Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
34.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TürkNet fiberi bizim binaya da getirseniz nasıl bir hayır duası alacaksanız ah bir bilseniz varya hemen aynı gün çekerdiniz fiberi binamıza :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 24 Kasım 2020; 14:6:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir121907

hocam 5 gün oldu daha hala güncellenmedi ya karşı apartman çapraz apartman kullanıyor fiberi şaka gibi aktif ama sistemde fiberi göstermiyorlar

Alıntıları Göster

Bölgede ki türknet çalışanlarını bulabiliyosan konuş hocam. En doğru bilgiyi onlardan alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 24 Kasım 2020; 14:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Bölgede ki türknet çalışanlarını bulabiliyosan konuş hocam. En doğru bilgiyi onlardan alırsın.

Alıntıları Göster

keşke bulabilsem ama önceden bulmuştum adam gelip aktif burda fiber demişti

• Emir121907 kullanıcısına yanıt

Türknet fiber satış hattını ara bi hocam,bakalım ne dicekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada 10 gündür kullanıyorum. sadece gece 00:00'da birkaç dakikalık yavaşlama oluyor. onun dışında tek bir kez kesilme bile yaşamadık. çok memnunuz.

• quote:

Türknet fiber satış hattını ara bi hocam,bakalım ne dicekler.

hocam arıyorum başka numara veriyorlar o verdikleri numarayı arıyorum onlarda fiber satış numarasını veriyorlar yani şaka gibi ya tek benim başıma gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sume

bu arada 10 gündür kullanıyorum. sadece gece 00:00'da birkaç dakikalık yavaşlama oluyor. onun dışında tek bir kez kesilme bile yaşamadık. çok memnunuz.

ne güzel ya of bende de var ama maalesef bu sebepten dolayı kullanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir121907

hocam arıyorum başka numara veriyorlar o verdikleri numarayı arıyorum onlarda fiber satış numarasını veriyorlar yani şaka gibi ya tek benim başıma gelir

Alıntıları Göster

Bilemiyorum hocam,etrafa bakın belki yerlerini falan bulursun.

• quote:

Bilemiyorum hocam,etrafa bakın belki yerlerini falan bulursun.

Alıntıları Göster

Beklicem artık nasipte varsa olcak

kankam bende daha kutu gelmedi sanırım taşınınca falan gelecek o yüzden benden şanslısın :D

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim Fiber altyapımız ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor. Umarım en kısa süre içerisinde fiber altyapımız ile birlikte sizi de aramızda görmek isterim.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Yaşanan sorun sürekli tekrarlıyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilirsiniz. Keyifli kullanımlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swichen

kankam bende daha kutu gelmedi sanırım taşınınca falan gelecek o yüzden benden şanslısın :D

Kanka geldi gelmesinede işte güncellense bi daha güzel olcak bugün 1 mb dowland gördüm kullandığım internette o kadar kötü ki

Hayırlısı bakalım bizim binaya sıra gelirse bende denemek istiyorum
  • quote:

Hayırlısı bakalım bizim binaya sıra gelirse bende denemek istiyorum

gelir kanka yakında bence maksimum 2 ay

Sanmam bayağı oldu iş yerimin sokağına direk bağladılar gelir gelmez ama bizim tüm mahalleye bağlayacaklar sanırım
  • quote:

Sanmam bayağı oldu iş yerimin sokağına direk bağladılar gelir gelmez ama bizim tüm mahalleye bağlayacaklar sanırım

Anladım knka

• İnternet yine gitti ya kafayı yicem.Birde 10 günlük fatura çıkarmışınız 85 tl o nasıl oluyor
  • Babamların sokağa da dün bağlantı tamamlandı. Turknet intetnet sitesinde hemen gigafiber gözüktü. Bu sabah başvuruyu yaptı.

• Bölgesel planlı kesintiymişmsizdede gitti mi
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.