Şimdi Ara

Binali Yıldırım: Allah bizden yana (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuicklyMove

Siz çok güçlü oldunuz peygamberi bize verin

• Binali'nin yaptigi koskoca Allah'a sirk kosmak degil mi? Kimse Tanri'nin ne dusundugunu bilemez, ne soyledigini bilemez. Bu adam kim ki boyle beyanat verecek cesareti kendinde buluyor?

GSS denen sacmaligi kaldirmalari gerekirken hala bik bik konusuyor. Yahu calismayan insandan bile zorla para almanin mantigi nedir? Ben Turkiye'de bile yasamiyorum bunlarin hukumeti bana 1600 kusur TL gecen Temmuz'dan beri borc cikarmis. O parayi vereni s.ksinler!

Tank yap, ucak yap, silah yap. Kimse laf etmiyor. Bari %100 yerli deme yalanci! Fabrikanin Turkiye'de olmasi o cihazi / aleti / araci yerli yapmaz. Ama tabi senin Tubitak denen kurumun okunmus fasulyeyi "bilim" yarismasinda birinci yaptigi icin boyle hareketler yapman cok normal. Hala yerli otomobili bekliyor bu millet. Chevrolet'den aldigini degil %100 yerli tasarim ve imalat bir otomobil bekliyoruz.

Dunyanin en fazla buyuyen bes ulkesi arasindaymis. Devlete ait kurum kalmamis, vergi manyagi yapmissin, israfin dibine vurmussun, issizlik diz boyu olmus hala en fazla buyuyen ekonomi falan diye zirvaliyorsun.

Ayrimcilik yapanlar demis, valla cok guldum. Evet hayir diye ayirmadiniz mi milleti? Kizina "evet" diye isim koyan var mal gibi. Turk Kurt, Sunni Alevi diye ayirmadiniz mi? Suriyelileri "kardes" belleyip Turk halkini multeci yapmadiniz mi? Apo'ya "Sayin", Fethullah Gulen'e "Saygideger Hoca" demediniz mi?

Hukumet programi falan falan demis. Ekonomin batmis, tekstil batmis, tarim batmis, bugday ithal, saman ithal, ulan COBAN bile ITHAL!

Yetismis insanlarin gelmesi icin calisiyormusmus. Akli basinda, zeka seviyesi Golden Retriever'dan daha yuksek olan (IQ 90+) kimse gelmez. Turist bile gelmiyor, sen is yapan adam gelsin diyorsun. Geleni s.ksinler diyor herkes. Avrupalisi Amerikalisi dahil.

Sosyal guvenlik konusuna tekrar donersek. Ulkede yasamayan birine bile borc cikartan super gerizekali bir hukumet olarak guvenliginiz batsin demekten baska bir sey diyemiyorum. Ben vatandas olarak mutlu degilim, defolup gidecek misiniz o zaman?

Ayrica madem 2 Milyon USD'ye vatandaslik veriyorsunuz, bende ayni ucreti vatandasliktan cikmak icin istiyorum. Kendisine yazdim, sallamadi. Acik acik soyluyorum kardesim, beni T.C. vatandasligindan cikartin, 2 Milyon USD'yi hesabima yatirin. Arti zerre kadar hizmet almadigim ama her alisverimde catir catir aldiginiz OTV, MTV, KDV, OIV, vs vergilerin tamamini ve maasimdan kestiginiz hayatimda gormedigim o Damga'nin vergilerini, gebersem de gitmeyecegim SGK kurumlarina verdigim vergileri, issiz kaldigimda bile bana vermediginiz o "issizlik" vergileri", hayatimda hic bir katkida bulunmadiginiz, egitim dahil, is bulma dahil, zamanlarim icin bile hayasizca kestiginiz o "Gelir" vergilerinin tamamini geri istiyorum! Vergi vermek kutsaldir diye afisler asmissiniz, ben kafirim, ben munafikim, ben inandiginiz hic bir kutsala inanmiyorum. Hodri meydan! Verin tum gasp ettiginiz, harac gibi topladiginiz paralari!

• Wuxx kullanıcısına yanıt
    Hristiyanlar'ın uyanması 1500 seneyi buldu.(rönesans) İslam 1400 küsür yıldır var belki bunlarada 1500 sene gerekiyordur :P 1 asır var daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru demis. Ayrica hayir demek Allah a karsi gelmektir.

• "Allah" akıl fikir versin.
  • Bu söz AKP'li olmayanları İslam dışı olduğu anlamına gelir. Allah'tan vahiy gelmediğine göre böyle bir söz kullanmak dinden çıkarabilir.
  • Normal

İktidar yıpratırken bunlar her geçen yıl güçlendi

En yanlış icraatleri bile hslktan büyük destek gördü

Halka hizmet Hak' ka hizmettir anlayışıyla harreket ettikleribden Allah onlardan yana olacak elbette

• quote:

Orijinalden alıntı: QuicklyMove

Siz çok güçlü oldunuz peygamberi bize verin

• adam allahla görüşmüş
  •  Binali Yıldırım: Allah bizden yana
  • Akp din taciri bir partidir

• şeytanda bizimle onunla kazanacağız
  • Vahi mi gelmiş
  • Allah sizin olsun, Odin bize yeter.
  • ne oldu cikip allaha mı sormus kimden yanasın diye

• -Korkma Tanrı bizimle.
    -Tanrı bizimleyse, onların yanında ki kim?
    (Er Ryan'ı Kurtarmak)
  • ulan asıl siz cehennemde yanacaksınız adamlar düzenli olarak aylardır allah'a şirk koşuyorlar.Tarihimiz bu denli iki yüzlü bir iktidar görmemiştir sanırım.
  • ayakkabı kutularıyla götürürken de yanınızda mıydı peki allah?
  • Düşünsenize bunlar seçim çalışmalarnda ''Bu seçiiiiiimmmmmdeeeeeeeeeee allahııııııııınnnn oyuuudaaa akepeeyeeeee'' diyor
  • Allah da evet diyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.