Şimdi Ara

Binada 1 dairede İnternet var, diğerlerinde yok gözüküyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir eve taşındım. 30 daireli apart tarzında bir yer. İnternet bağlatmak istedim, şu altyapı sorguladığımız yer var ya. Oradan sorgulama yaptığımda 30 daire görünüyor ve sadece daire 1 de altyapı var, diğerlerinde hizmet yok görünüyor.

Bu arada apartmanda İnternet var. Yani apartman sahibi bir İnternet bağlatmış, her kata kablosuz bağlantı şeklinde dağıtıyor. Ben kendi İnternetimi bağlatmak istiyorum malum randımanlı olmuyor o ortak şey.

Velhasıl kelam buradaki olay nedir, daire 17yi soruyorum orada hizmet veremiyorum diyor. Daire 1 i soruyorum evet orta hizmet verebiliyoruz diyor. Nasıl iş bu iş, altyapı mı yok, port mu yok, nedir olay?

• güncel...
  • Telekom ofisine git başvur çözerler.
  • ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr
  • Merhaba. Abonelik başvurusunda bulunun. Bunu ofisten yapmanız gerekiyor. https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-dilekce-ornegi-ornekleri-ve-altyapi-port-talebi-talepleri--140072962#140072962
    Burada biraz bahsetmiştim.
    Adreslerin düzeltilmesinin akabinde abonelik alabileceksiniz. Bu arada ikametiniz bahsettiğiniz dairede mi? Değilse, NVI sisteminde de problem olabilir. (Daire gözükmüyorsa eğer)
    İkametim bahsettiğim dairede diyorsanız, sorun yok. Sadece telekom güncelleme yapacak bina ilgili. Bu kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.