Şimdi Ara

binance'den para çekmiş olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir bakabilir misiniz birkaç sorum olacaktı

• byr

• ne var.

• @yardimistiyolar @chaisan

beyler buradan 60 dogecoin aldım ama para çekme olayı tam bir saçmalık bir türlü çözemedim. merakımdan girdim biraz kurcalayım dedim, gördüğüm şeyler; 1.si 60 tane dogem var bunun 20sini komisyon olarak istiyorlar 2.si paramı almak için herhangi bir banka hesabı falan tanıtamıyorum nasıl çekicem bu parayı daha şimdiden pişman oldum girdiğime 3.sü minimum 100 doge çekebileceğim yazıyor bir de , ben ne yapacam şimdi 40 tane daha mı almam lazım nasıl bir belaya bulaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfkli -- 20 Nisan 2021; 14:37:33 >
  • komisyon alması normal,en az ne kadar çekebilirsin onu bilmiyorum ama hesap eklemen lazım,sende sorun var.

• Tl olarak çekecek doge'yi satıp binance tr ye atıp bankana çekersin.

Dogeyi başka cüzdana aktarma yapman için yüksek komisyon ödersin. Teknoloji farkı budur. Ada al gönder 0.19 ada kesiyor.

• Yada dogeyi satip usdt yap sonrq onu tl yap. Paparadan yuzde1 ile cek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt

bu lanet şeyi binance tr'ye geçirdim ordan da alamıyorum girdiğime pişman oldum minimum 100 doge çekebiliyorsun diyor hadi 100 dogem var diyelim yine çekemiyorum, adres istiyor etiket istiyor bu nasıl iş, iban seçeneği eklemek bu kadar zor muydu nasıl bir belaya bulaştım ben , girdiğim parayı nasıl kurtaracam bilmiyorum

• sfkli S kullanıcısına yanıt

Satıp tl yi ibana çekiceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

Yada dogeyi satip usdt yap sonrq onu tl yap. Paparadan yuzde1 ile cek

Papara yasaklandı.

• marcelor kullanıcısına yanıt

para yatırırken çok kolay ama çekmeye gelince bir sürü entrika dönüyor ya , dogeyi nasıl satacam onu da bulamadım, yatır çek seçenekleri var satma yerini bulamadım

Yoo qcik halen. Baktim simdi

hocam nereden satacağımı bulamıyorum bir türlü, yatır çek seçenekleri var ama satma için nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum

• sfkli S kullanıcısına yanıt
    Ooo hocam. Sen bu parayi kaybetmeden youtube videolarini izle. Baya acemisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfkli

hocam nereden satacağımı bulamıyorum bir türlü, yatır çek seçenekleri var ama satma için nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum

Piyasa kısmından. Önce 1-2 video izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

Piyasa kısmından. Önce 1-2 video izleyin.

Alıntıları Göster

Allah razı olsun hocam çok sağol, kafayı yedim sabahtan beri ya. sanırım nasıl yapacağımı öğrendim gibi

• Binance 10$ altında işlem yaptırmıyor sanırım. Bu yüzden işlem yapamıyor olabilirsiniz.

• satmak için komiyon verilmiyor diye biliyorum. Sat'a basınca orda bozdurmak istediğin coin miktarını yazıp sonra da sat'a basınca olması lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.