Şimdi Ara

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
9
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet biliyorum ama bildiğim kadarı ile türkiyede 17a dan başka kullanılan sistem yok mesela 30a ile bu dediğiniz olabilir sanırım maliyetle alakalı bir durum
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Şimdi işteyim akşam bu dediğiniz yapacağım
  • mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım gerekli işlemleri yaparak size bilgi verecektir. İyi günler dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Ankara için çalışma yokmu 200mbit paketiniz gerçekten güzel
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bi bana veremediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Esasında Telekom tarafında 35a kullanan bir kaç kişi forumda çıkmıştı sanırım ama bu zaman içerisinde yaygınlaşacaktır yine.

30a da bence eskidi artık, daha çok 35a/b, G.fast modülasyonlarına odaklanılmalı diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Arkadaşlar dün kurulum gerçekleşti binaya kadar fiber geliyor kutunun içerisinde zte marka cihaz var fiber o cihazda sonlanıyor daireye kadar cihazın ethernet çıkışından ethernet kablosu ile geliyor evdeki modemin wan girişine takılıyor yani daireye kadar fiber gelmiyor bunada şükür hız testlerini falan akşama yollarım muhtemelen

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)
    DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmutuslu -- 4 Haziran 2020; 10:53:3 >

Bu sene içinde Ankara’da çalışmaları olmayacakmış.
    Hocam bu bildiğimiz ev tipi router

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Bu sene beklemiyordum zaten önceden yayınlanan listelerde ankara yoktu bakalım seneye gelişme olacakmı bellimi olur belki bizim buraya çekerler telekom harici bir operatör yok burda santralde fiber ve cihazlarıda hazır.

• Aynen öyle normalde bu cihazın evimde olması lazım ama bilmiyorum bu şekilde yapmışlar fiber mi fiber

Baya çakma bi altyapı olmuş geçici olarakmı koydular acaba, çıkarttıkları vdsl kartı nasıldı?

Valla sanırım acemiliği bizim bölgede gidermişler ben yinede memnunum en azından yüksek hız alıyorum yani çıkarttıkları kart değil dönüştürücü bir cihaz

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)
    DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmutuslu -- 4 Haziran 2020; 15:6:7 >

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Cogu yabanci kaynaklar rahatlik ayak uydurur. Turk siteleri icin belki gecerli olmaz ama yurtdisindaki sistemler icin sorun yok.

2021 yılında olacakmış Sinan beyin dediğine göre. Kendi bölgem için istekte bulundum ben Bölgenin durumunu inceleyip duruma göre projelere dahil edebiliriz dedi. Belki Telekomdan önce Turknet gelir
    Siparişler gecikmiş olsa gerek tamamen idarelik kurulum yapmışlar
    Cidden kutunun içinde bu cihaz mı var?
    Binada başka bağlatmak isteyen olursa ne yapacaklar acaba? ZTE'nin diğer LAN girişine mi takacaklar?

Bir de sistemde internet sinyali olduğuna emin misin? Bana pek mantıklı gelmedi bu bağlantı.Her an sorun çıkarmaya hazır gibi duruyor.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    4 Taneye kadar yolu var evet bu var dediğim gibi benim bölge acemi bölgesi olmuş var sistemde internet sinyali yani akşam hız testi modem bilgisi resmi falan atarım
    Valla binada 1-2 kişi türknetli belkide ondan çokta dert etmiyorum benim için düzgün çalışsın yeterli
    Bu ZTE bildiğin ev tipi routerdan farklı durmuyor ama anlyamadığım konu sen kullanıcı adı ve şifreni nereye giriyorsun?

Acaba ZTE'de Bridge Mod gibi bir ayar var da cihaz ONT gibi mi davranıyor? Yani sadece Fiber-ETH dönüşümü mü sağlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.