Şimdi Ara

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
9
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala fiberliyemedik.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Öyle kolaymı bu işler para bitmiştir ekiplerde:DTürknet kadar yavaş çalışan sorunları çözmekten uzak bir firma olmaz.Türktelekoma başvuru yaptım aynı gün internetimi bağlatmaya geldi ekip.Dedim dibimde saha dolabı görünüyor sitenizde hattımı taşıyın size geçeyim tamam dediler gittiler.
    Merhaba, bulunduğunuz bölgeye fiber altyapımız geldiğinde bilgi vereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    1 ay oldu be bilader bu kadarmı beceriksiz bi yapı var 1 ayda herifler yeni network döşüyor siz 2-3 ay olacak hala gelişme yok binanın dışında duruyor kablo tavanın boyasını bozmuşlar gördükce sinir oluyorum zaten.
  • Bu da Sincan Telekoma dönmesin malum popüler başlık surekli yukarlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bağlantı için tören düzenleyip, kurdela kesecekler hocam o yüzden kurulum gecikti büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal yada avrupa birliğine giriş yaptıgımız gün açılış yapıcaklar bölgede diye düşünüyorum
  • mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Bu sistem MDU GPON yani OLT dairede değil de apartmanda ortak alanda oluyor ve her daireye Cat kablo ile gidiyor. Bu sistemde MDU cihazına bağlı olarak 100/100 veya 1000/1000 gibi hızlar alınabilir.

Merhaba, fiber altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Tamamlandığında bilgi vereceğiz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 1 Ağustos 2020; 1:33:59 >
  • 2 ay oldu

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)

Merhaba, fiber altyapının tamamlanacağı net bir süre bilgisi bulunmuyor. Mümkün olan en kısa süre içerisinde fiber altyapı çalışmalarını tamamlayacağız.
  • Böyleleri yüzünden insan işinden, hizmetinden vazgeçer. Dünyanın iç çekirdeğine yerleşmiş operatörü tehtit ediyor. Ne değişik ibretlik canlılar var...

• Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size tam olarak hangi konuda yardımcı olabilirim? Yaşadığınız sorunu benimle paylaşabilir misiniz?
    AMC isimli üyeye söylendim
    Millet VDSL bulamıyor fiberi sökerim yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 1 Ağustos 2020; 14:35:44 >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Ne varmış mesajımda 2 aydır bi işi yapamamışlar tavanın boyasını yırtmışlar yöneticiyim ister yaptırırım ister yaptırmam.

TT iki yaz önce Vodafone fiber çekecek diye telaşlanıp bina içine pano odasından dairelere kadar fiber çekti. O kablolar hâlâ boş boş duruyor. Millet evinin önünde kabloları sökmeye başlamış bile, birinin ayakkabılığının üstünde duruyordu fiber. :D Vodafone, SuperBox ve Nimanet sağolsun, binada herkes İnternet kullanabiliyor.
    Sakin ol, sizin daha anca iki ay olmuş.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Bizim binadakilerde bana diyo bu kablo niye burda duruyo anlatmaktan yoruldum apartman boya olacak keyiflerini bekliyoruz türksat 1 haftada tamamladı

• sis651 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/eve-kadar-fiber-geliyor-umraniye-istanbul--144313559-3

Abi ben de bekliyorum, gelmediler halen.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Yolu hazırladılarsa, yakındır gelirler diyeceğim ama bizdeki fiberlerini fareler geveleyecek artık...
    Hayır, döşedikleri plastik kanallara başkası fiber çekerse de kesiyorlarmış orayı... Ben CAT6 kablo çektim oradan, daha kesen olmadı ama... :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.