Şimdi Ara

BIN DOSYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar bittorrent den bi oyun indirdim.fakat bin dosyasi halinde.bunu nasil çalistirabilirim...
    hiç anlamiyorum bu konudan...

• simdi bittorrent dosyasini indirdin ama programinida indirdinmi. yeni birisi icin azureus gayet ii biraz bilgisayari yavaslatiyor ama cok rahat kullanimi var. ha var ama gormuyorsa;
    diyelim indirdigin dosyanin adi xmen.bin onu rename yap ve xmen.torrent yap acarsin.
  • hocam simdi abc diye bi torrent yazılımı kullanıyorum.onla indirdim...bi klasore attı...klasorun icinde iki tane bin dosyası var
    acmaya calısıyorum.windows neyle açıym diyor...
  • ii ya abc ile ac sende dosya gozukmuyorsa browse de program files icinden abc.exe programini bul tikla
  • ruf durum nedir bak merakta birakma
  • bu torrent dosyası degil...normal dosya
  • saat 12 yi gectimi niye kimse soylemiyor bende insan icine cikmiyim.

jeton inerken bide agir indi

kusura bakma sen buyuk ihtimalle linux surumunu indirdin onun calisabilmesi icin exe olamsi lazim
  • Alcohol120%
    Deamon Tools
    gibi Pogramlarla açarsın onları
  • quote:

Orjinalden alıntı: tertip47

Alcohol120%
    Deamon Tools
    gibi Pogramlarla açarsın onları

+1
  • UltraISO dene
  • İsobusterin Üstüne hiçbirini tanımam hem de türkçe dil özelliği de var bence en iyisi o
    Adesi:http://www.zen16305.zen.co.uk/isobuster/isobuster_all_lang.zip yaklaşık 2mb

SAYGILAR
  • cue dosyası hazırla,bir txt dosyası oluştur, içine

FILE "******" BINARY
    TRACK 1 MODE1/2352 , "******" olan yere bin dostasının adını(ÖRNEK:"Oyun.bin") yaz.
    INDEX 1 00:00:00

"txt" uzantısını "cue" olarak değiştir, hızlı yazmak istersen cue dosyasına sağ tıkla, "birlikte aç"'ı seç buradan "gözat" dan nero yu bul tamam de, direk yazmaya başlar menülerle uğraşmazsın, kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZooZ -- 17 Ekim 2004, 14:09:27 >
  • arkadaslar saolun.hallettim sayenizde...
  • Demoon tolls başka hiçbir programa gerek yok .. neredeyse bütün image uzantılarını tanıyor ve açıyor . kolay gelsin
  • taylanbey , Daemon tools o kadr başarılı bir program degil.
    Bende açmadağı baya bi oyun oldu..
    Ama Alcohol ve IsoBuster V1.5 sağlam çalışıyor.
    Başkasına bulaşmayın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.