Şimdi Ara

Binali Yıldırım'a ilkokul düzeyinde 'dingil' hesabı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
236 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Kamyoncuların çoğunluğunun ücretlerle ilgili sıkıntısı olmadığını düşünüyorum... Kamyoncu esnafın çoğunluğun bir tepki verdiğini görmedim duymadım... Hoş medya olayların ne kadarını yansıtıyor o da ayrı bir konuda... Dolayısıyla son tahlilde hesaplanan ücretler ve yol mesafesinde bir taraf argümanlarını savunsa bile muhatap kitle kamyoncu esnaf duyarsız kalıyorsa boşa tartışılıyor demektir...

Siz örneğin bu haberi ana akım medyada gördünüz mü etraflıca?

Görme ihtimaliniz var mı ya da?

Medya hakikaten hiç olmadığı kadar kötü. Ne sözcü ne de yandaş; hiç birini okuyamıyorum. Haber seyredemiyorum.

https://youtu.be/Ksz18r5Xkz8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir düşünür der ki; "Bulut sistemi dedikleri bir şey var şimdi son zamanlarda. Herkes oraya bir şey atıyor, gelen ordan işine yarayanı alıp kullanıyor. Ben böyle anlıyorum, belki farklı bir şeydir. Artık böyle sistematik bir şey yok, abur-cubur dolduruyorsun, herkes ihtiyacını oradan alıyor ama hiç de karışmıyor. İstediğini buluyorsun. Bu bilişim işine fazla kafa yorarsan sıyırırsın. Kullanacaksın, nimetlerinden yararlanıp işini göreceksin. Kafayı taktın mı, o zaman işin kötü. Hikmetine fazla şey yapmamak lazım.”

• Bakkal defteri tutamayacak adamlar ülkeyi yönetmeye kalkarsa bu kadar olur.
  • -banderas kullanıcısına yanıt
    Erzurum Gülen Üniversitesi - İktisat ve Fetö Bilimleri Arapça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaize -- 15 Aralık 2017; 15:55:33 >
  • Bakkaliye işletemeyecek adamlar mecliste çoluğun çocuğun hakkını yiyor. Senelerden beridir bu böyle.

Hiç bir zaman akıllanmadı akıllanmayacaklar.
  • https://youtu.be/Sn7pNTsY5iY

Dingile gine fazlğa kafha tağhanlar goruyorym. Belli kafhayi yeğmisler.

• Bu gemi yapsa ne olurdu acaba...
  • Eski başbakanlardan Ecevit de Oxford mezunu idi zaten.O da kW ile kWh nin farkını bilmiyordu.Arada bir şiir yazıyordu ilkokul çocuğu ayarında.Cumhurbaşkanlığı yapan Evren Paşa da çok entellektüel biriydi.Picasso ayarında resim yapar ve felsefi konuşmalar yapardı.Kılıçdaroğlu desen hesap yapmayı bilmeyen hesap uzmanı.O kadar meşgul ki kitap okumak yerine özetlerini okuyor.Sezer desen masa başı memurundan farksız, kırmızı ışıkta durmaktan başka bir meziyeti olmayan biriydi.Aklı sıra C.başkanlığı köşkünün lambalarını söndürerek tasarruf ediyordu.Ha bir de Ecevite anayasa kitapçığı fırlatıp ekonomik kriz çıkarırdı.Daha sayayım mı?
  • Allahım okurken gözlerim kanadı yaa. Ne oldu MHP yi de sevmiyordunuz düne kadar. Şimdi yanlışa yanlış doğruya doğru mu diyen parti oldu?

Yalnız şuanda CHP ni söylediğini MHP de söylüyordu. Nasıl bir karakter varsa dün söylediklerini tek tek yalıyor. Sizin de hoşunuza gidiyor işte sağda solda yazıyorsunuz MHP gibi olsun MHP gibi yapsın falan. İlla yandaşınız olmak gerekiyor anlaşılan.

• Gre3n kullanıcısına yanıt
    Yav sen yandaş değilsin tamam. CHP'yi hdp'yi yalarken karakterli oluyorsunuz yandaş olmuyorsunuz zaten :)

MHP'nin de hataları var evet en büyük hatası zamanında chp ile yanyana olmasıydı ve bunu er geç anladılar şimdi adam gibi muhalefet yapıyor. Yanlışa yanlış doğruya doğru demeye başladı. sizin chp hdp gibi terörle el ele gitmiyor, her yapılana karşı çıkmıyor, herkese iftira atmıyor.

senin gibilerle artık tartışasım bile gelmiyor çünkü adam olacağınıza inancım kalmadı. aldığınız nefesin sonunda iftira atmaya, kara çalmaya başlıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.