Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
34.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sume

Babamların sokağa da dün bağlantı tamamlandı. Turknet intetnet sitesinde hemen gigafiber gözüktü. Bu sabah başvuruyu yaptı.

hangi sokak acaba? bizim sokakta kurulum 1 ay önce bitti herkeste gigafiber altyapı gözükürken bende gözükmüyor ya şaka gibi fiberi kullanamıyorum

• Emir121907 kullanıcısına yanıt

şehit ömer halisdemir caddesi (eski adı gaziosmanpaşa caddesi)

• quote:

Babamların sokağa da dün bağlantı tamamlandı. Turknet intetnet sitesinde hemen gigafiber gözüktü. Bu sabah başvuruyu yaptı.

başvurudan 26 saat sonra ekip geldi ve 1 gbps fiber bağlandı.

• quote:

Alıntıları Göster

6 ay 1gbps hediye mi?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Evet kampanya devam ediyormus.
    Bana etmediler, 1 ay verdiler sonra 200/100 oldu kendi tarifem yani

kesin kampanya yok galiba şans gibi biraz

Ya da çok yeni geldikleri bölgede veriyorlar , bilgim yok

Edit:
    Garip şuan test yaptım
    Upload yüksek geldi, download normalin altında

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 26 Kasım 2020; 23:25:32 >
  • quote:

Evet kampanya devam ediyormus.

Süper

hız testleri nasıl sizde?

arkadaşını getir kampanyası oluyor mu fiberde?

Evt arkadasini getir oldu.

kablolu ile max 300 mbps hiz aliyorum. Min 750 mbps olayini saglayamiyorlar.

Cok itiraz edersem bana da kampanyayi sonlandirip 200e dusururler
  • Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah binasında adsl olan ya da altyapısı olmayanlara fiber nasip etsin. Hangi firmanın olduğu hiç önemi yok ister vodafone, ister superonline, ister Türk Telekom vs. vs. yeter ki fiber olsun gerekirse 10 yıl taahhüt imzalarım. Şimdilik VDSL2 kullanıyorum şükür, 24 Download, 5.5 Upload geliyor, önceden ADSL2+ kullanıyordum gelen hız 9 mbps'idi. Hemen geçtim Vdsl2'ye. Hattım 40 Mbps destekliyor.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, download hızındaki düşüklüğü arkadaşlarımın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ

yardımcı olurmusunuz fiber altyapım sistemde gözükmüyor fiber altyapım aktif olmasına rağmen yardımcı olun

• quote:

Alıntıları Göster

bağlantıdan 23 saat sonra internet gitti. servis yarın sabah gelecek.

servis personeli telefonda arıza nedenini soyle belirtti: ilk bağlantıyı yapan arkadaşlar dikkatlice bağlamadığı zaman ertesi gün biz gidip düzeltmek zorunda kalıyoruz. fiziksel olarak müdahale etmem gerekiyor.

• Sume kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı bana oldu.Bağladılar iki saat falan kullandık net gitti.ertesi gün mü ne geldiler dairedekini tekrar sök tak yaptılar.Sonra bina girişindekine baktılar sorun ordaymış.Düzgün bağlanmamış
  • Umarım yaşıyorsundur. Durumlar nedir?

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Hocam büyük ihtimalle bağlandı ve sorun yaşamıyor şayet sorun yaşıyor olsaydı illaki 2 satır birşey yazardı diye tahmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacrific3

Hocam büyük ihtimalle bağlandı ve sorun yaşamıyor şayet sorun yaşıyor olsaydı illaki 2 satır birşey yazardı diye tahmin ediyorum

Sorun yaşasaydı, başlıkta "Türknet rezaleti" yazardı herhal. Buralarda klasik bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 27 Kasım 2020; 21:45:20 >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt

Evet hocam aynen öyle olurdu sorun yaşayanların girdiği sorun yaşamayanlarınsa adını bile bilmediği bir forum neredeyse :)

• Şuan download berbat durumda wifi ile 40/300 aliyorum. Bununla ilgili destek kaydi olusturdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ens1252 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de dalgalı bir şuan 70mb download 900 mb upload alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay61 -- 27 Kasım 2020; 23:12:46 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.