Şimdi Ara

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
9
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım abi.
  • Hayırlı olsun kardeşim çok sevindim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Fikir vermek açısından benim süreci yazayım;
    - 13 haziranda sokakta işaretleme yapıldı.
    - 15-16 Haziranda kazı ve boruları yerleştirme işlemi yapıldı.
    - 2 Temmuzda Binaya Fiber kablo çekildi.
    - 20 Temmuzda Binaya kabin koyuldu.
    - 28 Temmuz Dairelere sarı Fiber kablo çekildi.
    Şuan sadece sistem tanımlaması kaldı, onu da bayram sonrası 1 hafta içinde olur dediler.
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, ben kablo çekimi aşamasındayım. Bakalım ne zaman gelecekler:)

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Burada yaygara yaptığın için kızıyorum çünkü 2 ay böyle işler için uzun bir süre değil. Binayı 3 yıl boyama ama o fiberi bekle, pişman olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Ağustos 2020; 11:14:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Çokta mühim değil tt sorunsuz hizmet veriyor bina daha önemli bakımlı olması hocam mantıken kablonet altyapı döşedi 2-3 ayda bitirdi.

• Her gün güncellenecek hala gelişme yok

• Koskoca türknet bi fiberi bitiremedi.
    TT ile gigabit bağlantı alabiliyorsanız o fiyatlara söküp atın
  • Miga kullanıcısına yanıt
    Bi işi yapamıyorlarsa ne yapayım ben ? onların keyfini bekliyemem benim için apartman önemli zaten sabah akşam işteyiz nerde kullanacam o hızı.
  • Hala gelişme yok.
    Cumhurbaşkanı triplerine bak ya Blok.

Hocam Turknet şuan parayı yayıncılara gömüyor, öncelik onlarda. Siz bekleyin

DİKKAT ! TURK NET İŞ BİTİREMİYOR KOS KOCA 3 YIL (Fiber Gelemedi 30.05.2020 - 27.9.2023)
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Haydaa

Merhaba, fiber hizmeti ile ilgili 04.08.2020 tarihinde arkadaşlarım talebiniz üzerine sizinle iletişime geçmiştir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş olmadı

Merhaba, arkadaşımız sizi aramış ancak ulaşamamıştır. Gelen bilgiyi sizinle paylaşmak isterim.

"Abone ile sabah görüşme yaptım,alt yapı ile ilgili süreci öğrenip sizi arayacağım dedim,ama aboneye yine ulaşamıyorum.Bölgesin de belediye çalışmalarımızı geçici süreyle durdurmuş,ulaşabilirsem kendisine bilgiyi aktaracağım.

Bilginize."
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Belediyenin sebebi neymiş peki ona göre cimere yazalım.

• İşin garibi konuyu açan arkadaşın belirttiğine göre Türk Telekom fiberi, Kablonet altyapısı ve tamamlanmasa da Türknet fiberi var.BTK'nun 2020 ilk çeyrek raporuna göre ortalama 10 milyon xdsl abonesi 3 milyon FTTH ve FTTB kullanıcısı ve 1 milyon Kablonet kullanıcısı var.Ama aynı yere Kablonet ve bin türlü fiber götürülüyorsa kimse dsl altyapısının azalmasını evine fiber gelmesini beklemesin.Zaten fiberi olan adama fiber götürmek nasıl bir akıl tutulmasıdır anlayamıyorum.Oldu olacak adam WİSP altyasıda götürün direk uydu üzerinden internet altyapısı kurun.2013 yılından beri hatta Türknet nedir kimse bilmezken Türknet geçtim.AKK li zamanlarda.Ne yaptım bir kusur mu işledim.Gıdım yatırım yok.Tavuklarına kış mı dedik.Camlarına taş mı attık.

Lafım konu sahibi arkadaşa değil yanlış anlamasın firmaların genel olarak yatırım saçmalığını anlamıyorum.Bir arkadaşımın kaç senelik Kablo altyapısı olan bir binaya TT fiber getirmiş.Bunları çok sık görmeye başlıyorum.

Hani diyicem benim bulunduğum yerde çalışma yoktur diye düşünüyorum.Son zamanlarda Türknet'in fiber götürdüğü ilçede oturuyorum.Yani konulardaki arkadaşın beyanına göre söylüyorum.

Şu yayıncılara ekstra hizmet verme olayına gelirsek bir olur iki olur anlarım.Ama hepsine gigabit internet yayıncının koduyla abone olursan 35 Mbps internet iyice kabak tadı vermeye başladı.Türkiye de ki internet öyle bir kör sarmaldaki artık umudum kalmadı.

• msdos34 M kullanıcısına yanıt
    Kablonet çekse ne olur hala akıllı sınırsız adı altında hız düşürüyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.