Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 6 Ağustos 2020; 20:46:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunun cozumunu bulan cennetlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorsunuz binance'te bir kaç tane market var. Onları bnb marketinde satın. Daha sonra topladığınız toplam bnb'yi btc marketinde btc'ye çevirin.
  • Küsuratlar için virgül yerine nokta koyup deneyin. Binance'de virgül-nokta sorunu oluyor.

www.binance.com/?ref=12712153

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac00 -- 19 Aralık 2017; 18:39:58 >
  • küsüratlarla bnb alın. ayarlardan "using bnb to pay for fees" açın. işlem ücretlerini %50 indirimli olarak bnb cinsinden keser. isterseniz bitcoinede çevirilebilir ama al sat yapıyosanız %50 indirimli işlem cüreti daha cazip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 18 Aralık 2017; 23:57:12 >
  • Bi kaç doları, aldığım alt coinleri dolara çevirerek kurtardım. Sonra o dolarla bnb aldım. Ondan sonraki alım satımlarım bu bnb sen düşüyor. Hem de indirimli.

• Arkadaşlar hepinize teşekkürler, kurtardım parayı sayenizde. Oldukça basit bir problemmiş fakat tecrübesiz olunca zorluğunu önemi kalmıyor

Aynı sorunu yaşayanlara olayı anlatayım.

Bir satış yapabilmek için, satın alacağınız para biriminden en az 1 adet almanız gerekiyor (total)

Mesela 0,000214 BTC ile BNB alamıyorsunuz çünkü 0,4 küsür bnb ediyor ve total must be at least 1 gibi bir hata veriyor.

Ama aynı miktar btc'yi BTC/USDT marketinde 3.97 usdt'ye satabiliyorsunuz çünkü total 1den büyük oluyor. (Burada 3,97)

Bende bu şekilde btc ve ltc kalmıştı. Bunları USDTde birleştirip az bir miktar bnb alacağım.

Çünkü anladığım kadarıyla hesapta bir miktar bnb varsa, ve ayarlardan da Using bnb to pay for fees açıksa, herhangi bir markette yaptığınız işlemlerde komisyonu bnb'lerimden alıyor. Burada yanlışım var mı?

Teşekkürler

• Küsüratlarla BNB alarak hem komisyonu yarıya düşürürsünüz hemde küsüratlardan kurtulursunuz BNB yi de komisyonda kullanırsınız.Sorularınız için iletişime geçebilirisiniz.

referanslı linkimden üye olursanız sevinirim:)

https://www.binance.com/?ref=12269830
  • eee iyi de bende mesela 0,99 eos kaldı.. bunu bnb ye de çeviremiyorum.. nasıl yapıcam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xarmaster

eee iyi de bende mesela 0,99 eos kaldı.. bunu bnb ye de çeviremiyorum.. nasıl yapıcam?

Aynen bnb ye her şey takas edilmiyor mesela xrp veya ada... Bunlar bize miras kalacak herhalde:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

eee iyi de bende mesela 0,99 eos kaldı.. bunu bnb ye de çeviremiyorum.. nasıl yapıcam?

Aynen bnb ye her şey takas edilmiyor mesela xrp veya ada... Bunlar bize miras kalacak herhalde:)

Görünen öyle. Bende de 0,97 iota var o şekilde

Bunun bir çözümü olmalı bence, komik çünkü...

• quote:

Çözdüm hocam.

EOS/BTC'de eosu tamsayı girmenizi istiyor. Fakat EOS/ETH'de küsüratlarıyla da satabiliyorsunuz :)

Benim 0,97 iotam da IOTA/BNB'de satılabiliyor. Şimdi keşfettim. Geçmiş olsun

• Ben satamadım 0,95 IOTA/BNB yı.Nasıl yaptınız acaba?total must be at least 1 uyarısı alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: overhead

Ben satamadım 0,95 IOTA/BNB yı.Nasıl yaptınız acaba?total must be at least 1 uyarısı alıyorum

Iota düştü bnb ikiye katladı.

Iota/bnb oranı 0,5 civarlarında olduğu için şu vakitte durum sizdeki gibi demek ki.

• Limit kısmından değil Market kısmından satabiliyorsun.
  • Binance redditte yazdı. Bir çözüm getirecekler bu konuya. Şu aşamada BNB aşırı değerli olduğu için küsurat çevirmek iyice zorlaştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.