Şimdi Ara

Binbir.com Sansa Fuze Almak sitiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce bu siteden hiç alışveriş yapmadım hatta yeni duydum siteyi ama almak istediğim ürünü bir tek burada bulabildim.
    Siz daha önce buradan alışveriş yaptınız mı? yada yapan birini tanıyor musunuz,kısacası bu site hakkında neler biliyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?Alışveriş güvenli midir?

http://www.binbir.com/sandisk-sansa-fuze-4-gb-video-mp3-player-syah.html

Site bu almak istediğim üründe linki.

Yardım eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

• ben aldım güvenilir bir site bence alabilirsin fiyatta uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

ben aldım güvenilir bir site bence alabilirsin fiyatta uygun

Sağolun hocam pm attım.
  • ürün sıfır mı ki acaba ? fiyat da gayet güzel hani. pm atiym ki sayfa kayıtta olsun. ne olur ne olmaz lazım olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

ürün sıfır mı ki acaba ? fiyat da gayet güzel hani. pm atiym ki sayfa kayıtta olsun. ne olur ne olmaz lazım olabilir.

65 Tl kargo bindirmeye kalkmasalar iyi aslında
  • fiyatı ''Fiyat: 168.36 TL ($91.00)'' değil mi ? yoksa ben mi yanlış gördüm ? gerçi ben ibraxiden alıcam ürünü bunun 8 gb lığını eğer olurda getirtemezse bi köşede dursun diye saklıyorum
  • quote:

fiyatı ''Fiyat: 168.36 TL ($91.00)'' değil mi ? yoksa ben mi yanlış gördüm ? gerçi ben ibraxiden alıcam ürünü bunun 8 gb lığını eğer olurda getirtemezse bi köşede dursun diye saklıyorum

Yok almaya kalkışınca kargo seçimimnde +65 Tl yazıyor.

Ayrıca ibraxi'de fuze yok bildiğim kadarıyla?
  • ben yaklaşık 1-2 hafta önce kendisiyle baya bi görüştüm getirtmeye çalışıyo kendisi. inşllh getirtir. o gün bu gündür bekliyorum. olurda getirtemezse teclast 51 diğer adı S:FLO2 almayı düşünüyorum ama onunda fiyatı beni zorlar. şimdiden kulaklık için para ayarlamaya çalışıyorum zaten hesabımı kitabımı fuze'a göre yaptım. bide 65 lira kargo parası çok be hocam napıyo bu adamlar ? istanbuldan hakkari ye mi ürün gönderiyor ? az biraz forumda araştır aceleye getirme derim. tabi karar senin
  • hocam tekrardan merabalar ? ne yaptınız alıcakmısınız ürünü ya da aldınız mı ? eğer olurda ibraxi getirtemezse halim duman benimde. bknz:
  • http://www.ebay.com/itm/350458910311?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%3A80%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_trksid%3Dp5197.m570.l1313%26_nkw%3D350458910311%26_sacat%3DSee-All-Categories%26_fvi%3D1&_rdc=1#ht_2696wt_1139
    Veya ebay item no:350458910311

Benim cuma akşamı avpimde girişi yapılmış. Yarın arayıp almaya gideceğim. Aldığımda yazarım. Fuze ve clip plus aldım. toplamda 112 dolar. hemide 8 cigavayt ikisi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jehan

http://www.ebay.com/itm/350458910311?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%3A80%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_trksid%3Dp5197.m570.l1313%26_nkw%3D350458910311%26_sacat%3DSee-All-Categories%26_fvi%3D1&_rdc=1#ht_2696wt_1139
    Veya ebay item no:350458910311

Benim cuma akşamı avpimde girişi yapılmış. Yarın arayıp almaya gideceğim. Aldığımda yazarım. Fuze ve clip plus aldım. toplamda 112 dolar. hemide 8 cigavayt ikisi de.

ya bu arada ben burdaki fuze a göz diktim ama kredi kartım kapalı netten alışverişe. bi de ben en son yurtdışından ürün alalı 3-4 sene oldu. banka hesap kartını ebay'eayarlayabiliyormuyuz ? bir bilginiz var mı?
  • quote:

bide 65 lira kargo parası çok be hocam napıyo bu adamlar ? istanbuldan hakkari ye mi ürün gönderiyor ?

