız vardı sabah kahvaltıları için.en son iki tane int. cafesi vardı askerlerin girebildiği..Çarşıdaki meydanda çay bahçesi var ama ümit etmeyin oturamazsınız askere yasak:)...kısacası baştan dediğim gibi kısa dönemler için bingöl il jandarma bulunmaz bir fırsat...Ben uzun dönem askerlik yaptım 80\4 Bingöl alay muhafız timi... oraya gittiğinizde tabur komutanlığından er veya erbaşlar sizi eğitir 15 günlük bir eğitiminiz var kışın giderseniz biraz üşürsünüz eğitimlerde egitim derken zorlu bir eğitim değil sağa dön sola dön askerlik terimlerini öğrenme..bide benden tavsiye ordaki uzun dönem askerleri hor görme gavletinde bulunmayın...(orda bulunduğunuz 5 ay boyunca bulaşık yıkamak istemiyorsanız:) ) hayırlı tezkeler..........

ustam uzun bı zaman olmus ama bende su an hatay serınyol oradanda bıngol merkeze askerlıgım cıktı tavsıye edebılecegın yol gosterebılecegın bıseyler varsa cok makbule gecer burada da bole bır yazı yazdıgın ıcınde ayrıca Allah razı olsun

hocam selamlar bende senle aynı kaderi paylaşıyorum. benimde askerliğim hatay seriyol ve sonrasında bingöl il jandarma komutanlığı olarak çıktı. gelecek 6 ayımızda beraber olucaz artık :D

sen nası gideceksin hatay'a. ben istanbul'da yaşıyorum ve sadece perşembe akşamı hatay'a olan thy uçağında yer bulabildim. umarım orda görüşüp tanışabiliriz. mesajını bekliyorum.

hatay'la veya bingöl'le ilgili bilgilerini benlede paylaşabilirsen çok sevinirim. burada ki eski yazıları okuyunca açıkçası bir rahatlama oldu içimde. umarım o zamanlardan beri yazılanlardan dahada iyi olmuştur oralar.

askerde görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rendell -- 10 Nisan 2013; 16:18:38 >

• tertip email adresim teamsah_1986@hotmail.com ekle dicem ama zor artık yazını yenı gordum kusuru bakma orada bulusuruz ınsallah bende bursadan bu aksam saat 19 da bınıyorum otobuse
  • bingöl kiği jandarma taktik alayımıymış neymiş orası nasıl biryer
  • 2004 aralıkda gitmistim poşet yani kısa dönem olarak hayatımın en kötü 6 ayı
    muhtemelen o yasa kadar etmedigim küfürü orada 6 ayda etmistim.
    ne çekmiştim beeee
  • arkadaşlar bende kısa dönem jandarma buraya düştüm bilgilendirebilir misiniz?
  • Benim de kısa dönem olarak düştüğüm yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightw1sh -- 23 Ekim 2015; 10:32:52 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    benimde kardeş orası cıktı .. acemilik kastamonu usta birligi bingöl il jandarma hangi şehirden geliyorsun ?
  • Bende kisa donem acemi kastamonu usta birlik bingol il jandarma.. iletisime gecelim smdiden tanismak iydr yoksa orda vakit gecmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49. Komando tugay i lojistik destek ulaştırma bakanlığı bakım bölümü bingöl nisanlimin usta birligi buraya cikti nasil bi yerdir bilgisi olan var mi ?

• acemi birliği kastamonu usta birliği burası cıktı, varmı baska arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanpakyapan -- 21 Temmuz 2017; 19:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanpakyapan

acemi birliği kastamonu usta birliği burası cıktı, varmı baska arkadas

Benimde acemilik kastamonu usta bingöl jandarma kardeşim
  • Muratssonmez M kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam aynı yerlere düşmüsüz özelden whatsapp numaramı yolladım yardımımız dokunur belki birbirimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanpakyapan

acemi birliği kastamonu usta birliği burası cıktı, varmı baska arkadas

Benimde acemi kastamonu, usta bingöl hocam. Özelden numaraları iletirseniz birbirimize yardımcı oluruz.
  • kaanpakyapan K kullanıcısına yanıt
    Benim de acemi Kastamonu, usta Bingöl İl Jandarma
  • Beyler gördüğüm kadarıyla hepiniz Bingölde yapmışsınız yeni gidecek yok :) Bende Aralıkta gideceğim Allah nasip eserse . Eğer bu mesajımı aranızdan birisi görürse beni bilgilendirebilirmi . Mesajınızı bekliyorum Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.