Şimdi Ara

Binbir güçlükle prezervatif aldım, kutusu açılmıyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
13
Favori
7.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
194 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben olsam çocuk yapar markete dava açar çocuğun masraflarını üstlenmelerini sağlardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 12 Ağustos 2018; 22:38:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moruk senib yaşadığın durumun aynısını yaşadım. Kapıdaki eleman geç falan dedi bana da. Nasıl çözdüğümü aklın almaz. Kırmayı deneme çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Bence vitrine koy ya da duvara as guzel olmus, uzerine de in case of emergency break the glass stickeri yapistir sekil durur valla
  • Hocam bunlar sert plastik normalde kolay kolay vermiyorlar. Bi ürün alırken bundan istiyorum demiştim vermiyoruz demişlerdi valla kutuya zarar vermeyin hoş bi kutu bence.

• Bence sakın açtırmaya gitme çaldın açamadın geri geldin sanırlar double rezillik olur😂😂

• Hocam çakmak ile kapağın plastiğini eriterek deneyebilirsiniz. Ama şansınız az. Ben olsam süs olarak kullanıfım kesin bir yol arıyorsanız, komşuya gidip çekiç ve tornavida isteyin kapak ile kutunun birleşme noktasına tornavidanın ucunu koyup arkadan çekiç vurun

• Son durum nedir
  • Ulan ya 😂😂😂 edit bekliyoruz 😂 o oynayan dalganın orayı,duvarın köşesine sağlam vur kırılsın kilit yeri 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HugooBoss -- 12 Ağustos 2018; 23:38:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Bu mesaj silindi.
    Eli her daim yanında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan aynısı bana da oldu 1 saate yakın sürdü anca açtım, ekmek bıçağıyla sürekli aynı yeri kes tornavi sok çekiçle vur tornavidaya öyle öyle açmıştım ama fena zorladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fisiyle götür açarlar

• Hatıra olarak sakla artık

• Sorun açılmasından ziyade alarm sesinde hocam şimdi susturamazsiniz falan iki saat öter. İlk önce büyük bir kap suya koyun daha sonra bir şekilde kirmaya calisin. Üstünde delikler var sanirim oraya sert bir şey sokup bükerek kirabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu klasiklerin arasına girer
  • Beyler eleman çoktan açtı işlem üstünde bence sessizlik çalışma var 😂

• Kim niye prezarvatifi boyle bir kutuya koyma geregi duyar? Yirtilmasin diye mi kilitlemisler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 13 Ağustos 2018; 2:5:21 >
  • En çok çalınan kalemlerden biri prezervatif hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

En çok çalınan kalemlerden biri prezervatif hocam
    Ise yaramamis ama anlasilan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.