Amerika'dan gönderim yapıyorlar.
  • Arkadaşlar kumar oynamayıp ibraxi'den aldım sansayı akşam gündüz ödemeyi yaptım yarım saat sonra kargoya verildi ertesi gün bir kalktım koltuğun üstünde yatıyor kutu
    Yani ibraxi ile konuşun o getirtebiliyorsa sorun yok yoksa hiç risk almaya değmez.Ayrıca clip+'da iyi bir ürün gayet minik ve ekranın küçük olmasına rağmen kullanışlı.Cidden f/p olarak tatmin edici bir ürün.
  • quote:

ben yaklaşık 1-2 hafta önce kendisiyle baya bi görüştüm getirtmeye çalışıyo kendisi. inşllh getirtir. o gün bu gündür bekliyorum. olurda getirtemezse teclast 51 diğer adı S:FLO2 almayı düşünüyorum ama onunda fiyatı beni zorlar. şimdiden kulaklık için para ayarlamaya çalışıyorum zaten hesabımı kitabımı fuze'a göre yaptım. bide 65 lira kargo parası çok be hocam napıyo bu adamlar ? istanbuldan hakkari ye mi ürün gönderiyor ? az biraz forumda araştır aceleye getirme derim. tabi karar senin

Hocam aldım ibraxi'den size de fuze bulamazsa bence amazon.com'a bakabilirsiniz yurtdışında tanıdğınız yoksa iş yaş.O şekilde Tr'ye gönderim yapanlardan bulmalısınız,kargoydu cartdı curtdu derken biraz masraf çıkarabilir ama,şimdiden söyleyeyim.
  • Ebay varken fentezi aramayın boşuna.
  • ebay dan buldum ya 50 dolar ürün 20 dolar da kargo
  • SANSA FUZE arkadaşlar 16 gb olanda kendi dahili hafızası 16 gb + ÜSTÜNE 16 GB mini sd kart takarsa = TOPLAMDA 32 gb MI OLUYOR? Lütfen yanlış biliyorsam düzeltin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66

SANSA FUZE arkadaşlar 16 gb olanda kendi dahili hafızası 16 gb + ÜSTÜNE 16 GB mini sd kart takarsa = TOPLAMDA 32 gb MI OLUYOR? Lütfen yanlış biliyorsam düzeltin :)

İlkokul matematiği ile işi ele alırsk
    16+16=32 'den Evet 32 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

quote:

SANSA FUZE arkadaşlar 16 gb olanda kendi dahili hafızası 16 gb + ÜSTÜNE 16 GB mini sd kart takarsa = TOPLAMDA 32 gb MI OLUYOR? Lütfen yanlış biliyorsam düzeltin :)

TEŞEKKÜRLER Ne bileyim kardeş içinde 2 gb birşey vardır KART ile 16 gb vs. oluyordur ondan sorduk

TÜRKİYEDE SANSA FUZE+ 16 GB MP3 PLAYER SİYAH SATAN BİRYER YOK SANIRIM İNTERNETTE ARIYORUM BULAMADIM
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

quote:

TEŞEKKÜRLER Ne bileyim kardeş içinde 2 gb birşey vardır KART ile 16 gb vs. oluyordur ondan sorduk

TÜRKİYEDE SANSA FUZE+ 16 GB MP3 PLAYER SİYAH SATAN BİRYER YOK SANIRIM İNTERNETTE ARIYORUM BULAMADIM

hayır saf bellek ne kadarsa o kadardır anca olsa olsa 1 bilemedin en fazla 1.5 gb.sistem dosyası olur ama yok.Sansa Fuze+ forumda bolca var,sıfır satanda var üstelik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.